Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boruto: Two Blue Vortex

Tamam işte Ashura ve RS çakrasına hala sahipse neden Gudoudamaları yok sırtında. Benim Naruto'da bulamadığım Sasuke ile savaşan 477.Bölümdeki o güç.
Ashura çakrası doğuştan var zaten ve KCM versiyonunda bile RS işaretleri vardı.

Godoudamalar mühürden sonra yavaş yavaş gitti demek istedim. Ay ve güneş mührü Kaguya'yı mühürlemek içindi. Ama RS ve Ashura çakrası doğuştan.

Son düzenleme:
Eleşriren bir tek sen değilsin. Genele söyledim. Eleştirinin ana nedeni Naruto'dan sonra Boruto'nun çıkmasının kabul edilememesi. Yoksa eleştiren çoğu kişinin mangayı bile okumadığına eminim. Shin'i geç, o hala Naruto'ya dahil. Boruto'nun mangasında gerçekten bir saçmalık olmadı şu ana kadar ama eleştirmek için eleştiriyorlar.
Çöp.

Naruto'nun kaybetmesi başlı başına saçmalık. Ashura ve Indra'nın ölümünden taa Naruto ve Sasuke dönemine kadar bu Ashura gücünde biri var olmamıştı. O arada var olan en güçlü kişi Hashirama işte. Naruto ise bundan kat kat güçlü. Şimdi sadece 20 yıl içinde bütün kaç yıldır var olmadığı kadar güçlü insan bir arada olup bir tanesi Naruto'yu yeniyor ve sen bunu mantıklı bulmamızı mı bekliyorsun?

Bu duruma gerçek dünyadan söyle bir örnek vereyim. Einstein, Newton, Tesla vs. Bunlar yaşadıkları zamanın en zeki insanları idi. Uzun zamandır bu seviyede bilim insanları çıkmıyor. Bu günden 20 yıl sonra aynı anda 10 tane Einstein'dan zeki bilim insanı var olacak. Bu mantıklı mı?
Kendi evreninde tanrı olmuş Nardo pıçak yiyor ya :D

Bu arada verdiğin bilim adamları en zekiler değildi, hayatlarını bir uğraşa vermiş kişilerdi, olayları farklı yorumlayabildiler, mesela Einstein'a yardımcı olanlar olmasa onun da ismi bilinmeyecekti doğru düzgün. Neyse günümüzde ise bilim adamları pek tabi ki onlar kadar zeki fakat artık tek kişi hayatı boyunca bişey üzerinde uğraşmıyor. Kolektif bilim yapıyor insanlar, yani bir buluş oluyorsa bile bunu tek kişi yapmıyor ve tek kişi yapmadığı için güçlü karakterize bir kişilik haber yapılamıyor. Sanki eski bilim adamları daha iyiydi abi tek başına bulmuş algısı oluşuyor.

Çöp.

Kendi evreninde tanrı olmuş Nardo pıçak yiyor ya :D

Bu arada verdiğin bilim adamları en zekiler değildi, hayatlarını bir uğraşa vermiş kişilerdi, olayları farklı yorumlayabildiler, mesela Einstein'a yardımcı olanlar olmasa onun da ismi bilinmeyecekti doğru düzgün. Neyse günümüzde ise bilim adamları pek tabi ki onlar kadar zeki fakat artık tek kişi hayatı boyunca bişey üzerinde uğraşmıyor. Kolektif bilim yapıyor insanlar, yani bir buluş oluyorsa bile bunu tek kişi yapmıyor ve tek kişi yapmadığı için güçlü karakterize bir kişilik haber yapılamıyor. Sanki eski bilim adamları daha iyiydi abi tek başına bulmuş algısı oluşuyor.
Böyle bir yorum bekliyordum. Aslında sana katılıyorum da aklıma verecek daha düzgün örnek gelmedi. 10 sene sonra Bruce Lee'den güçlü 20 kişinin aynı anda var olması falan desem yine olmayacak. Anime evreninde değiliz sonuçta ölmüş bir kişiden daha güçlü olup olmadıklarını bilemeyiz. Ben de mecburen bilim adamlarını örnek verdim. :D

Böyle bir yorum bekliyordum. Aslında sana katılıyorum da aklıma verecek daha düzgün örnek gelmedi. 10 sene sonra Bruce Lee'den güçlü 20 kişinin aynı anda var olması falan desem yine olmayacak. Anime evreninde değiliz sonuçta ölmüş bir kişiden daha güçlü olup olmadıklarını bilemeyiz. Ben de mecburen bilim adamlarını örnek verdim. :D
Örnek vermek zor tabi, Naruto seçilmiş kişi, kendi dünyamızda böyle bir. Mesela çocukluğundan beri içinde nükleer güç taşıyan bir çocuk yok bizim dünyamızda, örneklendirilememesi normal.

O toplar Kekkei Mora yani Kaguya ve doğrudan onun soyundan olanların yaratabileceği şeyler. Dolayısıyla Naruto bir kez kaybettikten sonra tekrar üretemiyor.

Himawari şirin ama

Tajuuu kage bunshin.... Neyse evren güzel Naruto Çok iyi, Shipp. Orta, Boruto Leş. Bir de yeni nesil eskisini geçermiş, hıh. :artiz:

Üye silindi 1004

Bence Naruto'yu başka boyuta şutladılar rastgele. O yüzden kayıplarda.

Şimdi naruto+sasuke varken o köy nasıl o hale gelebiliyor? bunu lütfen biri açıklasın. Kawaki diye bir bok parçası çıkarmışlar yok onu oraya gönderdim senide gönderirim falan? yahu bu adamlar kaguyayı paket etmediler mi? Seri çok anlamsız ilerliyor güç dengeleri çok karman çorman

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık