Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

normalde spor müsabakaları var evet ama ilk sezon sonunda çıkan elemana geçerlerse direk o zaman bu dediklerim olacak. Aslında spor müsabakalarını gösterseler bile bu elemanla bitirdiklerinde ağızda kötü bir tat bırakabilir
Lekeye geçmeleri için spor müsabaklarını göstermeleri lazım. İida spor yarışları sırasında abisinin yaralandığını öğrenip gidiyordu ve olaylar öyle başlıyordu. Ama tabi dediğin gibi bu sefer sonu sıkıcı gelebilir. Lakin İida'ya bir şey yapamıyoru diyip bitirmezler herhalde. İlla merak uyandırıcı bir yerde bitirirler.

http://puzzmos.com/manga/Boku-no-Hero-Academia/99

2 haftadır Öğrencilerin odalarına bakıyoruz. :( Önceden güncelde değilken günde 20-30 bölüm okuduğumdan mıdır nedir hiç bu kadar gözüme batan bölüm olmamıştı. Çok tırt son iki bölüm. Ama neyse ki güzelleşecek gibi. Özel hamleler edinecek çocuklar.
Sen toplu okuduğun için seri iyi gözüktü, yoksa gayet sıradan. Animesi de itici kuvvet oldu birde. Hiç bir şey yoksa insan ecchi ile destekler en azından.:D

http://puzzmos.com/manga/Boku-no-Hero-Academia/99

2 haftadır Öğrencilerin odalarına bakıyoruz. :( Önceden güncelde değilken günde 20-30 bölüm okuduğumdan mıdır nedir hiç bu kadar gözüme batan bölüm olmamıştı. Çok tırt son iki bölüm. Ama neyse ki güzelleşecek gibi. Özel hamleler edinecek çocuklar.
niye la ben sevdim. Karakterlerin ayrıntısına iniyor ne güzel işte. Ana karakter dışındakilere bu kadar ayrıntılı giren çok manga yok.

Sen toplu okuduğun için seri iyi gözüktü, yoksa gayet sıradan. Animesi de itici kuvvet oldu birde. Hiç bir şey yoksa insan ecchi ile destekler en azından.:D
Ben her seriyi toplu izlerim/okurum. :) Gayet kalite seri benim gözümde. Son bölümler vasat ama toparlayacak.
niye la ben sevdim. Karakterlerin ayrıntısına iniyor ne güzel işte. Ana karakter dışındakilere bu kadar ayrıntılı giren çok manga yok.
Yahu insin inmesine de böyle olmasını tercih etmem açıkçası. Satou'nun özgünlüğü ile çok iyi kek yapabilmesi ya da şu hayvanlarla konuşabilme özgünlüğü olan öğrencinin odasındaki tavşanın çok tatlı olması filan ilgimi çekmedi. Lakin hayvanlarla konuşabilen ileri ki bölümlerde özel hamleler edinsin gör bak sen bendeki Boku no Hero Academia sevgisini.

Ben her seriyi toplu izlerim/okurum. :) Gayet kalite seri benim gözümde. Son bölümler vasat ama toparlayacak.

Yahu insin inmesine de böyle olmasını tercih etmem açıkçası. Satou'nun özgünlüğü ile çok iyi kek yapabilmesi ya da şu hayvanlarla konuşabilme özgünlüğü olan öğrencinin odasındaki tavşanın çok tatlı olması filan ilgimi çekmedi. Lakin hayvanlarla konuşabilen ileri ki bölümlerde özel hamleler edinsin gör bak sen bendeki Boku no Hero Academia sevgisini.
Aynen deseydin hemen kendi sevdiği mangarların reklamını yapacaktı.

100 bölümü devirdi manga ha. Naruto ve One Piece'e geç başlayıp hemen güncele geldiğim için bunu pek söyleyeyemiyorum ama bu seri uzun sürerse ve sonunu görürsem Izuku elimde büyüdü diyebileceğim :)

Sormak istediğim bir şey vardı. 1. bölümde Toxic Chainsaw diye birinden bahsediliyor. Bu karakter All Might ile savaşıyor ve ona ağır yaralayarak solunum sisteminin ve midesinin bir kısmını götürüyor. Ve All Might'ı bu hale getiriyor. Seride bu bölümden sonra bu karakterden bir daha bahsedildi mi? Akıbeti hakkında bir yorum yapıldı mı? Eğer hala duruyorsa ve tam gücündeyse Izuku'nun son rakibi olur belki ha? Ne dersiniz?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık