Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bug Karakterler

Mihawk gelmiş geçmiş en büyük bug karekterdir ve bana göre ortalama bir amiralden daha güçlü olan,Shanks ayarında olan bu adam shicibukai seviyesine layık görülmektedir.Niçin?Sırf bi Jozu'yu kesmedi diye.Eğer bu tür şeylerde marineford'u baz alacaksak Crocodile=Doflamingo der ve çekilirim...
Hala mı Shanks kaç yıl önceydi o olay bi onu da anlatsaydın:good: Kol gitmiş rekabet bitmiş ve birisi denizci bebesi olurken diğeri İMPARATOR olmuş ama hala bundan yararlanmaya çalışmak.

Enel bug karakterdir. Oda tarafında BUG'lanmıştır ve ölece bugta kalmıştır garibim
elektrik=ısı demek, 300.000.000volt elektirik luffy'i haşlaması lazımdı :(

Arkadaş bir düşüncemiz de ortak olsun yahu :D

Bak,bence Shanks o zaman da yonkou idi.Çünkü Luffy,Shanks'in yonkou olduğunu biliyordu ve bizim Luffy keratasını bilirsin,hiç mi hiç gazete okumayan birisi.Shanks diye bir yonkou'nun varlığından Nami gibi biri bile haberdar değilken Luffy nasıl haberdar olsun?Durum benim dediğim gibiyse bu durum daha o zamandan Mihawk'ın yonkou ayarı olduğunu gösterir

Ayrıca WB Shanks'i överken birzamanlar Mihawk ile denk dövüşüuordun demişti.Eğer Mihawk amiral altıysa yonkou için çöp demektir.Doflamingo'nun Kaidou'dan ne kadar korktuğunu söylememe gerek yok herhalde.Madem bu Mihawk amiralden daha güçsüz,o zaman niçin birzamanlar Mihawk ile dövüşürdün diyerek Shanks'i övsün?Bence dandik bir shicibukai ile denk dövüşmek bir yonkou için uranç kaynağıdır.

Ayrıca o kol meselesi editör önerisiydi.Bu tarz küçük olaylar hikayenin gidişatını etkilemeyeceğine göre eğer Shanks'in kolu gitmemiş olsaydı gene Mihawk en güçlü kılıç ustası olarak karşımıza çıkacak ve Shanks'i hakkıyla yenmiş olacaktı

Ayrıca Fujitora kılıç ustası değil mi?Lütfen bana meyve kullanıcısı demeyin One Piece evreninde "Dur hacı kapat meyveni öyle gel kılıç dövüşü bu :D" dendiğini h sanmıyorum
Koskoca yonkou 1 yıl süre ile en bebe denizde kalacak o da yetmeyecek bilmem kaç milyon belilik adam Yonkouyu tanımayacak:)
Yanio zamanlar İmparator değildi bu net değil mi?

Ayıpsın, Luffy Zoroyu döver fikri ortak değil mi?:flaugh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık