Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Mangaya ya da animeye baktın mı bilmem ama Naruto baya paslanmış, bitmiş. Şu an dünyadaki en güçlü ninja olduğunu bile sanmam. Öyle ki tek kollu Sasuke'yi yener derdim eskiden ama şu son zamanlarda Sasuke Naruto'yu rahat şamarlar diyecek duruma geldim. Bürokrasi Naruto'yu bitirmiş :/
Sasge ve Nardo zamanında herkese farkı takmışlardı zaten. Hokageler falan yalandı yani bu ikilinin yanında. Nardo güçten düşse bile ne kadar düşebilir ki? Neyse yav olmamış işte. :/ Sizlere iyi seyirler dilerim. :sapkali:

Bana da hiç sarmadı bu seri.Naruto,slam dunkı ve pokemonu saymaz isek izlediğim ilk anime takip ettiğim ilk manga serisi idi.Yeri bende o kadar ayrı olmasına rağmen şu animeyi sevenedim şahsen.Mangası çıkınca bi bakmıştım ona ama onunda çok yavan bir konusu vardı.Zaten Byakugan,Rinnegan,Sharingan falan derken iyice göz teknikleri konusunda saçmaladı bir de tensigan denen göz işlenirse tamamen hayal kıriklığı olur.Sen Byakuganı sır gibi sakla.Bir göz çalındı diye neredeyse savaş çıkar ama sadece çakra gör.

Uzumaki+Hyuuga genleri ile her şey mümkün. Direkt alakasızca rinnegan'lı doğsa bile şaşırmazdım :/ Bir şekilde kılıfına uydururlar.
İşte Naruto serisinde hyuga klanını çok kötü işlediler. Hinata sönük kalıyordu, neji hiçbir zaman adam akıllı büyük bir savaş kazanmadı. Biraz daha üstüne düşmeleri gerekiyordu. Filmde tenseiganı öyle bit gösterdiler ki ay'ı ikiye bölecek bir güç olarak gösterdiler. Keza ootsutsuki hamura ve ootsutsuki hagoromo kardeşlerde hagoromo daha güçlü olarak gösterilmişti. Şimdi tam tersini işleyecekmişiz gibi geliyor. Ama dediğim gibi direk byakugandan ayrı bir göz vermek çok mantıksızca yapılmış bir haraket.

Nasıl dikkat çekilmedi yav? Orda bildiğin tenseigan için çekildi o film. Onuda geçtim. Şimdi atıyorum; sarada rinneganı uyandırabilse, boruto da tenseigan ı uyqndırıcaktır. Boruto ile sarada evlenmiş olsa ortaya ne tür bir göz çıkacak oldukça kafamı karıştırıyor açıkçası. Sasukenin rinneganı gibi birşey mi olacak? Arkası tenseigan gibi parlak ancak rinnegan gibi içe doğru yuvarlak halkalar filan. :)
Baruto cihetiyle yazmıştım. Şu anda animede gördüğümüz kadarıyla sürekli tenseigan gözümüze batırılıyor. Filmde ise Baruto ile tenseiganı bir araya getirecek bir şey yok.

Kaç yıl takip ettik şu Naruto'yu sona doğru batırdı. Şimdi de bu zırva çıkmış... Naruto güya o kadar laf etmişti şöyle böyle yapacağız diye. O lafları da yedirmiş. Şimdi bakıyorum da o seride tek adam Itachi, gerisi tıraş...

Kaç yıl takip ettik şu Naruto'yu sona doğru batırdı. Şimdi de bu zırva çıkmış... Naruto güya o kadar laf etmişti şöyle böyle yapacağız diye. O lafları da yedirmiş. Şimdi bakıyorum da o seride tek adam Itachi, gerisi tıraş...
Babasını da sevmezdim, bu süt oğlan Baruto'nun...:)

One Piece varken bu seri ve sericikler spin-off 'lar boşa:D

Son bölümleri izledim de umarım Kişimoto neden izin verdim ki diye kahroluyordur ya da buradan gelen paranın içinde yüzmeyi de tercih ediyor olabilir. Ama yinede olsun, Naruto boşluğunu dolduruyor, arada sırada eski karakterleri görmek yeterli.

Shino gibi ortalama bir jonin'in çok üzeri olması gereken bir adamı 3 velet rezil etti, neyse sonradan gerçek gücümde değildim dedirttiler ama yinede hoş olmadı.

Birde en güzel kadınlardan biri olan Anko-sama'yı ne hale getirdiler!!!

Övecek bir şey bulamadın ama en sonunda göz ile ilgili gelişmeler olacak. Birde Choji'nin kızı komik sayılır. Gaiden'de güldürmüştü, bunu bari güzel işleseler.

Animenin son bölümünde Boruto filminin ilk sahnelerini koymuşlar bildiğin. Önümüzdeki 15-20 bölümü merak eden filmi izlesin, yeter.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık