Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Son sürat geliyorum. Yarın öğlene kadar 2.sezonu bitiririm sanırım :D
Ya benim aklıma takılan bir soru var.
All might Midoriya ile karşılaşmadan önce gücünü devredecek doğru kişiyi bulmak için o özel kahraman lisesinde öğretmen olma kararı almış. O okula öğrenci olarak girmek için ise benlik(özel güç) sahibi olman gerekiyor. Şimdi 1 kişi birden fazla benliğe sahip olabiliyor mu?
Tam emin olmamakla beraber bir kişi birden fazla quirke sahip olabiliyor sanırım. Örneğin Todoroki iki tane kullanabiliyordu. Gerçi o ateş ve buz olarak tek bir quirk olarak geçiyordu sanki. Noumu'lar pek çok şeyin birleşmesi ile oluşuyordu bir de yanlış hatırlamıyorsam. Ayrıca, şu kısım senin için çok çok hafif spoiler; ama istemezsen bakma:
Deku'dan önce bir öğrenciye vermeyi düşünüyorlardı bu gücü.
Bu da bana olabildiğini düşündürüyor. Yine de tam emin olamıyorum çok hızlı gelmiştim mangada güncele. :D
@Kuroro en tatmin edici açıklamayı yapacaktır. :D

Son sürat geliyorum. Yarın öğlene kadar 2.sezonu bitiririm sanırım :D
Ya benim aklıma takılan bir soru var.
All might Midoriya ile karşılaşmadan önce gücünü devredecek doğru kişiyi bulmak için o özel kahraman lisesinde öğretmen olma kararı almış. O okula öğrenci olarak girmek için ise benlik(özel güç) sahibi olman gerekiyor. Şimdi 1 kişi birden fazla benliğe sahip olabiliyor mu?
Yetersiz bir cevap olarak görebilirsin belki ama U.A'de aradığına göre olmak zorunda. Aksi takdirde hem All Might'ın araması mantıksız olurdu hem de özgünlüğü olmayan Izuku'nun üzerine balıklama atlardı. Özgünlüğünü vermese bile denerdi kendisini.

Todorokiye gelince yanlış hatırlamıyorsam Baba-Anne'sinin bir karışımı dense de bence direk olarak o iki özgünlüğü de kullanabiliyor bence Todoroki. Bileşimi filan değil yani.

Tam emin olmamakla beraber bir kişi birden fazla quirke sahip olabiliyor sanırım. Örneğin Todoroki iki tane kullanabiliyordu. Gerçi o ateş ve buz olarak tek bir quirk olarak geçiyordu sanki. Noumu'lar pek çok şeyin birleşmesi ile oluşuyordu bir de yanlış hatırlamıyorsam. Ayrıca, şu kısım senin için çok çok hafif spoiler; ama istemezsen bakma:
Bu da bana olabildiğini düşündürüyor. Yine de tam emin olamıyorum çok hızlı gelmiştim mangada güncele. :D
Bence ikisini birden kullanabiliyorlar. Dediğin gibi, All Might’ın gücü vermek için Deku’dan önceki en büyük adayı Togata’ydı. Kendi özgünlüğünü ustaca kullanmasıyla öne çıkan bir isimdi. Eğer gücü ona verseydi, büyük ihtimalle Karasakal gibi rahatça ikisini birden kullanabilecekti. :D Zaten All Might’a One for All’u veren ustası Nana Shimura’nın da kendi özgünlüğüne sahip bir birey olarak dünyaya geldiği bilgisi verilmiş. Yani bu kadın zaten bir quirk kullanıcısyken One for All’u devralmış.

Togata herhalde Midoriya olmasa şu seriyi ana karakter olarak tek başına sırtlardı. One for All'u çok rahat hak ediyordu.
Adam, adam! Gidip bir bölümlerini tekrar okuyayım, canım çekti.

Bu arada seride birden fazla Quirk kullanılabiliyor.

Yetersiz bir cevap olarak görebilirsin belki ama U.A'de aradığına göre olmak zorunda. Aksi takdirde hem All Might'ın araması mantıksız olurdu hem de özgünlüğü olmayan Izuku'nun üzerine balıklama atlardı. Özgünlüğünü vermese bile denerdi kendisini.

Todorokiye gelince yanlış hatırlamıyorsam Baba-Anne'sinin bir karışımı dense de bence direk olarak o iki özgünlüğü de kullanabiliyor bence Todoroki. Bileşimi filan değil yani.
Kesin bilgi verilmemiş sanırım ama hepimiz aynı şeyi düşünüyoruz. Aklıma 2 şeytan meyvesi yiyen patlar sözü geldi dedim acaba bunda da öyle bir şey var mı.
Bu arada KUDUR Kaachan! Deku reyizin önlenemez yükselişi karşısında ezil kısqanç köpek!

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık