Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

@Riful Harbiden trolledin mi la. Naruto sezon 2'yi geçse öpsün başına koysun.
Berserk yazdım, ne kadar ciddi olabilirim :D Animesine ben de katlanamadım. Tabi bir Naruto olamaz ama mangası çok kötü değil. Sade, basit bir anlatımı var. Bu açıdan güzel. Üstelik eskileri görüyoruz. Ayda bir çıkıyor, çok irdelemeden takip etmesi güzel.

Berserk yazdım, ne kadar ciddi olabilirim :D Animesine ben de katlanamadım. Tabi bir Naruto olamaz ama mangası çok kötü değil. Sade, basit bir anlatımı var. Bu açıdan güzel. Üstelik eskileri görüyoruz. Ayda bir çıkıyor, çok irdelemeden takip etmesi güzel.
Sasuke o kadar zeki bi sennin öğrenememiş mi?

Sasuke o kadar zeki bi sennin öğrenememiş mi?
Sasuke yılan öldürmüşlüğü var, üstüne yılanlar pek insan canlısı değiller. Garibana öğretecek kimse yok. Öğretseler bile yılanların sennin modu kurbağalarınki gibi değil, fazla riskli. Isırarak veriyorlar enerjiyi, vücut kabul etmezse, yılan senden hoşlanmazsa öldün. Zaten çok güçlü, uğraşmak istememiştir. Ya da öğrendi ama henüz göstermedi.

Sasuke yılan öldürmüşlüğü var, üstüne yılanlar pek insan canlısı değiller. Garibana öğretecek kimse yok. Öğretseler bile yılanların sennin modu kurbağalarınki gibi değil, fazla riskli. Isırarak veriyorlar enerjiyi, vücut kabul etmezse, yılan senden hoşlanmazsa öldün. Zaten çok güçlü, uğraşmak istememiştir. Ya da öğrendi ama henüz göstermedi.
Ee bunun şahini de vardı. Seride çift çağırma tekniği olan tek eleman. Hem belki uçabilir de. :)

Tek derken? Uzumaki Nagato ne çabuk unutuldu. Ayrıca Uchia Obito, Orochimaru, ek olarak Uzumaki Boruto benim aklıma gelen ilk karakterler.
Boruto ilgimi çekmiyor. Nagato ve Obito göz ile çağırıyor. Muhtemelen bir anlaşmaları yoktur. Orochimaru'nun sadece yılan çağırdığını anımsıyorum.

Boruto ilgimi çekmiyor. Nagato ve Obito göz ile çağırıyor. Muhtemelen bir anlaşmaları yoktur. Orochimaru'nun sadece yılan çağırdığını anımsıyorum.
Nagato ve Obito göz ile çağırıyorsa sasuke neden göz ile çağıramasın? Neden Sasuke olunca göz demiyorsun?

Orochimaru ise edo tensei, rashomon ve yılan haçırıyor. Belki benim hatırlamadıklarım vardır.

Nagato ve Obito göz ile çağırıyorsa sasuke neden göz ile çağıramasın? Neden Sasuke olunca göz demiyorsun?

Orochimaru ise edo tensei, rashomon ve yılan haçırıyor. Belki benim hatırlamadıklarım vardır.
Anlamadın galiba. Anlaşmalı tekniklerden öğrenebilirsin sennin modu. Sasuke'nin rinnegan özellikleri de diğerlerinden farklıydı; 2.'nin ışınlanması falan vardı. Zaten Madara, Nagato ve Tobi aynı rinneganla çağırıyorlardı ki bunlardan sennin öğrenemezsin. Ben de kastettiğim şeyi daha detaylı yazmalıydım. Sasuke, 2 anlaşması olan bildiğimiz tek ninja olmasına rağmen neden sennin öğrenmemiş? Mal mı bu adam? yazmak istemiştim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık