Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bu Üye Çok Dikkat Çekiyor

• Konbuyu başlatan Reversi
  • Başlangıç tarihi

Reversi

-----------------------------------------------------------------------

Moderatör tarafında düzenlendi:
korsanfan da son zamanlarda en dikkat çeken 5 üyeyi yazalım

Amacımız bu üyeler neden bu kadar dikkat çekiyor.Nedenleriyle birlikte yazalım paylaşalım yorumlayalım

Dikkatinizi çeken üyeleri açıklamak zorunda değilsiniz

Benim 5'LİM

1-straw-hat: Ne zaman bir sorun çıksa hemen ilgileniyor.söylemek istediklerimi rahatlı söylüyorum
2-Red Hair Shanks:Yorumları bakımından benim düşüncelerimin aynısı olduğu için
3-emremutlu:Sohbeti yorumları çok sıcak ve içten olduğu için dikkati ve ilgimi çekmeyi başarıyorum
4-Garp:Cevapları kesin ve net bir biçimde olduğu için söylüyorum
5-Ridiculous:Genellikle hep dikkatimi çekmiştir

Sizinkileri görelim
Yapma çok dikkat çekiyosun :D

Bundan yıllaaaar önce bir eğlence forumunda, 5 üye 5 yorum diye bir konu açmıştım. Ona benzettim bu konuyu, iyi olmuş. Forumu kaynaştırır böyle konular. :D

Aha benimkiler;
1- Roronoa Zoro: Ayarsız dengesizin tekidir. Hiç bir konuya karışmaz karışmaz, karıştı mı da kesin bir yorum yapar, sonunda da :artiz: bu smileyi koyar gider. KF çeviri ekibinde güzel çalışmalarımız, güzel günlerimiz oldu. Msnde, forumda muhabbet etmeyi sevdiğim kral insanlardandır. Site için neyi dikkat çekiyor derseniz, karizması yeter Zori'nin. :artiz:
Ayrıca Croco fandaşımdır, can ciğerdir.

2- D-Rose: Ayarsız dengesizin bayrak taşıyanı. :D Zori için söylediklerim onun için de geçerlidir. Muhabbetini sevdiğim, Zoro konusunda tartışmaktan zevk aldığım az kişiden biridir. Zoro'ya laf söyletmez. Son zamanlarda forumda seyrekleşti benim gibi ama sıklaşırsa da fena sıklaşır. Durmadan da nick değiştirmesiyle forumun gündemine çökmüşlüğü olmuştur. :D

3- Sasuke: Nickini Suraz'dan Sakuse'ye aktarınca tepkimi(zi) alan forumun asabi elemanı. Son zamanlarda yumuşak başlı yorumlar yaptığına bakmayın ha, içinde neler biriktiriyor psikopat. :D

4- Frtztrk: Nihahaha. Ne yazayım sana Ferit :D Atışmanın zevkli olduğu çok az insandan biri bu Ferit. Forum devriminden önce bir numaralı adminimizdi, her sorunumuza çözüm bulmak için uğraşır dururdu. Hep de bırakmak istediğini söylerdi. Sonunda istediği oldu. Bıraktığı için kızdık ama olan oldu bir kere. :/ Artık o da forumda seyrek. :/

5- Çağdaş: Her şeye lafı olan, her şeye tepkisi olan, çaktırmadan her ortamı karıştırıp giden insafsız adam. Sohbeti muhabbeti şahanedir, hemen her konuda fikri vardır Çağdaş'ın. Sitede yorumlarını severek okuduğum sayılı kişilerdendir. O da seyrekleşti son zamanlar. :/

6- Nef'i: Konu fakiri, yorum manyağı, hoşsohbet anarşist. Benden sonra forumun sağduyu abidelerinden biridir. Onla fikir tartışmak iyidir güzeldir, iş asla kavgaya gitmez. Forum içinde, hiç konusu olmamasına rağmen her başlığa yazdığı destekleyici, gaza getirici, müsbet yorumlarıyla forumun en sevilen simalarındandır. Ama anarşistin ve sadistin de tekidir, kabul etmese de. :D

7- İnvictus: Deli deli. :D Löl manyağı, konusu kıt, yorumu kıt, sohbeti bile kıt ama kral adamdır. Foruma haftaya en fazla 10 yorum yapmasına rağmen sürekli dikkat çekmeyi başarıyor. O olmasa biz kime takılırdık bilemiyorum. :D

8- Luffydesper: Reyiz :D Anime konusunda forumda en sık danışılan adam. Herkese de yardım eder. Kendisine Cani deriz ve bu lakabı sonuna kadar hak eder sapık. :oleyo2: Çağdaş'ın durmadan takıldığı, benim de iki tarafı tutarak kavgayı kızıştırdığım sohbetlerin vazgeçilmezi. :D Forumdaki güzel anime ve manga yorumlarıyla dikkatleri hep üzerinde tutuyor. Genel Sohbet'in bir numarası. :D

9- Rownikal: Zeki hoca. :D Manga manyağı. Tanıtımını yapmak için üşenmeden fuar fuar, sahaf sahaf dolaşan adam. Videoları ile bir çok kişi mangaları sevdi. Çağdaş'ın deyimiyle boş bir mangayı sevdirme sevdasına kapılmış adam. Ancak iyi yapıyor Hacom, millete mangayı sevdiriyor. :D Forumda da sürekli manga tanıtımlarıyla dikkat çekiyor. O da seyrek yav her zaman. :/

10- Mr. Bushido: Edebi sohbet yaptığım üç kişiden biri bu forumda. Benim gibi fantastik seven biri olduğunu, hele de Tolkien hayranı olduğunu öğrendiğimde hemen muhabbete geçtim. :D Kf manga ekibinde beraber çalışmamıza rağmen hiç ortak işimiz olmadı ama ileriki projelerde yaparız bir şeyler. Bu manyak da foruma çok seyrek uğruyor. :/

11- RedTerör: Hard ultra Zoro ve WB fanı, Garp düşmanlığıyla beni çileden çıkaran ancak hatırım için Garp'a daha az laf atan can ciğer eleman. :D Eskiden forumda çok aktifmiş Zoro konularında. Onun için o koca Zoro incelemesini yazdım, hakkımı ödeyemezsin Ferhat. :D

12- Degres: Atiiii :D Forumun çalışkan çocuğu ya, ne diyeyim daha. Okuyup doktor olacak. Forumca birleştik Atalay'ı okutup adam yapmak için. Sohbeti hoş ve kibardır bu elemanın. Foruma çok seyrek yazıyor bu da. :/

13- Repier: Sayın savcımız. :D Manga konusunda geniş bilgiye sahip biridir. Tartışma konularının vazgeçilmezlerinden biridir Mahircan. Her tartışmasında illa kanıta dayanır, manga sayfası gösterir, hiç kaçırmaz. Yorumlarını severek takip ederim. msnde çok az muhabbet eder ama etti mi de iyi eder. :D

14- Dragon: Bu adamın analizlerini çok seviyorum. Konu olarak analiz değil ha, yorumlarda vsleri ve diğer tartışma konularını iyi inceliyor fırıncı. Ne zaman bir tartışma konusunda Dragon'un yazdığını görsem hemen atlarım. O kadar analiz, inceleme konusu açtım, sayfalarca. Çok uzun yazıyorum diye herkes tatlı sitemler eder bana. Amma, Dragon hacının yorumlarını toplasan, o yazdığım bütün yazıların toplamını geçer ya uzunluğu. Adam yorum yazmaktan zevk alıyor resmen. Ahh ah, bir de Çağdaş'ın dediği gibi imlaya dikkat etsen de anlamak için zorlanmasak keşke. :/

15- Lovecoock Sanji: İlk kez İstanbul buluşmasında Çağdaş aracılığıyla tanıştım ve sohbeti muhabbeti acayip hoşma gitti. Çağdaş'la gerçek anlamda başa çıkabilecek az adamdan biri. Manga konusundaki fikirleri şahanedir, bir de fantastik edebiyat. Örtüşüyor fikirlerimiz. Kürşat baba kral adamdır vesselam. :D

16- Wtf.: Nickine bakıp da korkmayın, şeker gibi adamdır. İstanbul buluşmasında sohbetimiz ilerledi. Biraz daha sohbete devam etsek akraba çıkacaktık, yarıda kestik. ama ben yine de akrabam sayıyorum Mehmet'i. Çok kral adamdır, sohbet etmekten çekinmeyin. Küfür konusunda çok ince bir zekası vardır, sataşmayın. :D

17- MondeM: Bir avatar siparişimle başlayıp bitmek bilmeyen şahane sohbetlerimiz olmuştur. Forumun güzide üyelerinden can ciğer biridir. kimseyi kıramaz, herkese avatar ve imza konusunda yardım eder, fotoşok uzmanı ve bu alanda tam bir sanatçıdır. Edebi ve kültürel sohbeti muhteşemdir, konuş konuş doyamazsın. :D

18- Killz0ne: KF manga ekibinden editörüm. Sbsleri eklemeyerek tepkimi almış, ancak hemen düzelterek gönlümde taht kurmuş, pek belli etmese de tartışmalarda asabi biridir. Pek derin sohbet edemesem de değerli biri olduğunu iyi bilirim, eşsiz adamdır. Ben ona kısaza Kilzo diyorum, siz de diyin. :D

19- Mystogan: Üniversite sınavlarına hazırlandığından foruma uğrayamıyor garibim. Uğrasa da o kibar üsluplu yorumlarını okusak, genel sohbette muhabbet etsek. Çok şahane insandır, sohbete girmekten kaçınmayın. Özledik seni yav, nerelerdesin. :/

20- Brook: Forumun paşası ya. :oleyo2: Ne desem ki Hacı Ramazan hakkında? Her okuyuşumda beni güldüren samimi üsluplu yorumları mı desem, her soruna çözüm bulmak için üyelerle yaptığı samimi muhabbetleri mi desem, Zoro ve Robin fanlığı mı desem. Pek belli etmese de forumun en renkli simalardından biridir Brook. Yönetici olması başta herkese mesafe gibi görünüyor ancak hiç de mesafe koyan biri değildir, herkesin sohbetine iştirak eder vakit buldukça. Çok site işleriyle uğraştığı için pek uğrayamıyor foruma da bir uğrasa şenleniriz ya, fena mı. :D Bir gün parasını basıp bu siteyi alacağım senden Ramazan, aklında bulunsun. :oleyo2:

Lan ben aldım başımı gittim, bütün forumu yorumlayacağım neredeyse. Şimdilik 9 yeter, sonradan bir kaç kişiyi daha yorumlayacağım. Sevdim ülen bu konuyu. :D

Çerlobin benim yazacağım kişilerin çoğunu yazmış, onun dışında 13 yaşında biri vardı, mugen falan yapacağım diyordu o var.
Çerlobin'in kendisi var, kaliteli yazılarıyla forumun seviyesini yukarı çeken az kişiden biridir.
Dattebayo var, forumumuzun moderatörü, ne kadar alıntı yaparsam yapayım cevap vermez .d
RedTeroR, kendisi Zoro fanlarının en önde bayrak sallayanıdır.
Cool var, şimdi Thor oldu, Naruto'yu bana tavsiye eden arkadaşımızdır, candır ciğerdir.
Forumu terk etse bile Venomemre'yi de ekleyeyim listeme, kendisi yerinde duramayan, Sasuke'yi seven :good:, güzel paylaşımlarıyla ön planda olan bir üyeydi.
thosy var son olarak aklıma gelen, manwha'yı seven, Tower of God sevdalısı bir arkadaşımızdır.

Bundan yıllaaaar önce bir eğlence forumunda, 5 üye 5 yorum diye bir konu açmıştım. Ona benzettim bu konuyu, iyi olmuş. Forumu kaynaştırır böyle konular. :D

Aha benimkiler;
1- Roronoa Zoro: Ayarsız dengesizin tekidir. Hiç bir konuya karışmaz karışmaz, karıştı mı da kesin bir yorum yapar, sonunda da :artiz: bu smileyi koyar gider. KF çeviri ekibinde güzel çalışmalarımız, güzel günlerimiz oldu. Msnde, forumda muhabbet etmeyi sevdiğim kral insanlardandır. Site için neyi dikkat çekiyor derseniz, karizması yeter Zori'nin. :artiz:
2- D-Rose: Ayarsız dengesizin bayrak taşıyanı. :D Zori için söylediklerim onun için de geçerlidir. Muhabbetini sevdiğim, Zoro konusunda tartışmaktan zevk aldığım az kişiden biridir. Zoro'ya laf söyletmez. Son zamanlarda forumda seyrekleşti benim gibi ama sıklaşırsa da fena sıklaşır. Durmadan da nick değiştirmesiyle forumun gündemine çökmüşlüğü olmuştur. :D
3- Sasuke: Nickini Suraz'dan Sakuse'ye aktarınca tepkimi(zi) alan forumun asabi elemanı. Son zamanlarda yumuşak başlı yorumlar yaptığına bakmayın ha, içinde neler biriktiriyor psikopat. :D
4- Frtztrk: Nihahaha. Ne yazayım sana Ferit :D Atışmanın zevkli olduğu çok az insandan biri bu Ferit. Forum devriminden önce bir numaralı adminimizdi, her sorunumuza çözüm bulmak için uğraşır dururdu. Hep de bırakmak istediğini söylerdi. Sonunda istediği oldu. Bıraktığı için kızdık ama olan oldu bir kere. :/ Artık o da forumda seyrek. :/
5- Çağdaş: Her şeye lafı olan, her şeye tepkisi olan, çaktırmadan her ortamı karıştırıp giden insafsız adam. Sohbeti muhabbeti şahanedir, hemen her konuda fikri vardır Çağdaş'ın. Sitede yorumlarını severek okuduğum sayılı kişilerdendir. O da seyrekleşti son zamanlar. :/
6- Nef'i: Konu fakiri, yorum manyağı, hoşsohbet anarşist. Benden sonra forumun sağduyu abidelerinden biridir. Onla fikir tartışmak iyidir güzeldir, iş asla kavgaya gitmez. Forum içinde, hiç konusu olmamasına rağmen her başlığa yazdığı destekleyici, gaza getirici, müsbet yorumlarıyla forumun en sevilen simalarındandır. Ama anarşistin ve sadistin de tekidir, kabul etmese de. :D
7- İnvictus: Deli deli. :D Löl manyağı, konusu kıt, yorumu kıt, sohbeti bile kıt ama kral adamdır. Foruma haftaya en fazla 10 yorum yapmasına rağmen sürekli dikkat çekmeyi başarıyor. O olmasa biz kime takılırdık bilemiyorum. :D
8- Luffydesper: Reyiz :D Anime konusunda forumda en sık danışılan adam. Herkese de yardım eder. Kendisine Cani deriz ve bu lakabı sonuna kadar hak eder sapık. :oleyo2: Çağdaş'ın durmadan takıldığı, benim de iki tarafı tutarak kavgayı kızıştırdığım sohbetlerin vazgeçilmezi. :D Forumdaki güzel anime ve manga yorumlarıyla dikkatleri hep üzerinde tutuyor. Genel Sohbet'in bir numarası. :D
9- Rownikal: Zeki hoca. :D Manga manyağı. Tanıtımını yapmak için üşenmeden fuar fuar, sahaf sahaf dolaşan adam. Videoları ile bir çok kişi mangaları sevdi. Çağdaş'ın deyimiyle boş bir mangayı sevdirme sevdasına kapılmış adam. Ancak iyi yapıyor Hacom, millete mangayı sevdiriyor. :D Forumda da sürekli manga tanıtımlarıyla dikkat çekiyor. O da seyrek yav her zaman. :/

Lan ben aldım başımı gittim, bütün forumu yorumlayacağım neredeyse. Şimdilik 9 yeter, sonradan bir kaç kişiyi daha yorumlayacağım. Sevdim ülen bu konuyu. :D
Yusuf, seni msn'de yakaladığım sıra başına geleceklere inanamayacaksın. Önceden yaptıklarımız hiçbir şey :oleyo2: Böyle bir yazı gördükten sonra Ferit'in yazacaklarından da kıllanmaya başladım. Şimdlik beklemek lazım gibime geliyor :D En son sağlam bir darbe indirmek lazım. O sapık lafını da yine msn'den halledeceğiz. Sen hiç korkma, acımiycak yavyucuğum :oleyo2:

Yusuf, seni msn'de yakaladığım sıra başına geleceklere inanamayacaksın. Önceden yaptıklarımız hiçbir şey :oleyo2: Böyle bir yazı gördükten sonra Ferit'in yazacaklarından da kıllanmaya başladım. Şimdlik beklemek lazım gibime geliyor :D En son sağlam bir darbe indirmek lazım. O sapık lafını da yine msn'den halledeceğiz. Sen hiç korkma, acımiycak yavyucuğum :oleyo2:
Üleeeyn. :oleyo2: Ne yaptım ben! Acı bana Cani-sama. :D

Bir kaç tane daha ekledim, hızımı alamıyorum. :D
Sen de yazsana bir kaç tane Sacıt. :D

Çerlobin'in kendisi var, kaliteli yazılarıyla forumun seviyesini yukarı çeken az kişiden biridir.
Eyvallah Surri. :D

Benim dikkatimi çeken üye yok.
Sen dikkat çekiyorsun ya, o yeter Ilgaz. :D

varsa yoksa Dragon'dur benim için.
D.N. ben hiç mi dikkat çekmem en azından en farklı profil resmine sahibim.

Sasuke hocam kusura bakma valla hiç dikkat etmemişim muhtemelen son sözü sen söylüyondur ondan alıntı yapmıyorumdur yani:D Benim dikkatimi çeken üye pek yok dragon ve cagdasın yorumlarını severim yazdılarmı hemen okurum onun dışında hancock dikkatimi çekiyor enteresan tepkileri var bazen bi türlü çözemedim:D Birde bir zamanlar nefi ve çerlobin dikkatimi çekerdi ölümüne ortak derlerdi birbirlerine ha birde giresunsporlumete mi ne vardı en büyük hobisi 80 farklı üyelik açıp ardı ardına adminlerin sülaleyi anmak ve crocoyu KK yapmaktı.

Reiper: Hep yorumlarını takip ediyorum, çok mantıklı yorumlar yapıyor. Seriyi iyi takip ediyor.
Dragon: Hemen hemen her konuyu uzun uzun analiz ediyor. Tartışmakdan kaçındığım birisi
D-rose: Ben kendimi Zoro fanı sanırdım.( Mertle tanışana kadar)
ch3rl0b11n: Croco fanı ama abartmaz hiç bir zaman. Yenemeyeceği zaman yenemez der. Keşke bende senin gibi fan olabilsem
Red Hair Shanks: Sitede ki en sevdiğim adamlardan. Hancock konusunda beni hep kızdırsa da, tek kelime ile tarif edersem. (Candır)
Eyvallah hacım. Dragon ve Repier'i de ekleyeceğim dikkat çekenlere daha dur. :D

Sasuke hocam kusura bakma valla hiç dikkat etmemişim muhtemelen son sözü sen söylüyondur ondan alıntı yapmıyorumdur yani:D Benim dikkatimi çeken üye pek yok dragon ve cagdasın yorumlarını severim yazdılarmı hemen okurum onun dışında hancock dikkatimi çekiyor enteresan tepkileri var bazen bi türlü çözemedim:D Birde bir zamanlar nefi ve çerlobin dikkatimi çekerdi ölümüne ortak derlerdi birbirlerine ha birde giresunsporlumete mi ne vardı en büyük hobisi 80 farklı üyelik açıp ardı ardına adminlerin sülaleyi anmak ve crocoyu KK yapmaktı.
Aman hacı, hatırlatma onu. Beni bile Croco'dan soğutacaktı o ayarsız.
Bu arada ortağım can ciğerdir yav. :D

Not: Ferit şu an konuya bakıyor, korkmaya başladım. Ben ufaktan kaçıyorum. Bir ay haber alamazsanız endişelenmeyin. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık