Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Charlotte Linlin vs. Vinsmoke Ailesi

Big Mom vs Vinsmoke Ailesi

• Kullanılan toplam oy
    115
Konu dışına çıkmış değiliz reyiz, Vinsmoke ailesi tartışmanın tam ortasında yer alıyor, ve biz de Vinsmoke'lar Big Mom'u yenebilecek kadar güçlü mü, değil mi, bunu tartışıyoruz.

1)
Hadi diyelim ki Reiju zehirli saldırısını Luffy'ye denk getirdi diyelim. Ne olacak? İşlerin kötüye gitmeyeceğini söyleyebilir misin?
Reiju işin örneğiydi sadece.
- Senaryoyu Luffy'nin Reiju'nun zehrine yakalanması üzerine kurdun, şimdi de Reiju işin örneğiydi sadece diyorsun.

2)
Sevgi seviyesine göre yorum yapıyor olsaydık Luffy üfleyerek hepsini uçurur derdim.
Reiju'ya aşırı hasta biri olarak söylüyorum bunu.
- Reiju'ya hayran biri olarak Luffy karşısında şansı olmadığını söylüyorum, "sevgi seviyesine göre yorum yapıyor olsaydık..." diyorsun. Luffy favori karakterlerim arasında yer almıyor bile.

3)
Aynı anda sağlı sollu birkaç kişiyle uğraşırken illaki darbe yiyecek. Yemez diyorsan onu bilemem.
- 500m beli ödülü olan birinden söz ediyoruz. Elbet darbe alacak dört kişinin arasına girerse, bu yenileceği anlamına mı geliyor? Hayır. Gear 4 halindeyken Doflamingo'dan da darbe yemişti hatırlarsın. Çok etkilendi mi, hayır.

Sonuç olarak, Luffy darbe alır; ancak Germa 4'lüsüne yenilmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık