Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Boruto: Naruto Next Generations

'Naruto' forumunda Daredewill tarafından 7 Nis 2017 tarihinde açılan konu

 1. Riful Nishi no Rifuru

  Riful (Nishi no Rifuru)
  Mesaj Sayısı 3,974
  Üyelik Tarihi22 Nis 2015
  Vessel terimi kullanılıyor bu konuda. Boro orada Boruto'ya Momoşiki'nin vessel'i diyor. Vessel'in Türkçe anlamı şeytanın ele geçirdiği vücutlardır. Bu manga içerisinde bir Ootsutsuki'nin ele geçirdiği vücutlara vessel deniyor görünene göre.

  Jigen İşşiki'nin vessel'i şu an. Ancak yetersiz görülüyor ya da bir zaman sınırı var gibi durumlardan ötürü Kawaki bir sonraki vessel olarak seçilmiş durumda. Seçim kriterleri nelerdir, nasıl oluyor bu iş tabii belli değil henüz. Karma vessel'lik işareti gibi bir şey.

  Boruto ise Momoşiki için bir vessel konumunda. Tabii Boruto'nun Momoşiki tarafından ele geçirilmesi hikaye gereği olamaz tahminimce. Bu nedenle ileride Momoşiki Boruto'nun kuyruklu canavarı gibi içine girecek ve birlikte savaşcaklar durumu olacak büyük olasılık.
   
 2. Riful Nishi no Rifuru

  Riful (Nishi no Rifuru)
  Mesaj Sayısı 3,974
  Üyelik Tarihi22 Nis 2015
  Bu böüm ciddi anlamda güzel ve derindi. Psikolojik ve toplumsal bir bakış oldu Kanlı Konoha tarihine.

  Görünen o ki Hinata eski günlerin kini yüzünden Hiaşi-san'a torunlarını göstermiyor. Yoksa bütün gün evde oturan Hinata niye babasına çocuklarını alıp da gitmesin ara sıra. Elbette kalbinde kötülük yoktur ama bilinçaltında babasına karşı bir duvar oluşturmuş gibi duruyor.
  Halbuki Hiaşi-san'ın Hinata'yı klan lideri olmaktan men etmekle ne kadar doğru bir karar aldığını yıllardır görmekteyiz.

  Takdir edersiniz ki Hinata koskoca Hyuugaların başına geçmeyi hak edecek ne güce sahip ne de karizmaya. Zaten Hinata da asla klan lideri olayım egosunda değildi. Tek derdi Naruto'nın şeyi olmaktı. Hiaşi-san bu durumları taa Hinata çocukken görerek klan lideri olarak önlemini çok doğru bir şekilde aldı.

  Ama şimdi ne oldu? İyi bir lider olmanın, klanı bir arada ve sağlam tutmanın ve hatta Gizli Yaprak Köyüne hakkıyla hizmet etmenin ödülü, hayır hayır bedeli ne oldu, sorarım? Torunlarını görememek, yazık. Ama Hinata da şimdilerde yumuşadı. İyi oldu, mutlu aile tablosu güzeldi. İnsanlar iyileşiyor demek ki, aferin Hinata.

  Ama bu bölüm en çok Hanabi-çan müthişti ❤️
   
 3. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

  Kuroro (Skill Hunter)
  Mesaj Sayısı 7,331
  Üyelik Tarihi16 Kas 2014
  Bölüm yorumların bölümden daha eğlenceli.
   
 4. Master of Puppets Wano'nun Kapısı

  Master of Puppets (Wano'nun Kapısı)
  Mesaj Sayısı 6,956
  Üyelik Tarihi31 Ara 2016
  Yemin ediyorum şu animeyi yazanlardan daha çok patlatıyordur riful
   
 5. Riful Nishi no Rifuru

  Riful (Nishi no Rifuru)
  Mesaj Sayısı 3,974
  Üyelik Tarihi22 Nis 2015
  Boruto'yu yapanlar uslup hatasına düştükleri ve pek uğraşmak istemedikleri için Boruto beğenilmiyor. Yoksa malzeme müthiş ama işte, yapmak istemiyorlar Japon kardeşlerimiz.
   
 6. Riful Nishi no Rifuru

  Riful (Nishi no Rifuru)
  Mesaj Sayısı 3,974
  Üyelik Tarihi22 Nis 2015
  Akşam oldu ve her Pazar olduğu gibi mutlu bir şekilde Boruto'nun Maceraları'nı izlemeye başlamak için ekran karşısına geçtiniz muhtemelen ama bu hafta anime ara verdi ne yazık ki. Yeni bölüm 12 Ocak'ta gelecek. Ocak sonuna da anime manga bölümlerine başlayacak. Bu hafta üzülsek de Ocak sonu manganın gelecek olması güzel, buruk bir sevinç bu olsa gerek.

  [​IMG]
   
 7. Riful Nishi no Rifuru

  Riful (Nishi no Rifuru)
  Mesaj Sayısı 3,974
  Üyelik Tarihi22 Nis 2015
  139. Bölüm ile birlikte "İnsanlar kendilerinden korkulduğunda zaman yalnız hissetmeye başlarlar ve bu da kalplerini karanlığa sürükler." temalı müthiş bir bölüm izledik. Onikuma Enko'nun klandan gelen hüznü ve o talihsizliği arkadaşlığın gücü ile yenmesi eskiye yönelik güzel bir hatırlatmaydı. Naruto'da benzer bir yalnızlığa düştü ve çevresinin desteği ile doğru yola girerek Hokage bile oldu. Sasuke, Gaara gibi kurtulanlar ya da Obito, Nagato gibi talihsiz bir şekilde düşenleri hatırlatan bu bölüm gözde bölümlerim arasına girdi.

  Enko'nun dönüşüm tekniği epey güçlü. İbiki'ye karşı üstün geldi ki İbiki kendini tutuyor gibi değildi. Tsuru'nun da ana seride yalnızca Tavşan Tanrıça Kaguya'da gördüğümüz saç bağlama tekniğini kullanıyor olması da ayrı bir hoşluktu. Douşu-kun pek bir şey gösteremedi ama potansiyel arz ediyor gibiydi. Konoha İşkence ve Sorgulama Birliği başkanı İbiki önderliğin başarılı olacaklardır ileride.

  Ayrıca İşkence ve Sorgulama Birliği'nin halen devam ediyor olduğu gerçeği de yüzümüze bir şamar gibi vuruldu. Barış zamanında bu vahşi birliğin dağıtılmamış olması hala daha o barışın ne denli kırılgan olduğuna dair olan inanca işaret. Herkes diken üstünde ama belli etmiyor hiç kimse.
   
 8. Riful Nishi no Rifuru

  Riful (Nishi no Rifuru)
  Mesaj Sayısı 3,974
  Üyelik Tarihi22 Nis 2015
  Boruto'nun yeni açılış sekansı oldukça güzel olmuş. Şarkı değişmedi ama yeni sahneler ile en az yeni bir açılış kadar sükse yarattı.


  Asıl olay ise yeni kapanış. Şarkının güzelliği bir kenara görüntüler önemli mesajlar içermekte. Çok spo verip büyük heyecanınızı kırmak istemem ama Boruto'nun sage'den tut suiton'a oradan raiton'a katon'a bir çok olayını ince bir şekilde vermekteler.

   
 9. İtachi_27 (Üye)
  Mesaj Sayısı 914
  Üyelik Tarihi18 Tem 2019
   
 10. Riful Nishi no Rifuru

  Riful (Nishi no Rifuru)
  Mesaj Sayısı 3,974
  Üyelik Tarihi22 Nis 2015
  @İtachi_27

  Şimdilik 139 anime bölümü içinde sadece 23 adet filler var. Buncacık filler ise animenin en güzel bölümleri denebilir. Çünkü ana hikaye müthiş ama manga öncesi olduğu için biraz sönük kalıyor ama fillerler genelde eski nesil ve yan karakterler üzerine olduğu için ilgi çekici denebilir. Manga ise zaten müthiş.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık