Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
Sağ kollar içerisinde amirallerdeki Fuji'ye karşılık geliyor.Kendisini artık sağ kolların vasıfsızı olarak adlandıracağım.

Sen kalk 10 bölüm bütün tekniklerini rakip üzerinde deneme tahtası gibi kullan sonra 2 bölümde yenil.Söylenecek söz yok gerçekten sağ kolların itibarına gölge düşürdü tek başına.

Sağ kollar içerisinde amirallerdeki Fuji'ye karşılık geliyor.Kendisini artık sağ kolların vasıfsızı olarak adlandıracağım.

Sen kalk 10 bölüm bütün tekniklerini rakip üzerinde deneme tahtası gibi kullan sonra 2 bölümde yenil.Söylenecek söz yok gerçekten sağ kolların itibarına gölge düşürdü tek başına.
Oda Oda no Mi etkisi diyoruz biz buna.

Ne yapsın ana karakteri mi öldürsun kardeş biraz mantıklı ol vasifsiz varsa profil fotona bak.

Sağ kolların vasıfsızı, Hahaha. Tuttum bunu. Adamlık falan buna hiç yakışmıyor. Salaklığın kurbanı oldu.

Oda Oda no Mi etkisi diyoruz biz buna.
Hadi 2 bölümde yenilmesi öyle olsun 10 bölümlük performansta Oda etkisi değildir.Demek vuruşlar yetersizdi ben bunu çıkarıyorum hafif kaçtı o seviyede dövüş için.Bitiricilik anlamında özellikle kötüydü.Luffy bir ara tayfayla telefonda konuşurken dövüşüyordu Kata ile.

Ne yapsın ana karakteri mi öldürsun kardeş biraz mantıklı ol vasifsiz varsa profil fotona bak.
Ana karakteri etkisiz hale getirmeliydi yerden kalkamayacak şekilde.Lucci dövüşü gibi iman gücüyle yerden kalksa hakkını verirdim ama g4 karşısında yetersiz kaldığı için bunu yapamadı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık