Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Kakei Sumire'nin BŞST'ye (Blimsel Şinobi Silahları Takımı) kabülü çok ince işlendi. Takım 15'i yarı yolda bırakmış olmanın verdiği hüzün ile kendi hayallerinin peşinden koşmanın verdiği hazzı, o acı ve tatlı duyguları tek bir bölümde bizlere vermeleri takdire değerdi gerçekten.

Özellikle takım arkadaşları Suzumeno Namida ile İzuno Wasabi'nin düşmüş oldukları boşluk ve o boşluğu doldurma çabaları üzücü olsa da neticesinde olgunluk göstermeleri gerektiğini anlamaları karakter gelişimleri açısından enfesti. Namida ile Wasabi'nin Sumire'nin ayrılışından gelen dolup taşan duyguları ne yazık ki Kurogane Tsubaki'ye patladı. Gerçi Tsubaki de pek uyumlu biri değil ancak iyi niyetli ve sağlam bir ruha sahip. Netice olarak sonu tatlıya bağlandı ve ferahladık. Peki ya Mitsuki'nin Sumire'ye bir yılan hediye etmesini neye yormalıyız, bilemiyorum. Bu gizemi daha sonra çözümleyeceğim diye umuyorum.

Haftaya yine Hanabi-çan var ❤

Bu anime bölümüyle birlikte animeye yeniden veda ediyorum kalın sağlıcakla.

Manga için yorum yapamıyorum artık kelimeler kifayetsiz kalıyor.

10. Cildin merakla beklenen kapağı.

Hayırlı olsun ocak 2020'de sonunda manga bölümleri başlıyor
https://resmim.net/f/zbVXjN.jpg
Böyle muhteşem bir haberi bizlere duyurarak mutlu bir akşam geçirmemize aracı olduğun için Borutofanları adına sana teşekkür ederim. Çok sürpriz bir haber oldu. Ben en az dört beş yıl girmezler diye hesap yapmıştım ama demek ki bir planları var. Haydut ark ile başlayarak animesel bir şölen sunacaklar yine.

10. Cildin merakla beklenen kapağı.

Böyle muhteşem bir haberi bizlere duyurarak mutlu bir akşam geçirmemize aracı olduğun için Borutofanları adına sana teşekkür ederim. Çok sürpriz bir haber oldu. Ben en az dört beş yıl girmezler diye hesap yapmıştım ama demek ki bir planları var. Haydut ark ile başlayarak animesel bir şölen sunacaklar yine.
O değilde bu animeyi bir naruto diğeri ise mitsuki için seyrediyorum mitsuki çok iyi bir analist vede savaş yeteneklerini çok akıllıca kullanıyor bence boruto ise aynı babası gibi benim anlamadığım bir nokta ise Boro sen Momoshikinin desteğisin diye bir şey söylemişti Borutoya acaba burda tam olarak neyi kastetti karma mı yoksa başka bir şey mi
@Riful

Üye silindi 1004

Rezalet bir iş. Fakat ne kadar rezaletse bir o kadar seyir zevki yüksek. Zaman yolculuğu beni benden aldı gözlerimi kocaman açıp keyifle izliyorum. Ecnebi deyimiyle bu kadar cheesy bir mevzuyu bu kadar zevkli bir hale getirmeleri harika. Gezgin Sasuke her zaman sevdiğim bir konsept olmuştur. Umarım Boruto’yla beraber bir sürü zaman ve hatta Rick&Morty gibi evren gezerler. Offf hayal bile edemedim acayip güzel olurdu. Yemişim Naruto’nun mirasını.

Moderatör tarafında düzenlendi:
O değilde bu animeyi bir naruto diğeri ise mitsuki için seyrediyorum mitsuki çok iyi bir analist vede savaş yeteneklerini çok akıllıca kullanıyor bence boruto ise aynı babası gibi benim anlamadığım bir nokta ise Boro sen Momoshikinin desteğisin diye bir şey söylemişti Borutoya acaba burda tam olarak neyi kastetti karma mı yoksa başka bir şey mi
@Riful
Vessel terimi kullanılıyor bu konuda. Boro orada Boruto'ya Momoşiki'nin vessel'i diyor. Vessel'in Türkçe anlamı şeytanın ele geçirdiği vücutlardır. Bu manga içerisinde bir Ootsutsuki'nin ele geçirdiği vücutlara vessel deniyor görünene göre.

Jigen İşşiki'nin vessel'i şu an. Ancak yetersiz görülüyor ya da bir zaman sınırı var gibi durumlardan ötürü Kawaki bir sonraki vessel olarak seçilmiş durumda. Seçim kriterleri nelerdir, nasıl oluyor bu iş tabii belli değil henüz. Karma vessel'lik işareti gibi bir şey.

Boruto ise Momoşiki için bir vessel konumunda. Tabii Boruto'nun Momoşiki tarafından ele geçirilmesi hikaye gereği olamaz tahminimce. Bu nedenle ileride Momoşiki Boruto'nun kuyruklu canavarı gibi içine girecek ve birlikte savaşcaklar durumu olacak büyük olasılık.

Bu böüm ciddi anlamda güzel ve derindi. Psikolojik ve toplumsal bir bakış oldu Kanlı Konoha tarihine.

Görünen o ki Hinata eski günlerin kini yüzünden Hiaşi-san'a torunlarını göstermiyor. Yoksa bütün gün evde oturan Hinata niye babasına çocuklarını alıp da gitmesin ara sıra. Elbette kalbinde kötülük yoktur ama bilinçaltında babasına karşı bir duvar oluşturmuş gibi duruyor.
Halbuki Hiaşi-san'ın Hinata'yı klan lideri olmaktan men etmekle ne kadar doğru bir karar aldığını yıllardır görmekteyiz.

Takdir edersiniz ki Hinata koskoca Hyuugaların başına geçmeyi hak edecek ne güce sahip ne de karizmaya. Zaten Hinata da asla klan lideri olayım egosunda değildi. Tek derdi Naruto'nın şeyi olmaktı. Hiaşi-san bu durumları taa Hinata çocukken görerek klan lideri olarak önlemini çok doğru bir şekilde aldı.

Ama şimdi ne oldu? İyi bir lider olmanın, klanı bir arada ve sağlam tutmanın ve hatta Gizli Yaprak Köyüne hakkıyla hizmet etmenin ödülü, hayır hayır bedeli ne oldu, sorarım? Torunlarını görememek, yazık. Ama Hinata da şimdilerde yumuşadı. İyi oldu, mutlu aile tablosu güzeldi. İnsanlar iyileşiyor demek ki, aferin Hinata.

Ama bu bölüm en çok Hanabi-çan müthişti ❤

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık