Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Yine güzel bir bölüm gelmiş. Bağları pekiştiren bir bölümdü. Bir süre böyle devam eder gibi. Birde şu sayfa nedir ya, güldüm.

Şimdi bu karin ve sasukenin çocuğu olsa direk 6 yolun bilgesi gücünde olmaz mıydı? uzumaki + uchiha?
Çok güçlü olabilir ama Hagoromo olamaz. Daha baştan rinnegan açamayacağı için olamaz. Rinnegan için Hagoromo'nun çakrası gerek ya da iki oğlunun çakraları birleşimi. Sasuke tamam ama her Uzumaki'de bu çakra yok, sadece seçilmiş Uzumakiler de var ki o da bu nesilde Naruto.

Tabi Rinnegansız da olsa farklı bir yol ile o güce ulaşabilir diyebilirsin. Ama o zaman herkes için o güce farklı bir yolla ulaşabilir diyebiliriz. Bir daha Kaguya ya da Hagoromo ve Hamura gibileri gelmez sanırım.

Konuyu görmüşken yazayım. Geçenlerde youtube da bir sahnesini görmüştüm. Bir kaç veled var, sanırım chuunin sınavını gecememisler. Naruto bunları yanına çağırmış, teselli falan etmeye çalışıyor. Teknik olarak ben de geninim falan diyor. Çocuklar şaşırıyor falan.

Neyse mantık hatası şu: Naruto'nun savaştan sonra direkt hokage olmama sebebi jonin olmak için geçmesi gereken sınavlar falan olması değil miydi? Bu yüzden hokage olması onun yerine Kakashi hokage oldu. Ki Tsunade neden hokageliği bıraktı o da ayrı konu ama neyse. Yani Naruto'nun jonin olmuş olması gerekli. İlk başta hokage olmamasının sebebi 18 yaşında olmuş olması ise (Ki değil) sandaime hokage de 18 yaşında hokage olmuştu.

Adamların daha orijinal seriden haberleri yok, kalkıp yenisini yapmaya çalışıyorlar :artiz: Sonra çöp deyince kızıyorsunuz.

Konuyu görmüşken yazayım. Geçenlerde youtube da bir sahnesini görmüştüm. Bir kaç veled var, sanırım chuunin sınavını gecememisler. Naruto bunları yanına çağırmış, teselli falan etmeye çalışıyor. Teknik olarak ben de geninim falan diyor. Çocuklar şaşırıyor falan.

Neyse mantık hatası şu: Naruto'nun savaştan sonra direkt hokage olmama sebebi jonin olmak için geçmesi gereken sınavlar falan olması değil miydi? Bu yüzden hokage olması onun yerine Kakashi hokage oldu. Ki Tsunade neden hokageliği bıraktı o da ayrı konu ama neyse. Yani Naruto'nun jonin olmuş olması gerekli. İlk başta hokage olmamasının sebebi 18 yaşında olmuş olması ise (Ki değil) sandaime hokage de 18 yaşında hokage olmuştu.

Adamların daha orijinal seriden haberleri yok, kalkıp yenisini yapmaya çalışıyorlar :artiz: Sonra çöp deyince kızıyorsunuz.
Hiç izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum. Her şey tadında bırakılmalı. Naruto güzel bir seriydi, keyifle izledim. Finalini çoğu kişi beğenmese de ben beğendim ve benim için Naruto defteri kapandı. Karakterler için tek tek ova çıkarsa izlerim anca.

Çok güçlü olabilir ama Hagoromo olamaz. Daha baştan rinnegan açamayacağı için olamaz. Rinnegan için Hagoromo'nun çakrası gerek ya da iki oğlunun çakraları birleşimi. Sasuke tamam ama her Uzumaki'de bu çakra yok, sadece seçilmiş Uzumakiler de var ki o da bu nesilde Naruto.

Tabi Rinnegansız da olsa farklı bir yol ile o güce ulaşabilir diyebilirsin. Ama o zaman herkes için o güce farklı bir yolla ulaşabilir diyebiliriz. Bir daha Kaguya ya da Hagoromo ve Hamura gibileri gelmez sanırım.

Yahu şu teknoloji nerden çıktı? Yeni gözler, Sasuke'nin kendini geliştirmemiş olması, Naruto'nun gerilemesi vs vs.
Bak avatarda trenler teknoloji çağrışımı vardı, Korra'ya teknoloji dahil olması havada kalmadı. Ama Naruto'da eski serinin sonunda güçler zaten uçmuşken şimdiden 10 yaşında babasının intikamını mı alacak? Tadında kalmalıydı Rifulll. Ya da aynı mangakayla devam etmeliydi. Serinin evrenine yazık olmuş. :(

Amacını tamamlamış bir Naruto evreni var, hala bunu ısıtıp ısıtıp önümüze koymaya çalışıyorlar ama bu makarna değil ki böyle ısıtınca tekrar yenebilir olsun :S Son damlasına kadar sağmayı bırakmaları lazım, içi boşalıyor, besin değeri düşüyor çünkü :T

Hiç izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum. Her şey tadında bırakılmalı. Naruto güzel bir seriydi, keyifle izledim. Finalini çoğu kişi beğenmese de ben beğendim ve benim için Naruto defteri kapandı. Karakterler için tek tek ova çıkarsa izlerim anca.
Sonunu beğenmedim ben ama onun haricinde sana katılıyorum. Gerçi dayanamayıp ilk üç bölümüne bakmıştım, bir de youtube'dan ara sıra bakıyorum. Para için yaptıkları şu seri bence sadece orijinal serinin itibarını düşürüyor. Ben illa devam ettirecek olsam Naruto'nun ölümünden 100-150 yıl sonra ve konaha'da geçmeyen bir seri yapardım. Suna mesela. Orada bile Naruto'nun heykeli olurdu ve herkes ona saygı duyuyor falan olurdu. Nadiren bunlar ile ilgili flashback falan izlerdik, serinin sonuna kadar da Naruto ortada gözükmezdi. Yine gereksiz olurdu ama bence her türlü şu anki seriden iyi olurdu.

Boruto güzel işlenirse çok iyi işler başarabilecek mazisi belli bir anime olur tadından bırakmaları için bir sebep yok örneğin bleach güzel işlenseydi oda güzel olabilir di evreni genişletmede sıkıntı yok asıl olan o genişletmeye hakim olabilmek bana kalırsa

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 2, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık