Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Spoiler] Boruto: Naruto Next Generations

'Naruto' forumunda Daredewill tarafından 7 Nis 2017 tarihinde açılan konu

1. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,516
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015

Özet: Naruto küçükken asla uslanmayan yaramaz bir ninjaydı. Ama köyündeki en güçlü ninja olup köydeki insanlara kendini kabul ettirmek istiyordu. Sonunda bu rüyasına ulaşmıştı ve yüzü Hokage dağındaki yerini almıştı. Ama bu hikaye onunla alakalı değil. Artık sahne başını Naruto'nun oğlu Boruto'nun çektiği yeni nesil ninjalarındı.

https://www.turkanime.tv/anime/boruto-naruto-next-generations

----------------------------------------------------------------------------

Özet:
    Naruto’nun çok büyük bir hayali vardı: Hokage olmak. O bu hayalini gerçekleştirdi ve 7. Hokage oldu. Fakat bu hikaye onun hakkında değil… Yeni nesil Ninjalar görevi üstlenmeye hazır. Naruto’nun oğlu olan Boruto’da onlardan biri. Boruto’nun Dünyasına girmeye hazır olun… Not: Naruto mangasının devamıdır, eğer okumadıysanız öncelikle Naruto'yu okumanız önerilir.

http://serimanga.com/manga/boruto

http://mangapark.me/manga/boruto-naruto-next-generations

Anime mangayı beraber konuşuruz diye düşündüm. Bolt'un ilk bölüm fena değildi.

2. carpe d. em (Üye)
    Mesaj Sayısı 11,508
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Bundan kelli Narutodan ayrı değerlendireceğim seri.

3. Shakan ...

Shakan (...)
    Mesaj Sayısı 3,830
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    İzlemedim. Naruto'dan sonra iyi tutturamamışlar diye duydum. İzlemeli miyim ?

4. carpe d. em (Üye)
    Mesaj Sayısı 11,508
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Daha bi bölüm oldu animede. Mangası 11 bölüm oldu.

5. Shakan ...

Shakan (...)
    Mesaj Sayısı 3,830
    Üyelik Tarihi15 Oca 2017
    Okumaya değer mi? Ne bileyim Naruto varken bana çocuğunun hikâyesinin anlatılması değişik geliyor.

6. carpe d. em (Üye)
    Mesaj Sayısı 11,508
    Üyelik Tarihi22 Şub 2015
    Nostalji olsun diye oku.

7. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,516
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    2. bölüm iyiydi ama hadi Naruto'nun ailesi yoktu teknik bilmiyordu ama bunun anası da var babası da, kagebunshin dışında bir halt yapmadı.

@Wataame Daisuki Ne diyon bu işe

8. Akainu Sakazuki Filo Amirali

Akainu Sakazuki (Filo Amirali)
    Mesaj Sayısı 2,859
    Üyelik Tarihi17 Nis 2011
    Konu için teşekkürler. Naruto en sevdiğim serilerdendi, Naruto'da ki karizmayı okuduktan sonra gözlerim hep onu arıyacak o yüzden bu serinin biraz geride kalacağını düşünüyorum. En azından benim için hep bi adım gerisinde kalacak.

9. Mesaj Sayısı 4,925
    Üyelik Tarihi14 Tem 2009
    Izlemedim ya izlerim yazarım. Ama bu çocuk Narutodan çok farklı :(

10. Baryshx Kobī Sōchō

Baryshx (Kobī Sōchō)
    Mesaj Sayısı 2,860
    Üyelik Tarihi29 Haz 2014
    Bence Naruto ile aynı, hatta seride ilk Naruto serisinin aynısı gibi, 2. bölümün yarısında bıraktım izlemeyi:(

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık