Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Boruto: Naruto Next Generations

'Naruto' forumunda Daredewill tarafından 7 Nis 2017 tarihinde açılan konu

1. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 13,296
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Sasge ve Nardo zamanında herkese farkı takmışlardı zaten. Hokageler falan yalandı yani bu ikilinin yanında. Nardo güçten düşse bile ne kadar düşebilir ki? Neyse yav olmamış işte. :/ Sizlere iyi seyirler dilerim. :sapkali:

2. Mesaj Sayısı 11,544
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Bana da hiç sarmadı bu seri.Naruto,slam dunkı ve pokemonu saymaz isek izlediğim ilk anime takip ettiğim ilk manga serisi idi.Yeri bende o kadar ayrı olmasına rağmen şu animeyi sevenedim şahsen.Mangası çıkınca bi bakmıştım ona ama onunda çok yavan bir konusu vardı.Zaten Byakugan,Rinnegan,Sharingan falan derken iyice göz teknikleri konusunda saçmaladı bir de tensigan denen göz işlenirse tamamen hayal kıriklığı olur.Sen Byakuganı sır gibi sakla.Bir göz çalındı diye neredeyse savaş çıkar ama sadece çakra gör.

3. Rhyperior (Üye)
    Mesaj Sayısı 168
    Üyelik Tarihi8 Şub 2017
    İşte Naruto serisinde hyuga klanını çok kötü işlediler. Hinata sönük kalıyordu, neji hiçbir zaman adam akıllı büyük bir savaş kazanmadı. Biraz daha üstüne düşmeleri gerekiyordu. Filmde tenseiganı öyle bit gösterdiler ki ay'ı ikiye bölecek bir güç olarak gösterdiler. Keza ootsutsuki hamura ve ootsutsuki hagoromo kardeşlerde hagoromo daha güçlü olarak gösterilmişti. Şimdi tam tersini işleyecekmişiz gibi geliyor. Ama dediğim gibi direk byakugandan ayrı bir göz vermek çok mantıksızca yapılmış bir haraket.

4. Jacques (mK)
    Mesaj Sayısı 4,239
    Üyelik Tarihi27 Ara 2009
    Narutoyu kim öldürebiliyor lan bu nedir. :D

5. Stunts Üye

Stunts (Üye)
    Mesaj Sayısı 108
    Üyelik Tarihi5 Tem 2015
    Baruto cihetiyle yazmıştım. Şu anda animede gördüğümüz kadarıyla sürekli tenseigan gözümüze batırılıyor. Filmde ise Baruto ile tenseiganı bir araya getirecek bir şey yok.

6. Mike Üye

Mike (Üye)
    Mesaj Sayısı 2,479
    Üyelik Tarihi4 Tem 2009
    Kaç yıl takip ettik şu Naruto'yu sona doğru batırdı. Şimdi de bu zırva çıkmış... Naruto güya o kadar laf etmişti şöyle böyle yapacağız diye. O lafları da yedirmiş. Şimdi bakıyorum da o seride tek adam Itachi, gerisi tıraş...

7. Shiki shikicellceviri.blogspot.com - şiki şiki baba

Shiki (shikicellceviri.blogspot.com - şiki şiki baba)
    Mesaj Sayısı 1,896
    Üyelik Tarihi12 Ağu 2016
    Babasını da sevmezdim, bu süt oğlan Baruto'nun...:)

One Piece varken bu seri ve sericikler spin-off 'lar boşa:D

8. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 3,974
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Son bölümleri izledim de umarım Kişimoto neden izin verdim ki diye kahroluyordur ya da buradan gelen paranın içinde yüzmeyi de tercih ediyor olabilir. Ama yinede olsun, Naruto boşluğunu dolduruyor, arada sırada eski karakterleri görmek yeterli.

Shino gibi ortalama bir jonin'in çok üzeri olması gereken bir adamı 3 velet rezil etti, neyse sonradan gerçek gücümde değildim dedirttiler ama yinede hoş olmadı.

Birde en güzel kadınlardan biri olan Anko-sama'yı ne hale getirdiler!!!

Övecek bir şey bulamadın ama en sonunda göz ile ilgili gelişmeler olacak. Birde Choji'nin kızı komik sayılır. Gaiden'de güldürmüştü, bunu bari güzel işleseler.

9. Master of Puppets Wano'nun Kapısı

Master of Puppets (Wano'nun Kapısı)
    Mesaj Sayısı 6,956
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    • >>>> 2017
    • >>>> Naruto

10. carpe d. em yorgun

carpe d. em (yorgun)
    Mesaj Sayısı 12,115
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Animenin son bölümünde Boruto filminin ilk sahnelerini koymuşlar bildiğin. Önümüzdeki 15-20 bölümü merak eden filmi izlesin, yeter.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık