Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Boruto: Naruto Next Generations

'Naruto' forumunda Daredewill tarafından 7 Nis 2017 tarihinde açılan konu

1. Mesaj Sayısı 68
    Üyelik Tarihi27 Şub 2018
    Hagoromo deği ya o başka biri yoksa niye koyim :D baksana saçlar maçlar uzun değişik biri
    Ya hxh çöp kere çöp ama animesi güzel. Bence anime daha önemli. Mesela one piece animesi kötü o yönden çok geride çoğu seriye göre daha güzel çizimlerle başka bir hava katılabilirdi bilemiyorum ha bu arada

Borutonun dövüş sahneleri gerçekten harika

2. twei ne demek

twei (ne demek)
    Mesaj Sayısı 7,972
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Bu film değil mi?

3. Mesaj Sayısı 68
    Üyelik Tarihi27 Şub 2018
    No anime de de verildi hikayenin parçası buralarda ama filmde niye verdiler onu çözemedim zaten

4. seyyah Gochisousama Deshita!

seyyah (Gochisousama Deshita!)
    Mesaj Sayısı 666
    Üyelik Tarihi15 Eyl 2011
    Ben okur-yazar bir insanım o yüzden manga takılıyorum. hxh'nin eski bölümlerinde düzgün raw olmadığı için karalamalar, taslak çizimler vardı ama hikayesi bile okutuyordu ki anime dediğin zımbırtılar mangadan uyarlanıyor, bizim insanımıza daha rahat geldiği için anime daha önemli gibi görünebilir. Ancak burası manga tartışma konusu neden animeden örnek koydun anlamadım. Naruto'yu yapanlar yapıyor, iyi olsun bir zahmet. Ayrıca, hxh diğer serilerden çok daha özgündür, onun çöp görüldüğü yerde Naruto yok çöp üzeri çöp sayılır, borutoya girmiyorum bile...

5. Mesaj Sayısı 68
    Üyelik Tarihi27 Şub 2018
    Burda manga da anime de tartışılıyor gayet. Fikirler için ressam olmaya gerek yok. Bu kadar dar bakmanın da manası yok. Kimse kimse gibi çizemez ya da şuan kim çiziyorsa çizim kalitesini yükseltmesi gerekmiyor ki niye yükseltsin ki yarış mı bu? fikri versin yeter amaçta bu değil mi zaten? Ha sen okuyarak alırsın ben izleyerek almayı tercih ediyorum. fakat manga dediğin görseldir okuma işin fikir kısmıdır onuda kelimeler üstlenir kelimeleride kötü çizmek diye bir mevzu yok. Kısacası anime de manga da göze hitap eden şeyler bu nedenle tercihim güzel bir anime.

6. twei ne demek

twei (ne demek)
    Mesaj Sayısı 7,972
    Üyelik Tarihi21 Mar 2014
    Yani özel hazırlanmış bi animasyon. Tamamdır.

7. Kaidou Kaptan

Kaidou (Kaptan)
    Mesaj Sayısı 3,427
    Üyelik Tarihi3 Ağu 2015
    Sadece alnındaki iz benziyor, diğer milyon tane farkı neye bağlıyorsun acaba?

8. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 2,749
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Alnındaki işaret yeterli. Çünkü başkasında yok. Fark neymiş? Saç kaş falan mı :/

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık