Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Catarina Devon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 52 44.4%
  • Sevmem.

Kullanılan: 65 55.6%

• Kullanılan toplam oy
    117
İyice troll oldun Carron amiral seviyesi olur diyen ben değilim.
Neyse salla senin Carrot amiral olur Nami seri sonu arlongu bile alamaz.
Ok.
Senin mantıkla Koala'nın şimdi Sabo gibi olması lazımdı. Ki o dövüş hocası üstelik. Nami zayıf ve savaşçı olmak gibi bir hayali yok. Ph falan diyorum cevap vermiyorsun, Carrot bu arc savaşmaz ise söylemimden vazgeçerim. Ama kabak gibi önce Zoro ve sonra Luffy ile tavşanıma vurgu yaptılar. Neko-İnu'yu da örnek gösteriyorum daha ne deyim. burada bitsin bu arc belli olur.

Senin mantıkla Koala'nın şimdi Sabo gibi olması lazımdı. Ki o dövüş hocası üstelik. Nami zayıf ve savaşçı olmak gibi bir hayali yok. Ph falan diyorum cevap vermiyorsun, Carrot bu arc savaşmaz ise söylemimden vazgeçerim. Ama kabak gibi önce Zoro ve sonra Luffy ile tavşanıma vurgu yaptılar. Neko-İnu'yu da örnek gösteriyorum daha ne deyim. burada bitsin bu arc belli olur.
Yav sana ben ne diyorum?
Tayfa surekli gelisiyor.
Nami'nin vs attigi karakterler hep ondan guclü idi ama yine de kazandi.
Devon 6.seviye suçlusu diye yenilmez diyorsun nasil mantik bu nami zaten yumrukla tekme ile savaşmiyor. Silah yapti Usopp Nami de sürekli geliştiriyor silahi yine geliştirecek.
Namiyi suan ki hali ile aliyorsun ve dogrudan nami kim de kazanacak diyorsun amalaf Carrota gelince ileri de amiral seviyesi oluyor.
Ph diyorsun ben de sana Nami'nin vs attigi karakterlere bak diyorum.

Nami şu an bile arlongu alır. Seri sonu arlongu alamaz ne ya:ehe: Ama rakibi bence nami değil de Robin olacak gibi. Neden derseniz thriller barcta çerçevedeki bir kadını yenmişti. Oda böyle sırıtıyordu falan. Sonra Robin de bir kadın zarif olmalı gibisinden bir şey söylemişti. O yüzden bence Robin indirecek bunu.

Impel Down"ın 6. katında hapsedilmesi bile büyük bir şeyken yediği meyveyle gözüme daha çok girmiştir. Yeteneğinin sadece insan kopyalamak olduğunu sanmıyorum. Öyle olsaydı paremecia türü falan yazardı. Kurama"yı göreceğimiz günleri sabırsızlıkla bekliyorum.

Bu karakter hakkında bir yazım var ama İlgi çekici olmaz diye burada paylaşmıyorum (Karakter neredeyse hiç bilinmiyor son bölümler olmasa.), Dilersen özelden yazımı atayım musait olunca .Kafana yatacagina eminim.
Tabiki"de at.(ama özelden nasıl mesaj bakılıyor?(forumda daha yeniyimde))

Güzel hort.

Yaw bu uzun burun kabilesi mevzusu var. Bu kadın bu kabilenin özel ihtisasını sonuna kadar gösterecek seviyededir ki 6. kata hapsedilmiş olsun. (Bir kabileye ait özel ihtisas örneği : 3 gözlü kabilenin v.o.a.t mevsuzu.)

Benim tahminim bu yönde.
Bu"da mantıklı ama bu kabile de usopp"nun olması biraz düşündürüyor:hhh:

Impel down arcında hükümetin bunun faaliyetlerini gizlediği söylenmişti acaba altından önemli bir şey çıkar mı?

Bildirimin yanındaki mesaj bölümüne geliyor , orada atınca görebilirsin. Bildirim geliyor zaten.
ha tamam o zaman

Impel down arcında hükümetin bunun faaliyetlerini gizlediği söylenmişti acaba altından önemli bir şey çıkar mı?
Kadın güzel kadınların kafalarıyla koleksiyon yapıyor. Kesin arada önemli bir ülkenin kraliçesi, prensesi vs. kaynamıştır. O yüzden üstünü örtmeye çalışmışlardır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık