Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Animenin son bölümünde Boruto filminin ilk sahnelerini koymuşlar bildiğin. Önümüzdeki 15-20 bölümü merak eden filmi izlesin, yeter.
Mangaya bağlıyorlar işte. Mangada bu şekilde başlıyor. Dediğin gibi bir nevi filmi izlicez. Ama filmde gösterilmeyen bazı sahneleride izlicez. Örneğin Katasuke'nin yaptığı salakça teknolojik aletleri kullanmasının nedenini gösterdiler son bölümde. Bu gibi ince detayları filmde işlememişlerdi. Mangada ve animede işleyerek devam ettirecekler.

Animenin ilk bölümünde gösteriliyor.Naruto'yu öldürüyor galiba.
Evet o Kawaki. Yalnız öldürme kısmı boşlukta. Boruto ile konuşmasında seni 7.yi gönderdiğim yere göndericem diyor. Bu herhangi bir boyut olabilir. İlla öldürme demek değil yani.

Bu arada Kawaki ile bizimkiler büyük ihtimalle takım 7 ye katacaklar. O nasıl olur bilmem ama ben Sai potensiyeli görüyorum.

Evet o Kawaki. Yalnız öldürme kısmı boşlukta. Boruto ile konuşmasında seni 7.yi gönderdiğim yere göndericem diyor. Bu herhangi bir boyut olabilir. İlla öldürme demek değil yani.

Bu arada Kawaki ile bizimkiler büyük ihtimalle takım 7 ye katacaklar. O nasıl olur bilmem ama ben Sai potensiyeli görüyorum.
Doğru öle de bi ihtimal var.Kawaki hakkinda hiç bir şey bilmiyoruz şu anda.

Peki ya şu Kashin Koji denilen adama ne demeli.Boruto olmasa 5 saniyede öldürüyordu koskoca Hokage olacak Konohamaru sensei.Rasengan yapıyor,Ilginç kurbağalari var,amaterasudan daha iyi olduğunu düşündüğü alevler çıkartıyor. Bu adam sanki Hokage seviyesi. Boruto serisinde güc dengeleri baya altüst olcak gibi.

102. bölümde biteceği duyurulan rezalet anime. Gerçi mangası animesinden de beter.
Animesi bana göre de kötü fiil bölümler zaten.Ama mangasinda ne gibi problem var da böle düşünüyorsun? Hele son çıkan 3 bölüm bay iyiydi.Sanki bi garezin varda gömmüşsün gibi geldi bana.:ehe:

Animesi bana göre de kötü fiil bölümler zaten.Ama mangasinda ne gibi problem var da böle düşünüyorsun? Hele son çıkan 3 bölüm bay iyiydi.Sanki bi garezin varda gömmüşsün gibi geldi bana.:ehe:
İlk bölüme baktım. Birde arada ne olup bitmiş iye bakıyorum. Çizimleri ve karakter tasarımları tek başına yeter. Garezim yok bildiğin kötü bir seri. Övmek için kasamam kendimi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık