Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Ana Düşmanlar vs. Koca Ana Korsanları

Hangi taraf kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    112
Gelişmedi dediğin adam daha MEYVESİNİ AÇMADAN EN AZ 500 MİLYON KELLE DEĞERİ EDECEK olan Sai'ye üstünlük kuruyor Levely'de. Sai sesini bile çıkaramadı ki o Sai, Tamago'yu harcayacak bir adam. Lucci ise meyvesini açma gereği bile duymuyor bunlara karşı gösterilen bu.

Lucci gelişmedi demek baştan hata yani, kıçı kırık Bellamy bile gelişti mangada 50 milyondan 200 milyona yükseldi, ama 2 yıl önce 300 milyonluk Luffy'e denk olan Lucci , Cp0 versiyonuyla 429 milyonluk adamdan sopa yiyor, daha neler göreceğiz acaba..
Bellamy mantığından gidersek zaten Lucci 1 milyarlık adam olmuştur hemen hemen.Bir Jack eder yani.Ama ben daha fazlasını bekliyorum.

Bellamy mantığından gidersek zaten Lucci 1 milyarlık adam olmuştur hemen hemen.Bir Jack eder yani.Ama ben daha fazlasını bekliyorum.
2 yıl önceki Luffy bile idare eder aslında. Biz küçümsemişiz.

Magellan'a diz çöktürüp, Teach'ı uçurup sersemletip, Sengoku'nun buddha formundaki yumruğunu bloklayan adam. Logialar harici dengesiz birisi Luffy ki 2 logia harcadı haki öncesi düşün.

Px olayı Oda'nın insanları yemlemesi olarak görüyorum artık. Uzunca süre Px'ye odaklayıp bir anda şaşırtacak muhtemelen bu adamın seviyeleriyle.

2 yıl önceki Luffy, Pekoms gibi adamlarla kapışabilirdi yani ( Yenemesede )

Lucci 300 milyonluk adamın seviyesinden en az 600 milyonluk adamın seviyesine gelir zaten güncel versiyonuyla. Snack seviyesi bir adam olamayacağına ihtimal vermiyorum. Baron Tamago diyorlar şaka gibi :D

Sai için Chinjao diyorki '' Artık buz dağını yaracak seviyeye geldin '' diye. Chinjao gençliğinde buz dağı yaracak seviyedeydi bu vurgulandı. Sai'ye meyvesiz haliyle üstünlük kuruyor Lucci. Sai başını tutuyor ve yerden kalkamıyor. Lucci'nin motivasyonu gayet yerinde dışarı şutladı. Az buz birşey değil bu. Genç Chinjao'dan farkı kral hakisi Sai'nin onun dışında aynı seviyedeler.

Neptün falan saldırırken Lucci meyve formunu bile açmayacaktı muhtemelen gösterilen bu. Meyve formuyla Snack gibi tipleri alabilir yani.

cp0 üyelerinin en güçsüzü bile 300 milyondan fazla ediyor zaten. 300 milyonluk Ceasar'ın bu adamları görünce ağzı açık tedirgin olarak bakması bunu gösterir nitelikte. Ben germa 66'danda güçlü olduğunu düşünüyorum Cp0 üyelerinin daha sonra işlenileceklerini göz önünde bulundurarak.

İşin özü cp0'ın ortalaması germa 66'nın ortalamasından yüksektir. Lucci'de bu bakımdan Snack-Perospero gibi tipleri harcayabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık