Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Captain Tsubasa

Beğendiğiniz Bir Seri Mi

• Kullanılan toplam oy
    77

Yapımcılar/Sanatçılar:

Yönetmen: Hiroyoshi MITSUNOBU, Isamu IMAKAKE
Müzik: Hiromoto TOBISAWA
Orjinal Eser: Youichi TAKAHASHI

Hikaye modern Japonya'da geçer. İlk bölüm Tsubasa Ozara'nın annesiyle beraber Nankatsu Şehrine taşınmasıyla başlar. Serinin ana karakteri olan Tsubasa büyük bir futbolcu olmayı hayal eden yetenekli bir çocuktur. Bütün seri Tsubasa'nın değişik turnuvalarda oynadığı maçlar üzerine kurulmuştur.

Devam Serileri

Shin Captain Tsubasa (OAV) (1989)
Captain Tsubasa J (TV Serisi) (1994)
Captain Tsubasa: Road to 2002 (TV Serisi) (2001)

80ler de yayınlanan ilk serinin tüm bölümleri 1-128

Seri ile Bağlantılı Oyunlar

Captain Tsubasa J: The Way to World Youth

Captain Tsubasa Vol. II: Super Striker

Captain Tsubasa 3: Koutei no Chousen

Captain Tsubasa 4: Pro no Rival Tachi

Captain Tsubasa 5: Hasha no Shōgō Campione

Captain Tsubasa J: Get In The Tomorrow

Captain Tsubasa: Gekito no Kiseki

Captain Tsubasa (Mega-CD video game)

Tecmo Cup Soccer Game

İshizaki Adamdır :sapkali:

Anime serilerinin hepsini çocukken izlemiştim. Mangalarını da geçen sene bitirdim. Velhasıl kelam mangası iyidir güzeldir. Naturezza ve Santana krallardır. Atari oyun serisi zaten efsanedir. Torres falanda Tsubasa'yı izledikten sonra futbolcu olmak istediğini söylemiştir.
Güzel düşünmüşsün Kadir Tsubasa'nın konusunu açmayı bende geçen sene düşünmüştüm hatta anket tarzı konular açacaktım ama kimsenin ilgisini çekmez diye vazgeçmiştim.

Nasıl ki Rocky sadece bir boks filmi değilse Tsubasa'da sadece futbolla sınırlı değil :sapkali:

Çocukken yumurcak tv'de çıkardı. Tabi izlerken anime olduğunu bilmiyordum :D Sonra Naruto izleyen bir arkadaşın vasıtasıyla onun anime olduğunu öğrendim ve Naruto'ya başladım. Narutonun ardından baştan sona Tsubasayi izledim ve bana ezelden beri bana çok saçma gelen One piece'ye zorla başladım. Öyle saçma sapan bir hikaye işte :D

Küçükken çizgi filmi sabah 6'da mı ne oluyordu genelde kaçırırdım malesef :D Oyununun da hastasıydım. Sonra büyüyünce içimde kalmış olacak ki baştan sona izledim, hatta J serisini bile izledim. Mangasını da okudum. Efsanedir dememe gerek yoktur sanırım :) Ama benim için hikayenin başlarındaki tat sonra bi daha gelmedi.

@DonquixoteRosinante yapma ya Wakabayashi bu lütfen :) Benim adamım Jun Misugi'ydi. Misugi>all

Captain Tsubasa için yeni anime serisi duyuruldu. Anime bir devam serisi olmayıp serinin en başından başlayacak.

Başlangıç Tarihi: Nisan 2018
Stüdyo: David Productions
Yönetmen: Toshiyuki Kato (Jojo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık