Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Boruto: Naruto Next Generations

'Naruto' forumunda Daredewill tarafından 7 Nis 2017 tarihinde açılan konu

 1. Daredewill (Üye)
  Mesaj Sayısı 14,517
  Üyelik Tarihi29 Nis 2015
  Byakugan mı verecekler bunu ya, yolunu yapıyorlar. Sasuke gelecekse gelsin artık.
   
 2. Leşker Üye

  Leşker (Üye)
  Mesaj Sayısı 318
  Üyelik Tarihi23 Ağu 2014
  Ortalık kurbağa kaynıyor yine.Hiruzen'in toruna maymun kralı enma yakışırdı.
   
 3. Rhyperior (Üye)
  Mesaj Sayısı 169
  Üyelik Tarihi8 Şub 2017
  Borutonun çağırdığı yılan orochi dir.

  Japon mitolojik kültüründe sekiz başlı yılan-ejderha olarak tanımlanmakta olan Orochi, tanrı Susanoo'nun cennetten kovulmasından sonra öldürdüğü rivayet edilen ejderdir. Japon literatüründe Orochi'nin sekiz başlı olmasının yanında, sekiz dağ ve ova uzanan esnek bedeni olduğundan bahsedilir.


  Susanoo yeryüzüne indiğinde, yaşlılardan bakire kızların Orochi'ye kurban edildiğini öğrenir. Bu olayın anlatılmasına kadar yedi genç, güzel ve bakire kız kurban edilmiştir ve sıra sekizincidedir. Sekizinci kurban Kushinada o denli güzel bir gençkızdır ki, Susanoo ona aşık olur. Susanoo halka, eğer kızla evlenmesine izin verirlerse, kızı kurtaracağını bildirir ve bu fikir halk tarafından kabul görür.


  Susanoo Kushinada'yı bir tarağa çevirir ve saçlarına takar. Sekiz fıçı armut içkisini ortaya koyar ve ejder bunu keyifle içip, uykuya dalar. Susanoo hemen ejderin sekiz başını kesmek için Ame-no-Murakumo (sonradan Kusanagi olarak anılmıştır) adlı kılıcı bulur ve ejderin sekiz başını da keser. Zaman zaman literatürde Kusanagi-no-Tsurugi(çim biçen kılıç) olarak da adlandırılan kılıcı, barış yapmak amacıyla kızkardeşi güneş tanrıçası Amaterasu'ya verir. Amaterasu da bu kılıcı yeryüzündeki torunu Ninigi-no-Mikoto'ya verir ve kılıç o günden beri Yamato'nun Üç Kutsal Hazine'sinden birisi olarak değerlendirilir.

  İçerisinde oldukça fazla narutodan var bildiğimiz isimler olduğu bir gerçek.

  Ancak naruto kurbağa çağırırken ne kadar ufak olduğunu hatırlıyorum da. Borutonun daha şimdiden böylesine devasa birşeyi çağırmış olması oldukça absürt geldi bana.
   
 4. Jolly Roger Realist

  Jolly Roger (Realist)
  Mesaj Sayısı 270
  Üyelik Tarihi9 Şub 2017
  Üstteki arkadaşa aynen katılıyorum. Daha alın bandını bile almamışken bu yaratığı çağırmış olmak absürttür. Yeni nesil güçlü onu anladık ama bize 4 bölüm + Film'de öyle şeyler gösterildi ki, olayları potansiyel üzerinden tartışmaya kalksak Boruto daha şimdiden Naruto'yu solladı bile...
   
 5. Stunts Üye

  Stunts (Üye)
  Mesaj Sayısı 108
  Üyelik Tarihi5 Tem 2015
  Tenseigan ile ilgili açıklanacak bilgileri merak ediyorum. Boruto tenseigan'ı nasıl elde ediyor..

  Ayrıca, Naruto'yu öldürmeleri ne bilim ya.. Gerçi, hokage olalı paslanmış olmalı.. Bir de Sasuke'nin akıbetini de ayrıca merak ediyorum.

  Son olarak ise; Naruto Shippuuden Movie (Boruto) - Movie 8- Boruto- Naruto the Movie'ye gelene kadar kadar kaç yüz anime bölümü geçer acaba..
   
 6. Stunts Üye

  Stunts (Üye)
  Mesaj Sayısı 108
  Üyelik Tarihi5 Tem 2015
  Ayrıca şöyle bir şey de var ki filminde tenseigan'a dikkat çekilmedi ama animede tenseigan var. Bu daha da bir garip oldu..
   
 7. arcadia Mavi bir kuş var yüreğimde, çıkmaya can atan

  arcadia (Mavi bir kuş var yüreğimde, çıkmaya can atan)
  Mesaj Sayısı 2,470
  Üyelik Tarihi6 Ara 2014
  okuduklarımdan anladığım kadarıyla ben bu seriyi izlersem çok söverim gibime geliyor.
   
 8. Rhyperior (Üye)
  Mesaj Sayısı 169
  Üyelik Tarihi8 Şub 2017
  Nasıl dikkat çekilmedi yav? Orda bildiğin tenseigan için çekildi o film. Onuda geçtim. Şimdi atıyorum; sarada rinneganı uyandırabilse, boruto da tenseigan ı uyqndırıcaktır. Boruto ile sarada evlenmiş olsa ortaya ne tür bir göz çıkacak oldukça kafamı karıştırıyor açıkçası. Sasukenin rinneganı gibi birşey mi olacak? Arkası tenseigan gibi parlak ancak rinnegan gibi içe doğru yuvarlak halkalar filan. :)
   
 9. Riful Nishi no Rifuru

  Riful (Nishi no Rifuru)
  Mesaj Sayısı 4,027
  Üyelik Tarihi22 Nis 2015
  Keşke düz byakugan verseydi de onu işleseydi. Önceki mangada şaringan her şeyiyle işlendi ama bykugan'a değindi geçti. Şimdi ne güzel byukugan'ın detaylarına girerdik. Potansiyeli çok byakuganın ama tercih etmediler.

  Mangekyou byakugan falan :p

  O göz tenseigan da değil büyük ihtimal. Benziyor ama aynı değil. Yeni bir göz türü çıkaracaklar bence.

  Hikayede de gidişat parlak değil. Yol yakınken şu teoriye dönerler umarım.

  [​IMG]
   
 10. Jolly Roger Realist

  Jolly Roger (Realist)
  Mesaj Sayısı 270
  Üyelik Tarihi9 Şub 2017
  Naruto'nun yaptığı tüm barış çabası boşa mıydı? Kawaki gibi bir adam çıkıp herkesi kılıçtan geçirip koca ninja çağını bitirecek miydi yani? Bu mu her şey?

  Neden tadında bırakmadılar şu seriyi anlamıyorum.
   

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık