Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Turnuva yaptıkları arkı ve biraz daha sonrasını okudum
  • Todoroki'nin hikayesi etkileyiciydi.
    Ana karakterin temiz bir şekilde çeyrek finalde kaybetmesi hoşuma gitti. Gücünü adam gibi kontrol edemeden turnuvayı kazanması tuhaf olurdu.
  • Sanırım Bakugou'yu hiç sevemeyeceğim. Evlat olsa sevilmez diyebileceğimiz bir tip. Zaten turnuvada da spiker öyle bir şeyler diyordu. :ehe:
  • All Might'ın da quirksiz doğduğunu öğrenince biraz şaşırdım. Ayrıca bunca zaman söylememesi ilginçmiş. Deku One For All'ın eski kullanıcılarının arasında All Might'ı da gördü. Bir gözü toprağa baktığından dolayı olabilir
  • 2. ve 3. sınıfların birincilerini de göstermesini beklerdim.
  • Ingenium'u sakatlayan villain güçlü gözüküyor. Sanırım bu mini arkdan sonra Stain ile kapışacağız.
  • All Might'ın bile adı geçince soğuk terler döktüğü kısa boylu amcamız One For All'ı kullanmayı bizimkine öğretirse güzel olur.

Sonunda güncele geldim. Süper seri gerçekten. Herkese tavsiye ederim. Izuku Midoriya ve All Might favori karakterlerim.
Seri gerçekten güzel. En çok gaza geldiğim sahneler All Might'ın Noumu ile savaşı ve Izuku'nun Muscular ile dövüşü. Şu an All Might artık saf dışı kaldı. Millet gerçek formunu öğrendi. Ve son bölümde All Might Izuku'yu koruyacağına ve eğiteceğine söz verdi. Açıkçası artık her hafta bölüm beklemek zor olacak. Izuku en başlarda okulda son sıralarda yer alırken şimdi bu eziklik üzerinden kalmış gibi. Ve sınırlar acayip zorlamadığı süre artık kol-bacak kırmıyor. Gran Torino gerçekten faydalı geldi ona.

Sonunda güncele geldim. Süper seri gerçekten. Herkese tavsiye ederim. Izuku Midoriya ve All Might favori karakterlerim.
Seri gerçekten güzel. En çok gaza geldiğim sahneler All Might'ın Noumu ile savaşı ve Izuku'nun Muscular ile dövüşü. Şu an All Might artık saf dışı kaldı. Millet gerçek formunu öğrendi. Ve son bölümde All Might Izuku'yu koruyacağına ve eğiteceğine söz verdi. Açıkçası artık her hafta bölüm beklemek zor olacak. Izuku en başlarda okulda son sıralarda yer alırken şimdi bu eziklik üzerinden kalmış gibi. Ve sınırlar acayip zorlamadığı süre artık kol-bacak kırmıyor. Gran Torino gerçekten faydalı geldi ona.
Asla bir Naruto olamayacak. Bu seri o kadar da iyi değil ya.

Mangayı falan okumuyorum ama hikâye yönünden eksiği var serinin. Benim için bu yönünü geliştirmesi lazım Naruto'yu geçebilmesi için. Öyle sadece kavga dövüşle falan olacak şey değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık