Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Cilt 85 [2 Mayıs 2017 ][SBS][Ekstralar]

Beyefendi yine ego tatmini yapmış. 15 yaşındaki Rebecca'yı süt ineği gibi çizen pedofili zihniyetinin sorup cevap alacağı sorular da böyle olur.

68 yaş şaşırttı beni. Ama doğurmuş tavşan gibi patır kütür koca reis.

Onuz doğurmuş kadın bir defada.
Bunun eşlerine yazık.

Garp'a bir kini var diye düşünürdüm hep. Belki ondan çocuk istedi Garp haliyle reddetti.

68 yaş şaşırttı beni. Ama doğurmuş tavşan gibi patır kütür koca reis.

Onuz doğurmuş kadın bir defada.
Bunun eşlerine yazık.

Garp'a bir kini var diye düşünürdüm hep. Belki ondan çocuk istedi Garp haliyle reddetti.
Ya da onuz Garpa sebep doğdu, bu da çektiği sıkıntılardan dolayı ona bilendi. :(
Beyefendi yine ego tatmini yapmış. 15 yaşındaki Rebecca'yı süt ineği gibi çizen pedofili zihniyetinin sorup cevap alacağı sorular da böyle olur.
Her ne kadar teşhirciliğin yaşı ne olursa olsun karşısında olsam da izlediğim/okuduğum nispeten usturuplu veya şehvet içeren şeylerde farketmez anladım ki bu konuda toplumlar biraz ikiyüzlü ve gerçekten cinsel çağrışımlar insanlara ergenlikten itibaren yükleniyor. Öyle dinlemiyorlar 13-15, 63-65. Belli kültürlerde zaten cinsellik yaşı 12-13lere kadar inmiş. İngiltere de bunlardan yakınan ülkelerden biriydi. Bizde de iş oraya gidiyor gibi.

Dünyada her millet ensesti itici bulur. Japonlarda bu durum daha az itici bulunuyor sadece. Japonya gibi bir yerde bu sorunun sorulması garip değil. Oda'nın kaale alıp cevaplaması garip ama.

Cilt 85 SBS ve Ekstra Sayfalar

Pandaman ve Tomato Gang'lı kapak ve İçerik:

Usopp Galeri:

86. Cilt 4 Ağustos'da satışa çıkacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık