Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 165 47.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 180 52.2%

• Kullanılan toplam oy
    345

Fma'daki Gluttony karakterinden aklıma geldi.

7 ölümcül günahtan biri bu kadın :D Oburluğu temsil ediyor- Beelzebub. İnsan da dahil ağzının kestiği herşeyi yiyebilir denmiş.

Kaido- Behemoth Yıkım getiren
Shanks-Belphegor Tembellik miskinlik

Teach'i bulamadım yalnız aç gözlülük olabilir.

Big Mom küçük görülüyor gibi geldi bana.:D Ama hayvan gibi bir şey çıkacak gibi hissetmeye başladım...

Big Mom küçük görülüyor gibi geldi bana.:D Ama hayvan gibi bir şey çıkacak gibi hissetmeye başladım...
Dış görünüşü yüzünden küçük görülüyor. Bak Shanks'a, Kaido'ya. Tiplerini görenler zaten hmm bunlar yonkolar arasında en güçlüler diyor. :D Teach de ha keza, korsan kılıklı diye. Ama Big mom öyle mi? Tombul, obur ve kadın. En güçsüzleri kesin o. :rolleyes:

Bu kadını dövüşürken hayal edemiyorum yav .s
Edit: Opening de ne alakaysa Kaidou ile vs atıyorlar. Ulan Big mam olması lazımdı o :D

Dış görünüşü yüzünden küçük görülüyor. Bak Shanks'a, Kaido'ya. Tiplerini görenler zaten hmm bunlar yonkolar arasında en güçlüler diyor. :D Teach de ha keza, korsan kılıklı diye. Ama Big mom öyle mi? Tombul, obur ve kadın. En güçsüzleri kesin o. :rolleyes:
Dış görünüşü aslında en korkunç olanlardan biri o. Vallaha Yonkou'lar arasındaki ilişkiyi bir görsek bir güç sıralaması çizeceğim ama şu an için olay sadece istekler alakalı. En güçlü Shanks diyordum ama Kaido'nun girişi hakkındaki söylenenler ortada. O yüzden beklemek lazım.:D Hani herkesin kafasında Teach ile Shanks en güçlü diye vardı, çoğu kişinin. Ama Kaido gökten tam ortaya nasıl düştü gördük.:D

Birileri en güçlü Yonkou Kaido ve Big Mom diyordu. Şu an olabilitesi var gibi gelmeye başladı bana.

@Daredewill

Selim yukarda dediğim gibi. Bence o kadar emin olmaya gerek yok.

Cracker'ı gördükten sonra her şey olabilir. Şu iki resme baktıktan sonra, gene bir trolleme gelebilir. Kadının kolundaki yeşil bilekliği bile çizmemiş :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık