Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Koby vs. Crocodile

Hangisi Yener

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Bu anket kapanacak: .

Coby, Garp'tan eğitim almaya başladıktan sonra '' Soru '' yu öğrenmiş olarak gösterilmiştir.İki yılın ardından bildiği Rokushiki tekniklerini ilerletmiştir. Episode of Luffy'de Rankyaku benzeri bir teknik kullanmıştır, ancak klasik ayakla yapılan tekniğin aksine kollarını kullanmıştır.Marineford Savaşı sırasında Coby, Kenbunshoku Haki olarak bilinen yeteneği uyandırmıştır. Tıpkı Skypeia'daki Aisa gibi kafasının içinde ölen kişilerin seslerinin kaybolduğunu hissetmiştir.Zaman atlamasının ardından bu yeteneğini bilinçli olarak çok iyi kullanabildiği görülmüştür.
Durdurulamayan deniz altı füzesini , suyun içinde geppou tarzı bir teknik yaparak hızlıca denizin üstüne çıkarmıştır.Suyun içinde bile oldukça hızlıdır yani. Kyros ve Rebecca'nın gemisini kurtarmıştır böylelikle.
Kaya limanında, sivilleri kurtaran '' Kahraman '' olarak ismi yükselmeye başlamış. Bunu Kyros ifade etmiştir ve Episode of Luffy bölümünde '' Kaya Limanı '' sahnesinde sivilleri kurtarırken gösterilmiştir.
2 yıl aradan sonra rütbesi '' Kaptan '' a yükselmiştir.
2 yıl aradan sonra silahlanma hakisi bildiği öngörülebilir.

Crocodile, Logia türü bir meyve olan Suna Suna No Mi'yi yemiştir. Meyvesi sayesinde kuma dönüşebilir, kum üretebilir ve kumu kontrol edebilir. Kum tabanlı yeteneklerinde ustalaşmış bir seviyededir. Meyvesi ve refleksleri arasındaki uyumu iyi sağlar.Meyvesi sayesinde büyük kum fırtınaları, kum bıçakları ve bataklıklar oluşturabilir.Sağ eliyle tuttuğu canlı-cansız her varlığın içindeki sıvıyı emebilir.Yine sağ eliyle dokunduğu herşeyi kuma dönüştürebilir. Bu yeteneği ile doğal bir yaşam alanını yok edebilir, yemyeşil ormanlık bir yeri çorak bir arazi yapabilir.
Birde zehirli bir kancası vardır.
Zayıflığı '' Sıvılı '' şeylerdir.
Ödülü 80 milyondur. Ama dünya hükümeti eğer Crocodile'ın baroque works'ın başında olduğunu bilseymiş ödülünü en az 2 katına çıkartırmış. Bu da 80x2'den 160 milyondan daha fazla bir ödüle tekabül ediyor. En az 160 milyon yani.

Dipnot ;

Dövüş yeri = Bannaro Adası ( Teach ile Ace'in dövüştüğü yer )

İkisininde şuana kadar gösterdiği halleri değerlendirilecek. Yani Crocodile'ı zaman atlaması öncesi haliyle, Coby'i en son gördüğümüz haliyle.

Coby geppou kullanıp adadan kaçmazsa hayatta kalma ihtimali %0.Crocodile acımaz.Coby acıma yetime , döner sen kardeşini kurtarmaya çalışırken kendini kanıtlamak için sana saldırır ama tek yerin yaşayan örneği.Önce olmayan karakterini geliştirsin sonra Crocodileın önünde çöküp ben karakterimi dahada geliştirmek istiyorum bana felsefe öğret lütfen desin , croc niye la ? Dediğinde de seni geçebilmek için diyomuş :D

Sağlıklı bir konu değil, çünkü hem Crocodile'ın güç tasarımı dengesiz, hem de Coby'nin seviyesi belirsiz şu an için.

Yine de MF Croco'ya karşı hiçbir şansı yok.

2 yıl sonra gösterilen Coby vs Mf Croco yani.

Croco daha güçlü dönecek ama bu şarttaki Coby'i alamaz.

2 yıl sonra gösterilen Coby vs Mf Croco yani.

Croco daha güçlü dönecek ama bu şarttaki Coby'i alamaz.
Crocodile hep söylediğim gibi güç tasarımı dengesiz, bir bakıyorsun amirale saldırı yapmış, Beyazsakal'a dikelmiş, Mihawk'ı durdurmuş, bir kaç arc öncesine bakıyorsun Chopper'ı yakalayamıyor.

Ama MF Croco net Dof ayarı resmedildi.(Ki ben öyle olduğunu savunmuyorum, mangaka gözünde yani.)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık