Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 86 [4 Ağustos 2017] [SBS]

Dikkat ederseniz 28 yaşındaki halinde şapka Napoleon yok.O yüzden eskiden imparator gücünde olmadığını düşünüyorum.Zirve haline ulaşması 48 yaş civarında başladı.Hatta daha sonrası bile olabilir.O yaştan sonra Prometheus ve Zeus'u keşfetmiş olabilir şapka yeni geldiğine göre.

28 yaşında şu anki kadar güçlü değildi ona eminim ama.
Bir de şu var. 48 yaşındayken Napoleon'un kuru kafası kırık. 68'de süt içmiş. :oleyo:

Bir de şu var. 48 yaşındayken Napoleon'un kuru kafası kırık. 68'de süt içmiş. :oleyo:
Süt meselesi sadece Brook ve Luffy gibilerde olur başkasına o töleransı vermez mangaka.

Çatlak olduğuna göre biriyle dövüşürken hasar almış olabilir.Napoleon kılıç sonuçta kılıç çarpıştırırken hasar almış olabilir.Mihawk boşa demiyor Zoro'ya.Pro ve Zeus'a ilk kez hasar aldınız diyordu ama şapkayı nedense katmadı.

Hatta ve hatta atıyorum bombayı Yoru ile yada Shanks ile kılıç çarpıştırma hatası yapıp Napoleon'da çentik oluşmuştur düzelene kadar. :D

Dikkat ederseniz 28 yaşındaki halinde şapka Napoleon yok.O yüzden eskiden imparator gücünde olmadığını düşünüyorum.Zirve haline ulaşması 48 yaş civarında başladı.Hatta daha sonrası bile olabilir.O yaştan sonra Prometheus ve Zeus'u keşfetmiş olabilir şapka yeni geldiğine göre.

Prometheus ve Zeus'u çocukken kullanıyordu zaten.

Süt meselesi sadece Brook ve Luffy gibilerde olur başkasına o töleransı vermez mangaka.

Çatlak olduğuna göre biriyle dövüşürken hasar almış olabilir.Napoleon kılıç sonuçta kılıç çarpıştırırken hasar almış olabilir.Mihawk boşa demiyor Zoro'ya.Pro ve Zeus'a ilk kez hasar aldınız diyordu ama şapkayı nedense katmadı.

Hatta ve hatta atıyorum bombayı Yoru ile yada Shanks ile kılıç çarpıştırma hatası yapıp Napoleon'da çentik oluşmuştur düzelene kadar. :D
Valla doğru diyorsun, 48 yaşı ve öncesinde biriyle dövüşmüş olabilir.

Şaka bir yana onu bende fark ettim acaba öylesine çizilmiş bir resim mi? Yoksa altından bir şey falan çıkar mı?

Genel anlamda öyle zaten 40'lı yaşlara kadar korsanlar tam anlamıyla zirve dönemlerine gelmiyorlar. Sadece korsanlar değil denizciler içinde aynı şey geçerli. Örnek olarak amiraller. Bundan 20 yıl önce Aokiji Garp'ın peşinde çocuk gibi dolanıyordu. Yani zirve çağları şuan ki dönemlere denk geliyor. Meyvelerinde ustalaşmış hemen hemen her şeylerini ortaya koyabiliyorlar. Wb için bile aynı şey geçerli Roger ile kapıştığı zamanlarda zirve çağı desek bu 40-50 yaşlar arasına denk geliyor muhtemelen 50 yaşına yakın olan zamanlara denk geliyor.

Yani gençken çok güçlüydü demek bir bakıma yanlış bir düşünce oluyor. 40-50 arası en güçlü zamanlar oluyor sanırım genel manada. 60'dan sonra ise yavaş yavaş güçten düşmeler boy gösteriyor.

859

R: Hello, this is Eichiro Oda. I look forward to answering all the perverted questions for you guys this week. Well, let's begin...the SBS!

O: It's a F.A.K.E....!! Stop it! Stop pretending to be me!! This is an injustice! The SBS is not a perverted corner! This is a wholesome place! This is the worst opening!!

-------------------------------
R: Oda-sensei, after the introduction of Reiju's underwear, I imagine that you received a lot of fan letters, but I think it's fine. Mankind used to go around naked a long time ago. For the sight of panties to make your heart go crazy, that indicates that you do not have enough discipline.

-P.N. My heart started pounding and I got a nosebleed.

O: Your pen name indicates a spirit with a wicked heart!!

-------------------------------
R: Hello, Oda-sensei. In chapter 858, there's another Nami bathing scene, but it'll be really awkward when it comes on the anime while the family is watching. What should I do when that time comes? -P.N. Sanadacchi

O: This corner is indecent!! Strange... P.N. Sanadacchi, is this ok? Please listen well. Mankind used to go around naked a long time ago. For the sight of a bathing scene to make your heart go crazy, doesn't that just indicate that you do not have enough discipline?

P.S. While I was drawing the manuscript, my heart started pounding and I got a nosebleed.

Okuyucu: Merhaba, Ben, Eiichiro Oda. Bu hafta sizler için tüm sapık soruları cevaplamayı dört gözle bekliyorum. Öyleyse, SBS'ye... başlayalım!

Oda: Bu, S. A. H. T. E....!! Kes şunu! Ben gibi davranmayı kes!! Bu haksızlık! SBS, sapık bir köşe değil! Burası erdemli bir yer! Bu olabilecek en kötü açılış!!

Okuyucu: Oda-sensei, Reiju'nun iç çamaşırının tanıtımından sonra, birçok fan mektubu aldığını tahmin edebiliyorum, ama bu sorun değil. İnsanlık çok uzun zaman önce etrafta çırılçıplak dolaşırdı. Külot görerek kalbin yerinden sökülecek gibi oluyorsa, bu senin yeteri kadar terbiye edilmediğini gösterir.

Mahlas: Kalbim güm güm atmaya başladı ve burnumdan kan geldi.

Oda: Mahlasın günahkar bir kalbe sahip olduğunu gösteriyor!!

Okuyucu: Merhaba, Oda-sensei. 858. bölümde, Nami'nin bir başka duş sahnesi var, ama bu ailenle birlikte animeyi izlerken oldukça tuhaf oluyor. Böyle bir zaman geldiğinde ne yapmalıyım? - Mahlas Sanadacchi

Oda: Burası edepsiz bir köşe! Garip... Mahlas. Sanadacchi, bu iyi mi? Lütfen iyi dinle. İnsanlık çok uzun zaman önce etrafta çırılçıplak dolaşırdı. Duş sahnesi görerek kalbin yerinden sökülecek gibi oluyorsa, bu senin yeteri kadar terbiye almadığını göstermez mi?

Not: Taslakları çizerken, kalbim güm güm atmaya başladı ve burnumdan kan geldi.

Yine trollemiş.

Evet arkadaşlar bu cildin SBS'lerinin sonuna geldik.

Toplu halde ulaşmak isteyenler buraya tıklasın --> :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık