Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Charlotte Katakuri

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 356 95.4%
  • Sevmem

Kullanılan: 17 4.6%

• Kullanılan toplam oy
    373
Biliyorum bunları okumuştum, Katakuri'nin meyve açıklamasındaki "Mochi Mochi no Mi, Paramecia türü bir Şeytan Meyvesi olarak sınıflandırılmasına rağmen Katakuri tıpkı bir Logia türü gibi kendini elementine dönüştürebilir." ibaresi alıntı yaptığın Paramecia özelliklerine uymuyor: "Bu meyveler Logialarla karıştırılmamalıdır. Çünkü yukarıdaki isimler kendilerini ya bu maddelere çeviremezler, ya bu maddeler element değildir veya ürettikleri maddelere dönüşemezler. Kısaca, element türü Paremecia'lar bu elementi üretebilir, kontrol edebilir ve bu elemente karşı bağışıklıdırlar, lakin elementin kendisi olamazlar."

Bahsettiğim çelişki buydu, Katakuri elementin kendisi olabiliyor. daha önce böylesini görmedik. Özel Paramecia deyip geçeceğiz o halde :bilmem:
Bu genel tanımlama, istisnalar var. Mesela Luffy. Kendisi lastik. Uzadığında da meyve devreye giriyor ama mesela vücudu dışında lastik üretemiyor.

Kendini, çevresinin mükemmel insan imajından sıyırınca antipati kazanması absürt. Fırsatı varken öldürmedi denen adamdı çünkü bu kibirli ve sabırsız adamın. Bu zinciri kırdıktan sonra eline fırsat geçince öldürecek hale gelmişti. Fakat bu sefer de bencil kişiliği ön plana çıkmış oldu. Ne için dövüştüğünü unutup olayı kişiselleştirdi. Neysem ben severim iyidir ama en güçsüz sağ kol olmuş az önce okudum, bunu öğrenince de bi küçümsemedim değil. E Bigmom da en güçsüz Yonkou olmuştu en son, şaşırtmadılar ailecek.

Kendini, çevresinin mükemmel insan imajından sıyırınca antipati kazanması absürt. Fırsatı varken öldürmedi denen adamdı çünkü bu kibirli ve sabırsız adamın. Bu zinciri kırdıktan sonra eline fırsat geçince öldürecek hale gelmişti. Fakat bu sefer de bencil kişiliği ön plana çıkmış oldu. Ne için dövüştüğünü unutup olayı kişiselleştirdi. Neysem ben severim iyidir ama en güçsüz sağ kol olmuş az önce okudum, bunu öğrenince de bi küçümsemedim değil. E Bigmom da en güçsüz Yonkou olmuştu en son, şaşırtmadılar ailecek.
Nereden öğrendin bunu.

Ellerine sağlık.
Bir yonkonun olduğu arcta başrolü kapabilmiş bir karakterdir. Hatta Koca Ana 'nın göründüğü bölümleri beğenmeyip bize Katakuri yi göster Oda dedirtmiştir.
2017 yılına damgasını kalıcı olarak vurmuş bir karakterdir.
Bundan yıllar sonra 2017 ve One Piece denilince akla Koca Ana değil Katakuri gelecektir.
Ayrıca da adamdır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık