Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Cavendish

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 111 64.5%
  • Sevmem

Kullanılan: 61 35.5%

• Kullanılan toplam oy
    172
Niye sadece Zoro diye bakıyorsun olaya. Diyorum ki bu tümenlerin görevi ana tayfaya yarar sağlamak. Bunlar ana tayfa için varlar. Varlık nedenleri ana tayfa.

Nami'de Coppa'da Usopp'ta vs.... bütün bu elemanlar tümenler için emirleri dinlenmesi gereken üstler. Tümenler ise bunların astları. Arada ast üst ilişkisi var. Sen dinlemez desende rütbesi gereği dinlemesi gerekir.
Yav bizim tayfa normal bir tayfa mi?
Sen tüm tayfakarla bir tutuyorsun bizim tayfayi.
Normalde tümen komutanlari Wb de gördüğümüz kadariyla normal tayfa üyeleri tümenlere bölünmüs.
Bizim tayfa ise kendi maceralarinda Luffy kabul bile etmiyordu adamlari.
Tümen komutanlari bile kendi maceralarina cikiyorlar sadece ihtiyac duyulduğunda gelicekler.
Orada ki herkes doğrudan Luffy'e bağli eğer Luffy olmazsa onlarin hiçbiri belki de orada kalmaz.
Sen Cavendish gibi bir adam Luffy'e bağlandiği yetmiyor bir de Zoro'dan hatta tayfadan emir alacağini mi düşünüyorsun.
Eğer senin dediğin gibi olsa doğrudan tayfaya bağlilik yemini ederlerdi öyle bir sey soylenmedi.
Benim bu yeminden anladiğim sey Luffy'den emir alinir gerisi onlari ilgilendirmez bak ne diyorum ne kadar Luffy'e bağlilik yemini etse de Luffy emir verse belki de yari mizahi sekilde kizacak. Kizmişti da zaten yanliş hatirlamiyorsam.

-Law Cavendish'in yıldızını söndüren neslin en parlak üyelerinden. Geçelim bunları yani. :)
-Cavendish Luffy'nin emrine girdi. Kalkıpta Chopper'dan emir almaz Cavendish. O filoda Luffy hariç diğer hasır şapkaların emrini dinleyecek tek kişi Barto'dur. Onunda nedeni belli. :/

Eline sağlık Smoker. Severim Cavendish'i.

karolla

Bu adamı zoro ile kıyaslamak.. Luffynin olmadığı yerde tayfayı zoro yönetir. Bunu defalarca gördük. Hatta law ve zoro zouya çıktığında mangaka luffynin olduğu grubu luffy tarafı, zoro ve lawın olduğu grubu ise zoro tarafı olarak yazmıştı. Ki zoro da baskınlığını gösterip lawı yönlendirmişti law da itiraz etmedi hiç bişeye. Luffynin olmadığı yerde hasırşapkaya yemin eden cavendish, zoroya da itaat etmek zorundadır. Ben sadece senin kaptanını tanırım diyemez. Hasırşapkaya yemin etmek demek hasırşapka tayfasının iradesini kabullenmek demektir. Burada güç konusu önemli değil. Choppayı bile dinlemeli. Haa zoroyu dinlemezse zoro ona dinletir. Ödülünün fazla olması bir şey değiştirmez. Biz seride ödülü fazla olup dayak yiyen çok adam gördük. Örnek croconun luffyden dayak yemesi. Arlongun luffyden dayak yemesi. 0 ödüllü zoronun mr1i indirmesi.

Yav bizim tayfa normal bir tayfa mi?
Sen tüm tayfakarla bir tutuyorsun bizim tayfayi.
Normalde tümen komutanlari Wb de gördüğümüz kadariyka normal tayfa üyeleri tümenlere bölünmüs.
Bizim tayfa ise kendi maceralarinda Luffy kabul bile etmiyordu adamlari.
Tümen komutanmari bile kendi maceralarina cikiyorlar sadece ihtiyac duyulduğunda gelicekler.
Orada ki herkes doğrudan Lufgy'e bağli eğer Luffy olmazsa onlarin hiçbiri belki de orada kalmaz.
Sen Cavendish gibi bir adam Luffy'e bağlandiği yetmiyor bir de Zoro'dan hatta tayfadan emir alacağini mi düşünüyorsun.
Eğer swnin dediğin gibi olsa doğrudan tayfaya bağlilik yemini ederlerdi öyke bir sey soylenmedi.
Benim bu yeminden anladiğim sey Luffy'den ir alinir gerisi onlari ilgilendirmez bak ne diyorum ne kadar Luffy'e bağlilik yemini etse de Luffy emir verse belki de yari mizahi sekilde kizacak. Kizmişti da zaten yanliş hatirlamiyorsam.
İsimleri geç. Bizim tayfa ya da Cavendish'in kişiliğinden bahsetmiyorum ben. O açıdan bakarsan kendi tayfası bile Luffy'i takmıyor, Nami'nin emirleri ile ilerliyorlar. Luffy arada sırada kaptanlık yapıyor. O da ciddi bir mesele varsa.

Filo kimin filosu Hasır Şapkaların, filonun ismi büyük Hasır şapka korsan filosu. Luffy filosu değil. Hiyerarşi gereği bunlar ana tayfanın alt ekibi durumunda. Bunların kaptanı ana tayfanın kaptanı ile denk değil. Onun astı. aynı şekil ana tayfanın elemanlarının astı.

Ana tayfa bakanlar kuruluysa tümenler düz milletvekilleridir. Ana tayfa millevekilleri ise tümenler belediye başkanı ve takımlarıdır ya da valiler ve takımları. Ana tayfa as takımsa tümenler paf takımlarıdır. Ana tayfa köy meclisi ise tümenler köydeki kalabalık ailelerdir. Ana tayfa milli güvenlik kurulu ise tümenler bunlara bağlı özel kuvvetlerdir........

Neyse anladın sen olayı. Odak nokta arada ast üst ilişkisi olması.

karolla

-Law Cavendish'in yıldızını söndüren neslin en parlak üyelerinden. Geçelim bunları yani. :)
-Cavendish Luffy'nin emrine girdi. Kalkıpta Chopper'dan emir almaz Cavendish. O filoda Luffy hariç diğer hasır şapkaların emrini dinleyecek tek kişi Barto'dur. Onunda nedeni belli. :/

Eline sağlık Smoker. Severim Cavendish'i.
Valla zoro amirale lafını dinletti. Gücünü de sai gördü o da dinler. Deve de dinletir. Zorodan izin istedi rakibi için. Cüceler zaten dinliyor. Cavendishe de döve döve dinletir.

Valla zoro amirale lafını dinletti. Gücünü de sai gördü o da dinler. Deve de dinletir. Zorodan izin istedi rakibi için. Cüceler zaten dinliyor. Cavendishe de döve döve dinletir.
Amirale ne dinletti? Yine uydurmasyonlarına başlamışsın. Cavendish'i dövse bile farketmez. Ya da Sai'nin Zoro'yu dinlemesi. Hiçbir şeyi değiştirmiyor bunlar. Luffy'nin astı olması demek hasır şapkaların tümünün emrine amade demek değil.

Hakuba çok iyiydi ama Robin'e yakalanması adamın karizmasını bozdu.. Hadi diyelim yakalandın, onun ellerinden, gücünü kullanarak kurtulamamak nedir? Sonuç olarak, sadece hızıyla ön planda olan biri..

karolla

Amirale ne dinletti? Yine uydurmasyonlarına başlamışsın. Cavendish'i dövse bile farketmez. Ya da Sai'nin Zoro'yu dinlemesi. Hiçbir şeyi değiştirmiyor bunlar. Luffy'nin astı olması demek hasır şapkaların tümünün emrine amade demek değil.
Denizci amiralini demiyorum. Şu bowlingci. Ayrıca ben hiç uydurmam. Herkesi kendiniz gibi sanmayın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık