Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Koby

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 192 61.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 120 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    312
Ben ilerde Luffy ile Coby arasındaki ilişkinin, Gol D. Roger ile Garp arasındaki ilişkiye döneceğini düşünüyorum ayrıca yine Coby amiralliğe yükselmeyecek gibi geliyor Akainu'nun davranışlarını görünce, Garp gibi koramirallikte kalacağı kanısındayım ve ellerine sağlık Smoker
Bence o ikili çoktan belirlendi. Smoker ve Luffy. Adam sırf onun için NW'ye geçti.

Amiraller ve Yonkolar'la kıyaslanan Luffy'nin 2.5 yıl öncesine kadar sıradan bir çocuk olan Coby'e eşit olacağına inanmıyorum. Şayet öyle birşey olursa bu seriyi takip etmeyi bırakırım. İsteyen bu lafımın resmini çekip saklayabilir.

Amiraller ve Yonkolar'la kıyaslanan Luffy'nin 2.5 yıl öncesine kadar sıradan bir çocuk olan Coby'e eşit olacağına inanmıyorum. Şayet öyle birşey olursa bu seriyi takip etmeyi bırakırım. İsteyen bu lafımın resmini çekip saklayabilir.
Ama bu çocuk potansiyel olarak gelişen birisi üstelik K.Hakisini ufak yaşta açmış. Potansiyeli olduğunu gösterdi E.Oda. Luffy ile eşit tabi ki de olamayacaktır ama Luffy 10 ise Coby 9.0 filan olacak bence.

Luffy copy degil bence luffy smoker garp roger gibi olabilr copy kim ya?Surekli luffynin pesinde olan kiside smoker.Copy ve yanindaki velet zoro luffy 2 lisiyle 3 sn suren vs attilar simdi esit olcaklar.oda botlyle sacmalik yapmaz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık