Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Brook

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 80 95.2%
  • Sevmem

Kullanılan: 4 4.8%

• Kullanılan toplam oy
    84
Sügeeee olmuş ellerine sağlık smokerrr :D

eline sağlık abicm süper :D yohohoho bide luffynin brook ilk sorusu

s.çbilimusn xDDD
:D:D kopmuştum orda :D sanjimiydi luffy e o kadar soru varken bunumu sordun tarzında bişeyler diyen ?? :D süperdi yha :D

:D:D o devamı haftaya bölümü gerçekten komikti :D:D bide anlamadığım brook ölümsüz diyorlar peki bu adam denize düştü koşmaya fırsat bulamadan battı kimse kurtarmadı aradan 100 yıl geçti sular çekildi kemikleri su yüzüne çıktı ruhu tekrar geri dönebilirmi acaba ??

Moderatör tarafında düzenlendi:
:D:D o devamı haftaya bölümü gerçekten komikti :D:D bide anlamadığım brook ölümsüz diyorlar peki bu adam denize düştü koşmaya fırsat bulamadan battı kimse kurtarmadı aradan 100 yıl geçti sular çekildi kemikleri su yüzüne çıktı ruhu tekrar geri dönebilirmi acaba ??
Ben o kadar emin değilim Smoker denize düştüklerinde meyve güçleri kaybolmuyor sadece batıp felç oluyorlar.(Örnek luffy-arlong park)Ancak ben asıl brook kairousekiyle kelepçelendiğinde ne olur onu merak etmekteyim hala kafamı karıştırır bu ayrım.Kelepçelenince ölmesi daha olası bence.Denize düşünce ölmesi konusunda kararsızım.Kelepçe meyve güçlerini yok ediyor takılıyken......... :confused:

-O bir müzisyen.
-Konuşan bir iskelet.
-Afrosu var.
-Yohoho diyor ve,
-Laboon'un arkadaşı.

Onu kesinlikle arkadaşımız yapacağım :D

orada "kasları olmadığı için gücü düşmüştür ryuuma'nın neler yaptığını hepimiz gördük" demişsin ama hata yok mu ? seride ryuuma'nın eski bedenin gücünden kaynaklandığı söyleniyor güçlü saldırıların. ayrıca brook kendisi "ben bile bu saldırıyı yapamıyordum" diyor ryuuma'nın o pistol tarzı saldırısına.

orada "kasları olmadığı için gücü düşmüştür ryuuma'nın neler yaptığını hepimiz gördük" demişsin ama hata yok mu ? seride ryuuma'nın eski bedenin gücünden kaynaklandığı söyleniyor güçlü saldırıların. ayrıca brook kendisi "ben bile bu saldırıyı yapamıyordum" diyor ryuuma'nın o pistol tarzı saldırısına.
Ryuuma'nın zombi olma gibi bir avantajı var. Ağırlıkta saldırı gücünü arttırır. İkiside Brook'ta yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık