Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Linlin

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 166 47.8%
  • Sevmem.

Kullanılan: 181 52.2%

• Kullanılan toplam oy
    347
yalnız bayraktaki resimle big mam ın temsili resmi pek benze miyor :p ve Lolanın annesi olduğunu düşünürsek hiç benzemiyor :D

eğer lola big mam'ın kızı ise onu kesin görmüş olmalı çünkü lola zaten NW'den gelmiş.O zaman niye direk ismini veya yonkou olduğunu söylemiyorda annem korsanlar arasında çok iyi tanınır size yardım eder diyor.

eğer lola big mam'ın kızı ise onu kesin görmüş olmalı çünkü lola zaten NW'den gelmiş.O zaman niye direk ismini veya yonkou olduğunu söylemiyorda annem korsanlar arasında çok iyi tanınır size yardım eder diyor.
birazda bu gizli kapaklı şeyler yüzünden bu animeyi takip ediyoruz :) heyecan be kardeşim sürükleyicilik :))

keske dragonda luffye söyleseydi babanım ulan ben senin diye :) bizde 300 bölüm sonra hadi ya demek babası oymus ve bu kadar güclüymüş demezdik ve güzel olurdu dimi ? lolada söleseydi keske annem charlotte linlin, kendisi yonkuo, birde hayal edip vssinide gösterseydi annesinin, kafasında, cok da güclüdür derken...ne güzel olurdu...hatta bu anime bölümünde rogerda wbye one piecei söyleseydi,bilirdik izlemezdik ...

Kadın olarak güzel tasarlanmış bir karakter tam koca ana yani ama meyvesi için bilemiyorum. Farklı şeyler den bekliyordum. Ama bu meyve de ilgi çekici. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık