Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Boruto: Naruto Next Generations

'Naruto' forumunda Daredewill tarafından 7 Nis 2017 tarihinde açılan konu

1. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 4,027
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Tek bölümde bize Prison Break'ı yeniden yaşattılar. Büyük Kaçış'ın her bir adımını hesaplayarak amaçlarına azim ile ulaşacaklar diye umut ediyorum. Zeka dolu bir plan başarısız olacak değil elbet. Yalnız Benga ne güçlü adammış, Sarada'ya tek attı resmen. Böyle bir şinobinin bir cezaevinde çürümesi hoş değil, ark sonrası anbu'ya falan almak gerek.

Kedama Sarada'ya yardım etti belli ki. Ancak kaçışa dahil olur mu büyük soru işareti. Kaçsa ne yapacak dışarıda, dünya değişti. Kedama buradaydı demekten fazlasını yapamaz. İtibarını düzeltip cezaevinde kalması onun için daha iyi.

Artık bu müthiş dedektiflik arkının sonlarına geldik. Aksiyon dolu ön gösterime bakılırsa yakında başka maceralara yelken açaçağız.

2. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 4,027
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Mitsuki'nin yılanları tüm anbu'ya bedel. Sarada bocalasa da günü kurtardı, Boruto ise kendini gelecek bölüm gerçekleşecek olan müthiş son savaşa saklıyor sanırım. 146. Bölüm güzeldi ama Benga arada kaynadı. Takım 7'ye tek dalan bir boss iken böyle durumlara düşmesi Tsukiyo'nun ne kadar muhteşem bir şinobi olduğunu gösteriyor. Artık ark sona geldi, bakalım Kokuri ile Takım 7 kurtulabilecek mi yoksa Tsukiyo mu kazanacak, heyecan dorukta.

3. Sabooo Karakter Analiz Ustası

Sabooo (Karakter Analiz Ustası)
    Mesaj Sayısı 681
    Üyelik Tarihi18 Nis 2016
    Bu Mitsuki Kakashi'nin jounin halini döver. xd

4. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 4,027
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Bu bölüm gerçekten müthiş bitti. Üstelik bu sefer sadece bana göre müthiş değil, herkese göre müthiş olmalı. Aslında bölüm sonuna kadar tipik bir Boruto bölümüydü. Bence müthiş ama insanların beğenmeyeceği her bir şey vardı ne yazık ki. Ama o son sahne çok iyiydi ciddi ciddi. Hatta spo'ya alacağım böyle müthiş bir olayı izlememiş olan vardır, sürprizi kaçmasın diye.

147. Bölüm Spoiler!!!

Mujina Çetesi Lideri Şojoji'nin kimliği üzerine müthiş bir oyun sergilediler. Önce en başından beri Şojoji'nin Kokuri kimliğinde Tsukiyo'yu öldürmek için gizlenmiş sandık. Ardından en başından beri Şojoji'nin Kokuri'yi halletmek için Tsukiyo kimliğine bürünmüş olduğunu öğrendik. Neticede Şojoji hem Tsukiyo'yu hem de Kokuri'yi halletmiş oldu. Tsukiyo neyse de Kokuri'nin ölümü çarpıcı oldu. Ark boyu korunan adamın ölmesi nadir olur bu tip animelerde. Müthiş son.

5. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 4,027
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    148 ile birlikte anime sonunda mangaya geri döndü ama manga bölümünü nedense değiştirerek uyarlamışlar. Halbuki iki bölüme bile yayabilirlerdi kesmeden ve değiştirmeden uyarlasalar. İlginç bir tercih olmuş. Böyle müthiş bir eserin uyarlayıcılarından beklenmeyecek, hatalı bir tercih bence. Uyarladıkları kısımlar bile başarısız duruyor. Bu da nazar boncuğu olsun. 10 üzerinden 10'luk bir eser çıkarmalarını beklemek haksızlık olurdu elbet.

6. Jougan this is my ninja way

Jougan (this is my ninja way)
    Mesaj Sayısı 17
    Üyelik Tarihi18 Kas 2019
    Sonunda şu mangaya giriş yapıldı çok beklemiştik

7. Jougan this is my ninja way

Jougan (this is my ninja way)
    Mesaj Sayısı 17
    Üyelik Tarihi18 Kas 2019
    Manganın 44.bölümü güzeldi düğümler yavaş yavaş çözülmeye başlıyor ama 45.bölümü çok merak ediyorum biraz yarıda kesmişler gibi oldu 45.bölümde otsutukiler hakkında iyi bilgi alacağız gibi duruyor ama amado ne yapacak hiç bir fikrim yok.Ayrıca galiba kawaki bence hain olmayacak ele geçirecekler gibi geliyo çünkü o narutoya bağlandı neden öldürsünki.sarada jouganı gördü Allah'a şükür yani yetti be.Ve son bişey var acaba boruto momoshikiyle kurama naruto gibimi olacak yoksa duşmanmı olacaklar çok merak ediyorum bide sen yaz senin yorumunu okuyalım riful. Seninde yorumlarını merak ediyorum

8. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 4,027
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Koji'nin Jiraiya olduğu önermesi bu bölümle birlikte mantık kazandı. Şimdiye kadar benzerlik söylemi ile yapılan tahminler nedeniyle ben de çoğunluk gibi Jiraiya ile Koji bağlantılı ama Jiraiya değildir diye düşünüyordum. Ama bu bölüm Jiraiya'nın şinobi teknolojisi ile geri getirildiği teorileri sağlam bir temel kazandı. Ben kesin olarak Koji=Jiraiya diyorum bu bölümden itibaren. Artık bu teori akla yatkın hale geldi.

Boruto ile Kawaki birer kap konumunda. Ootsutsuki ile dostluk olacağını sanmıyorum. Momoşiki'nin niyeti Boruto için iyi değil. Ama İşşiki'ye karşı bir durumu varsa Boruto'ya yardım edebilir. Ya da kendi iyiğini düşünerek Boruto'ya arka çıkabilir. Çünkü Boruto ana karakterimiz ve Momoşiki'nin eline bütünüyle düşmeyecektir. Momoşiki Boruto'yu ele geçirecek ama Jougan var Boruto'da. Momoşiki'nin Jougan nedeniyle Boruto üzerindeki egemenliği zarar görecek ve Boruto kap olmaktan kurtulacak. Jougan'nın ana işlevi bu olabilir. Kawaki ise Jougan'sız olduğu için tamamıyla İşşiki'nin eline düşecek. Zaten Kawaki şu şartlarda düşman olamaz başka türlü. Hikaye sonunda Momoşiki yardımlı Boruto ve Kawaki'yi ele geçirmiş İşşiki kapışır, bu iki Ootsutsuki kaynaklı güç çarpışacak finalde.

Amado tam bir piyango oldu. Güzel bir aksiyonla girdi olayların içine, hoşuma gitti hal ve hareketleri. Ama gerçek amacı nedir büyük gizem. Basitçe gelip her şeyi ötecek değildir. Koji'den Delta'ya, Ao'dan Boro'ya, hepsinin arkasında bu adam var. Neden Kara'yı neredeyse yaratan kişi iken şimdi onları satıyor. Belki Jigen yolladı bunu, belki başkasının adamı bilemem ama göründüğü gibi değil olaylar, aslı başka Amado'nun. Sonraki bölüm güzel olacak. Bu bölüm de iyiydi gerçekten.

9. Baryshx Kobī Sōchō

Baryshx (Kobī Sōchō)
    Mesaj Sayısı 2,957
    Üyelik Tarihi29 Haz 2014
    Mangaya girmiş, bakayım bakalım animesine​

10. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 4,027
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Bölüm 149

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)