Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Catarina Devon

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 52 44.4%
  • Sevmem.

Kullanılan: 65 55.6%

• Kullanılan toplam oy
    117
2 saattir şu lakabı biseyi çağrıştırıyor deyip duruyorum.Şimdi buldum bu kadın Yunan Mitolojisindeki Artemis'den esinlenilmiş :D

Eline sağlık Smoker.
Ayrıca Devon'un ilk tasarım halinin göründüğü sayfada Wano'lu olduğu bilgisi de var. Wano'lu bir kılıç ustası olarak düşünülmüş.

Oda'nın birazda karakterleri neden çirkin çizdiğinin anlaşılması açısındanda örnek teşkil ediyor. Gerçek korsan çirkin olur gibi bir düşüncesi var (İstisnalar olabilir). Ki o yüzden tasarımı değiştirmiş. Hatta aynı mevzu Kutsalların falan neden çirkin olduğu sorusunda da var, içlerinde yardımseverlik/iyilik olmadığı için çirkinler cevabı vermişti.

Eline sağlık Smoker.
Ayrıca Devon'un ilk tasarım halinin göründüğü sayfada Wano'lu olduğu bilgisi de var. Wano'lu bir kılıç ustası olarak düşünülmüş.

Oda'nın birazda karakterleri neden çirkin çizdiğinin anlaşılması açısındanda örnek teşkil ediyor. Gerçek korsan çirkin olur gibi bir düşüncesi var (İstsisnalar olabilir). Ki o yüzden tasarımı değitirmiş. Hatta aynı mevzu Kutsalların falan neden çirkin olduğu sorusunda da var, içlerinde yardımseverlik/iyilik olmadığı için çirkinler cevabı vermişti.
Wano kısmını da ekleyelim.

Bu en tehlikeli kadın derken ne seviye olduğunu merak ettiriyor, zaten seri erkek egemen kadınlar çok zayıf ama bir beklenti işte. İlk çizimi iyiymiş ama gerçekten Teach'in ekibe gitmezmiş. Ona tecavüz ederlerdi.

Bu kadın ile vs atacak kişi yok, belki Hancock bir ihtimal. Nami ve Robin'e şans vermem. Rebecca gelseydi o karşılardı. Gerçi Carrot'u unuttum, Carrot onu parçalar. :D

,Ellerine sağlık.

Bu en tehlikeli kadın derken ne seviye olduğunu merak ettiriyor, zaten seri erkek egemen kadınlar çok zayıf ama bir beklenti işte. İlk çizimi iyiymiş ama gerçekten Teach'in ekibe gitmezmiş. Ona tecavüz ederlerdi.

Bu kadın ile vs atacak kişi yok, belki Hancock bir ihtimal. Nami ve Robin'e şans vermem. Rebecca gelseydi o karşılardı. Gerçi Carrot'u unuttum, Carrot onu parçalar. :D

,Ellerine sağlık.
Sende teach'in tayfayi coşkun ve çetesi yaptin. :D

Carrot bunu parcalar mi?
1 lokma da firinda tavsan niyetine yer la bu kadin Carrot'u. Pardon kadin dedim. :)

Nami atar bu kadinla vs sıritmaz çok. Nami de ayni gücünde kalacak değil güçlenecek sonuçta.

Sende teach'in tayfayi coşkun ve çetesi yaptin. :D

Carrot bunu parcalar mi?
1 lokma da firinda tavsan niyetine yer la bu kadin Carrot'u. Pardon kadin dedim. :)

Nami atar bu kadinla vs sıritmaz çok. Nami de ayni gücünde kalacak değil güçlenecek sonuçta.
Nami kim la, siz hepten uçtunuz ha. Seri sonunda bile Nami Arlong'u yenecek güce ulaşamaz. Denizde sağa sola kaçan Nami-Chopper iken salyalasını akıtan Carrot gördük.

Teach, Bonney'ye yazdı ya oradan aklımda öyle bir imaj oldu. O sahneyi bir izle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık