Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Oven

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 57 60.0%
  • Sevmem.

Kullanılan: 38 40.0%

• Kullanılan toplam oy
    95
Üçüzlerin üçünü de sevdim ben, öyle ki babalarını merak ettim.

Hatta Bm'nin kendi adaleti doğrultusunda komutan seçimlerinde her kocasından bir çocuğu getirmiş olabilir mi? Daifiku, Snack'ten daha önde görünüyor falan. Ya da bazı karakterler daha az işlenmiş.

Tatlı komutanı olacak karakter. Şmuti’den çok iş yaptı . Hatta Katakuri ‘den sonra en çok koşturan karakter oldu .

Meyvesi ve gücünden ziyade dayanıklılığı ön planda sanırım
Pek sevmedim oraya buraya saldırıp sonuç alamamasından ötürü:artiz::flaugh:
Çeviri için teşekkürler Smoker:good:

Ellerine sağlık beklediğim bir konuydu. Üçüzler arasındaki sevdiğim en iyi ikinci karakter. Adam sorumluluk alıp işleri batırıyor aynı ben.

Pound :ühü:Hiç acımadan öldürüdü be ! Sevmem ama gücüne saygı duyarım bence çok zorlu bir düşman denizi kaynatan adamın çevresinde dövüşmek çok kolay olmaz hava sıcaklığını bile kim bilir kaç dereceye çıkarır bu. Tasarım olarak da iyi düşünülmüş karakterlerden. Eline sağlık Smoker :good:

Çok daha işe yarayabilecekken siniri ve beynini tam kullanmamasıyla kriz anlarında yanımda istemeyeceğim bir karakter olarak kafamda kaldı. Daifuku'da da var bu biraz. Katakuri ana karnında bu ikisinden kontrollü ve akılcı olmayı almış, bunlara bir şey bırakmamış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık