Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Koby

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 192 61.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 120 38.5%

• Kullanılan toplam oy
    312
Smoker yerine bunun amiral olacak olması çok saçma. Smoker iradesi, kişiliği ve adalete bakışıyla o gücü daha fazla hak ediyor.

Smoker yerine bunun amiral olacak olması çok saçma. Smoker iradesi, kişiliği ve adalete bakışıyla o gücü daha fazla hak ediyor.
Smoker da hak ediyor evet ama Oda maalesef adamı yeteri kadar güçlendirmeyerek bu ihtimali ortadan kaldırdı bir nevi. Koby, Smoker'ın kontenjandan dayı torpiliyle amiral olmayacağı için bu mesele üzerinden ona kıl olman biraz enteresan ama dostum. İkisi de seri sonu amiral olabilirdi kimseye zararı olmaz bu durumun. Ama Oda, Smoker'ı bu konumda canlandırmamış herhalde kafasında.

Ayrıca Koby, kendinden güçlü güçsüz binlerce askerin totosunun yemediği bir icraata imza attı hem de Akainu karşısında. Bu kadar temiz ve saf bir adalet anlayışı olup bu kadar cesur olan bir karakteri çok küçümsememek lazım.

Potansiyel görülmemesinin sebebi bence şu. Coby güç işine çok geç atıldı. Yani potansiyelliydi ama o zamana kadar bunu açığa çıkaracak antrenman yapmadı. Luffy dövüşmezse 60 yaşında nasıl olur dövüşürse nasıl olur diye 2 çizimi var mesela Oda tarafından. Coby'nin o halde Luffy'nin karşısına çıkması normal. Amiral olursa şaşırmam.

Smoker da hak ediyor evet ama Oda maalesef adamı yeteri kadar güçlendirmeyerek bu ihtimali ortadan kaldırdı bir nevi. Koby, Smoker'ın kontenjandan dayı torpiliyle amiral olmayacağı için bu mesele üzerinden ona kıl olman biraz enteresan ama dostum. İkisi de seri sonu amiral olabilirdi kimseye zararı olmaz bu durumun. Ama Oda, Smoker'ı bu konumda canlandırmamış herhalde kafasında.

Ayrıca Koby, kendinden güçlü güçsüz binlerce askerin totosunun yemediği bir icraata imza attı hem de Akainu karşısında. Bu kadar temiz ve saf bir adalet anlayışı olup bu kadar cesur olan bir karakteri çok küçümsememek lazım.
Bana hiç bir zaman o güce ulaşacak kadar irade sahibi gelmedi. Amiral olduğunda nasıl olacak bilmem ama şuan o rütbeyi taşıyabilecek bir hava vermiyor bana.

Smoker'i, marineford'da Akainu karşısında görmek isterdik ama Coby'i gördük. Smoker'den çok güçsüz olmasına karşı...

Buradan amiralliği kimin hakettiği çıkar, irade olarak

Zaten smoker iradesizliğini beyan etti fujitora özelinde, dressrosa olaylarında

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık