Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Borsalino

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 285 84.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 53 15.7%

• Kullanılan toplam oy
    338
Mangaka sırf göndermemek için Sakazukiye samuray falan var dedirtiyor.Gitse Luffy muffy hepsini paketleyip getireceğini gayet iyi biliyoruz yani.Gereksiz hype çakıyor samuraylara.
Gereksiz değil göndermek istemese böyle bir sahne çizmezdi bile.Shogun'un ne kadar güçlü olduğundan önemsiz olarak dörtlü beşli fedai takımı çıkacaktır.Shogun'u koruyan.Teke tekte yener belki Kizaru ama hepsini birden karşısına alamaz bu adamlar ciddi derecede güçlü olacaklardır en kötü ikiye bir zorlayacak şekilde.Ek olarak ninja gibi suikast birliği falan da derin devlette olabilir wano'da Danzou gibi.Filo amirali yanılmaz göndermediyse çekincesinde haklıdır sonuçta adam oraya desteksiz tek başına gidecek.Ama benim dikkatimi şu çekti.Kizaru niye gitmeliyim diyor.Bana mevcut 3 amiral üzerinde şu an en güçlüsü olduğu için üzerine alınmış gibi geldi.O da işin ayrı bir yönü tabii. :)

Amirali aşar o dediğin bence :D Borsalino ışık hızında Kaido'ya tekme atsa ne olur gerçekten merak ediyorum :D İzlemesi bile görsel şölen :a:
Kaido yoktur zaten Wanoda.Diğer türlü Borsalinoya zorluk çıkartacak bir tek komutanlar vardır.Onları da Borsalino haşat eder zaten.

Gereksiz değil göndermek istemese böyle bir sahne çizmezdi bile.Shogun'un ne kadar güçlü olduğundan önemsiz olarak dörtlü beşli fedai takımı çıkacaktır.Shogun'u koruyan.Teke tekte yener belki Kizaru ama hepsini birden karşısına alamaz bu adamlar ciddi derecede güçlü olacaklardır en kötü ikiye bir zorlayacak şekilde.Ek olarak ninja gibi suikast birliği falan da derin devlette olabilir wano'da Danzou gibi.Filo amirali yanılmaz göndermediyse çekincesinde haklıdır sonuçta adam oraya desteksiz tek başına gidecek.Ama benim dikkatimi şu çekti.Kizaru niye gitmeliyim diyor.Bana mevcut 3 amiral üzerinde şu an en güçlüsü olduğu için üzerine alınmış gibi geldi.O da işin ayrı bir yönü tabii. :)
Şogun ne kadar güçlü olursa olsun bir amiral veya yonkou seviyesi olması imkansız.Diğer türlü Kaido işgal edemezdi zaten.Fedailerin de en güçlüsü maksimum Law falan çıkar.Bak en güçlüsü diyorum.Bir amiral lawdan 57 taneyi çiğ çiğ yer :D Şogun da maksimum sol kol falan çıkar.Ek olarak ben de Borsalinoyu en güçlü amiral bekliyorum zaten.

Bana mevcut 3 amiral üzerinde şu an en güçlüsü olduğu için üzerine alınmış gibi geldi.O da işin ayrı bir yönü tabii. :)
Bence de . Diğer amiraller eskileri kadar güçlü ve bitirici gözükmediler bana. Belki bizimkiler güçlenmiştir bilemiyorum. Gerçi Dressroza'daki son şovu da fena değildi Fujitora'nın. Ama beklediğim Amiral seviyesi biraz daha yukarıda benim.

@Eustass Captain Kidd Kaido eğer Wano'da değilse bu arc çok uzun sürmez gibi. Ama Japonya temalı olması sebebiyle aynı fikirde değilim.Bence o çorak alanlar savaş alanına dönecek.Kalan halk da Shogun'un mevkii ye kaçarlar gibi bir izlenim edindim son sayıda. Kizaru gelseydi keşke :D

Kaido yoktur zaten Wanoda.Diğer türlü Borsalinoya zorluk çıkartacak bir tek komutanlar vardır.Onları da Borsalino haşat eder zaten.

Şogun ne kadar güçlü olursa olsun bir amiral veya yonkou seviyesi olması imkansız.Diğer türlü Kaido işgal edemezdi zaten.Fedailerin de en güçlüsü maksimum Law falan çıkar.Bak en güçlüsü diyorum.Bir amiral lawdan 57 taneyi çiğ çiğ yer :D Şogun da maksimum sol kol falan çıkar.Ek olarak ben de Borsalinoyu en güçlü amiral bekliyorum zaten.
He oldu olacak fedailer pekoms seviyesi çıksın beşi beş para etmesin çil yavrusu gibi dağılsın saldırıda.Hatta Kizaru Kara Murat gibi gidip tek başına Wano'yu fethedip gelsin.Adam en güçlü olabilir dediysek .... çıkart demedik. :D

He oldu olacak fedailer pekoms seviyesi çıksın beşi beş para etmesin çil yavrusu gibi dağılsın saldırıda.Hatta Kizaru Kara Murat gibi gidip tek başına Wano'yu fethedip gelsin.Adam en güçlü olabilir dediysek .... çıkart demedik. :D
Elbafı yıkan küçücük Bmyi göz önüne aldığımızda Wano ülke olarak en güçlülerden olabilir ama konu kişisel güç seviyeleri oldu mu pek para etmiyor.Sen Şogunu amiral fedailerini sağ kol falan bekliyorsan o iş yatar ben sana söyleyeyim.Kaido anasını ağlatmış Wanonun.Wano o kadar güçlü olsa bu hallere gelmezlerdi.

Elbafı yıkan küçücük Bmyi göz önüne aldığımızda Wano ülke olarak en güçlülerden olabilir ama konu kişisel güç seviyeleri oldu mu pek para etmiyor.Sen Şogunu amiral fedailerini sağ kol falan bekliyorsan o iş yatar ben sana söyleyeyim.Kaido anasını ağlatmış Wanonun.Wano o kadar güçlü olsa bu hallere gelmezlerdi.
Kaido kendisi ayrı bir hayvan ek olarak amiralle teke tek ciddi vs atacak 3-4 komutana sahip ekstrası smile meyvesi silahları drake gibi novaları da cabası.Burada güçlü adamların sayı üstünlüğünden bahsediyorum.Tek başına sadece kaido gibi canavarlar orayı yakıp yıkabilir yakalanma korkusu olmadan ki belki yakalamak için ona bile tuzak kurabilirler.Sen sanıyor musun wano için sağ kol ve jack ikisini yollasın sadece.Aksine tüm tayfa girip pes ettirmişler gibi gözüküyor.Denizcilerin de önemli kuvvetlerle giriş yapması gerekir.Şu an kimse yok çorak bunun nedeninin de fabrika silahları olduğunu düşünüyorum.Önceden önemli kuvvetler vardır muhtemelen güçlü silahlarla üstünlük kurdular germaya kullanılanlar gibi.Japonya'nın tarihine bakarsan da silah üstünlüğünü işlemesi gerekir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık