Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Caribou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 26 25.2%
  • Sevmem.

Kullanılan: 77 74.8%

• Kullanılan toplam oy
    103
İşte böyle bir güç tayfaya getirilmediği için E.Oda çok pişman olacak..
Karamsar konusmussun hocam. Jinbei gelse bile hala 1 kişilik yer var tayfada. Zaten biliyorsun adamın gemisi battı tayfası boguldu. Yeni Dünyada tek başına birşey yapamaz. Dönüp dolaşıp Sunny e gelecek bence

Sanmıyorum geleceğini. Bu zamana kadar aynı anda 2 kişiye teklif olmadı,ya da Jinbei kabul etmedi varsayalım işte Jinbei gelmedi bari sen gel demez.Bence Caribou sevdasından geç olmadan dönelim.

Sanmıyorum geleceğini. Bu zamana kadar aynı anda 2 kişiye teklif olmadı,ya da Jinbei kabul etmedi varsayalım işte Jinbei gelmedi bari sen gel demez.Bence Caribou sevdasından geç olmadan dönelim.
Hatırlıyorum da Franky den nefret eden çok kişi vardı zamanında. Adam başta düşmandı, Usopp a neler yapmıştı. Ama sonra Enies Lobbyde Cp9 a karsı Robin için savastılar ve sonunda Franky tayfaya katıldı. Şimdi benim düşüncem şu: Caribou şuana kadar tayfayı uzun bi süre izledi, herkesin gücünü ve yeteneklerini gördü, bu saatten sonra tek başına tayfaya birşey yapamayacagının farkına kesinlikle vardı. Bu yuzden Sunny e biner ve Yeni Dünyada bir şekilde tayfanın yanında savaşmaya başlar.Olaylar geliştikçe de tayfa Caribou ya ısınır bence. Neden böyle düşündüğümü söyleyeyim. Çünkü bu adam harcanacak olsaydı, Saboady tam yeriydi. Ama hala yaşıyor. Bu saatten sonra Yeni Dünyada tek başına hiç şansı yok. Bizim tayfaya rakip olamıyor, ama daha önce gemide olmasına ragmen hala harcanmadı da... Adadan ayrılması için de başka şansı yok. Yani bence diğer arc Caribou tayfaya katılacak...

Bir kutu vardı ya hani yaş büyütmeyle ilgili,Hazinelerin alayını çaldıysa muhtemelen onuda arakladı. Onunla ilgili bir plan yapmıştır büyük ihtimal E.Oda ama geleceğini pek sanmıyorum,bu arc'dan sonra eğer Jinbe ile ilgili bir kaç replik koyarsa o zaman anlaşılır gelip gelmeyeceği.Bakalım temennimiz Caribou-sama'nın gelmesi.

lufy

bu adam dayak yemekden başka hiç birşey yapmadı ama balıkadam adasına getirilmesinin bir sebebi var bence bu sebepde prensesin antik silah olduğunu örendi ve etrafa yayacak ortalığı karıştıracak..

Outlaw

Logia olmasa,(ki en dandik logialardan.)büyük ihtimal dört deniz'in birinde geberip giderdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık