Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

İçimden bi ses Baruto'nun babası gerçek gücünü kullanmadı bile diyor :S Ne kadar güçlü ki bu adam böyle...
Biliyorsun bu tip mangalarda önemli bir karakterin tüm gücünü hemen göstermezler. Heyecanlı olsun diye yapıyorlar sanırım. Belki ileride bir flaşbek bile görebiliriz Boruto'nun babası ile ilgili. Gerçi Sarada'nın babası daha gizemli bence.

https://readms.net/r/boruto/026/5295/17?mobile=1

^Şu sayfada gözlerim Orochimaru'yu, Kabuto'yu aradı. Böyle bir durumda danışma meclisinde bilgisi derya bu kişiler de olmalıydı. Asıl yazar olmadıktan sonra eski karakterlerin içi doldurulamaz ama yine de bir yüz gösterilip iki laf ettirilebilir. Yeni mangakalar sanki paraları yetmemiş de sadece bazı karakterleri satın almış gibi yazıyorlar. Oyuncak dükkanından figür alır gibi.

Güncel için: Byakugan'ı olmayanın göremediği antagonistler, aslında iyi fikir birçok eski karakteri anlamsız kılmak için. Cidden artık Boruto'nun devri oluyor bu şekilde.

Çizimler kötü de neyse 10 bin saat kuralı gereği iyileşecektir.

Seriyi takip etmiyorum. Bir yerde Naruto ile alakalı bir şey görünce fanı olduğumdan okuyayım dedim. Bölüm hoşuma gitti çünkü Naruto ezmiş ama daha da çok gıcık gittim. Adam dünyayı kurtarmış, kimleri yenmiş, hala birisi ona ezik muamelesi yapıyor. Olayın nasıl bu noktaya geldiğini bilmiyorum ama ne olursa olsun hala bu durumda olması tilt ediyor beni.

Bir de bu adamın bu kadar zorlanması da kıl edici. Naruto gibi bir seride Naruto gücünde birisinin tekleye tekleye gitmesi lazım.

Her karakter harcıyor hem aylık manga çıkıyor. Böyle devam edeceklermis 30 cilt birde. :/

Anime bol bol filler yapalım diye yapılmış bir seri. Başta nostalji diye hoşuma gitti. Artık sevmiyorum baya baya.

Seriyi takip etmiyorum. Bir yerde Naruto ile alakalı bir şey görünce fanı olduğumdan okuyayım dedim. Bölüm hoşuma gitti çünkü Naruto ezmiş ama daha da çok gıcık gittim. Adam dünyayı kurtarmış, kimleri yenmiş, hala birisi ona ezik muamelesi yapıyor. Olayın nasıl bu noktaya geldiğini bilmiyorum ama ne olursa olsun hala bu durumda olması tilt ediyor beni.

Bir de bu adamın bu kadar zorlanması da kıl edici. Naruto gibi bir seride Naruto gücünde birisinin tekleye tekleye gitmesi lazım.
Naruto'nun Madara'yı uçuran ve dalları neredeyse kıtayı kaplayan tanrı ağacını kesen Youton Rasen shuriken'i bu kadına hasar bile veremiyor. Fena nerflediler Adult Naruto ve Sasuke'yi.

Çöp çöp çöp. Keşke yapılmasaymış bildiğin önceki seriye saygısızlık.
Canon saymamak en garanti yol.

Naruto bittikten sonra bu seri başlayınca naruto tanrı seviyesindeki yaratığı yendi artık kim zorlayabilirki onu kim rakibi olabilirki kesin batırırlar bu seriyi dedim.Geçen bi bakim dedim şans baktığım bölümde bir kız Naruto'yu deliyor az daha ileri gitse öldürecek :D Para insana neler yaptırıyor kendi inşa ettiği efsaneyi alıp çöpe attırabiliyor görmemiş olalım bu seriyi Naruto bizde bir efsane olarak kalsın. Daha önce Naruto'yu izlememiş okumamış yeni nesil baksın buna anlat sen seversin yalanı desin :D

Naruto bittikten sonra bu seri başlayınca naruto tanrı seviyesindeki yaratığı yendi artık kim zorlayabilirki onu kim rakibi olabilirki kesin batırırlar bu seriyi dedim.Geçen bi bakim dedim şans baktığım bölümde bir kız Naruto'yu deliyor az daha ileri gitse öldürecek :D Para insana neler yaptırıyor kendi inşa ettiği efsaneyi alıp çöpe attırabiliyor görmemiş olalım bu seriyi Naruto bizde bir efsane olarak kalsın. Daha önce Naruto'yu izlememiş okumamış yeni nesil baksın buna anlat sen seversin yalanı desin :D
Kishimotonun gözetimi ve denetimi altında yapılıyo diyolar ama kishimoto hawaai adalarında falandır büyük ihtimal.Naruto serisini azıcık umursasaydı (para kadar değil umursuyosa bile) boruto serisini kendisi yapardı yada yapılmasına izin vermezdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık