Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Caribou

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim.

Kullanılan: 26 25.2%
  • Sevmem.

Kullanılan: 77 74.8%

• Kullanılan toplam oy
    103

_Roi_

franky bunu tutup kaldırmıştı eğer logiaysa kaldıramazdı ben burdan 2 sonuç çıkarıyorum yaa frankynin ellleri deniz taşı kaplı yada haki.franky's level up

Kuro

kendi kardeşi ve tayfası vardı -şayet sağlarsa- birde hakkında şunu diyebilirim özelliği gibi cıvık eleman:D

Kuro

süper fikirmiş birader bencede menfaatçi bir yaklaşımla tayfada bulunucak tabiiki tayfanında bir çıkarı olur ama bu arc epey karıştı mantıklı da sallayamam :)

Bu adamın meyvesi de istediği kadar malzeme depolayabilme yeteneği var gibi. Karasakal kendi karanlığına çekip tutuyor. Bu da kendi bataklığına çekiyor. Denizkızlarını çekti içine üçkağıtcı. İçeride yer geniş herhalde:)

Millet bataklık olayını araştırdım biraz. Bataklıkta hem zehirli hem de yanıcı gaz olan metan gazı bulunuyor. Bu nedenle, Caribou hem gaz ile zehir saldırısı yapabilir, hem de bu gazı ateşleyerek patlama saldırısı da yapabilir. Bataklığı sadece çamur olarak düşünmemek te lazım. Hem yapışkan, hem zehirli, hem de patlayıcı olarak düşünebiliriz. Bataklık hakkında daha uzun açıklamalar vardı ama ilgilizceydi. Şöyle kabadan okudum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık