Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 86 [4 Ağustos 2017] [SBS]

Var la tabi sen bilcem adam Al Capone'den esinlenilmiş karakter mafya babası la. Vito bile karizma. Begenin ön adı yeter karizma için. ;)
Al Capone yaşasaydı E. Oda onun adını böyle bir karakterde kullanmaya cesaret edemezdi. :S
Avatar nick midoriya Bege ye laf ediyon. :( Adam mafya babası ünlü bir mafya babasından esinlenilmiş. Bu arada şaka maka deku nedir yav. :/
Karizmatik diye sevmiyorum ki Midoriya'yı. İyi kötü bir karizması olduğunu düşünüyorum ama benim için bu esas değil ki. Öyle olsa Luffy ve Marco'nun değil Shanks'ın fanı olurum. :S

Midoriya'dan beni vuramazsın uğraşma boşuna. :/

Hep şişko değil herhal arada bir zayıflıyor. Ben her yaşta şişkodur dediydim. Yada zayıf olsa nasıl olurdunun cevabı mı @kuroashi.no.sanji1993 ne yazıyor müsaitsen tercüme edebilirmisin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gençliği efsane imiş, yemin ediyorum hayran kaldım. Tipi resmen "ben korsanım!" diye bağırıyor :D Hem maskülen, hem de zerafetini korumuş. Vay arkadaş.

Napoleon'u 28 ve 48 yaşları arasında almış demek ki. Bir de Napoleon'un kafasında çatlak varmış. 20 sene sonra o da düzelmiş. Çizim hatası mı yoksa süt mü içmiş?

Abi eğer gerçekten cizmişse alttaki soruya göre değişebilir çünkü çizdiği şey bebeyken çirkinlikten afetliğe evrilip sonrada leş olmuş. Çok çekmiş la Moma. :D Çok absürd la kadın. :D

Çocukken hayvan irisi , 15 yaşlarında yine iri , sonra 20'li yaşlarda güzel , zamanla tekrar çirkin.

Nasıl bir döngü bu.

Çocukken hayvan irisi , 15 yaşlarında yine iri , sonra 20'li yaşlarda güzel , zamanla tekrar çirkin.

Nasıl bir döngü bu.
Sonradan açılmış, 60lara vurunca yaşlanmış demek ki. Çok normal aslında :D
Yemin ediyorum serideki en korsan duran kadın 48 yaşındaki hali. Sırf bu yüzden çizmiyor işte pezo.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık