Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Unknown

@Visums Ben animeyi bitirip mangaya geçeceğim. Şu an 2 bölüm izledim.

İlk izlenimlerim serinin gayet sağlam olduğu yönünde. All Might'ın "Sen kahraman olabilirsin" dediği sahneyi kaç defa izledim bilmiyorum. Naruto'ya benzeten olmuş lakin gördüğüm kadarıyla göze batan benzerlikler yok. Hayalleri olan ve çöp çocuk benzetmesi yapılmış Izuku ile Naruto arasında mesela. Bu benzer lakin kişilikler tamamen farklı gördüğüm kadarıyla. Naruto hem güçsüz hem atarlı bir tipken Izuku höt dendi mi ezilen birisi. Şu an görünen bu seriyi Naruto ile arasında benzerlik kurmadan severek takip edebileceğim. Umarım başlangıcındaki gibi güzel devam eder. :)
Heh bak aklıma getirmişken karakter özelliklerinden bahsedicek olursak Izuku'nun en sevdiğim yönlerinden birinden bahsedeyim.

Karakter hayatı boyunca oluşan güçsüzlükten tamamen ders çalışarak kendine "+" sağlaması kendi yaptığı araştırma ve taktiklerle düşünmesi, kahramanlar üzerine olan geekliği sayesinde "+" ve "-" durumları sezebilmesi gerçekten de karakterin diğer shounen karakterlerden ayıran bir durum.

Hatta bazı durumlardan düşünmelerini aşırı sesli yaptığından diğer karakterleri korkutabiliyor bile. Aynı şekilde gelişimi de çok istikrarlı ileriliyor diyebilirim.

Güncel çok güzel gelsenize.

Az kaldı geliyorum. :I

Hemen hemen 12 bölüm boyunca sürekli ağlayan, Sümüklü ve "kahramanlık" hayali olan birisi..

Merak edip başlamıştım animesine fakat sonunu getirmekte bayağı bir zorlandım.

Mangası nasıldır bilmiyorum ama şu zamana kadar izlediğim animeler arasında en bezdirici anime olurlar.

Unknown

Güzel haber 12. bölümün sonunda direk yeni sezonu duyurdular.

Hemen hemen 12 bölüm boyunca sürekli ağlayan, Sümüklü ve "kahramanlık" hayali olan birisi..

Merak edip başlamıştım animesine fakat sonunu getirmekte bayağı bir zorlandım.

Mangası nasıldır bilmiyorum ama şu zamana kadar izlediğim animeler arasında en bezdirici anime olurlar.
Dediğim gibi mangada karakter gelişimi görülüyor. Eğer ağlayan bir ana karakterden bahsediceksek o mafya temalı anime buna en büyük örnek olur. Sırf ana karakterin boşluğu yüzünden bıraktım.

meğer bu konu açılmamış demek şimdiye he. Bileydim ben açardım bak iyi eksiklik giderilmiş
Ben 90. sayıdan beridir güncelim gençler açın tartışma gireyim :D
karakter çeşitliliği de var bayağı vs konusu çıkar bol bol. Karakterlerin gerek kişilik gerek süper güç olarak belirgin artı ve eksi yönleri olması da iyi bir noktadır bu arada

Unknown

84. Bölüm
Heyecandan okuyamıyorum, garip bir şekilde gaza getirdi ki Bakugo'nun Villian olma ihitmali bile seriye değişik bir tad katabilir.
meğer bu konu açılmamış demek şimdiye he. Bileydim ben açardım bak iyi eksiklik giderilmiş
Ben 90. sayıdan beridir güncelim gençler açın tartışma gireyim :D
karakter çeşitliliği de var bayağı vs konusu çıkar bol bol. Karakterlerin gerek kişilik gerek süper güç olarak belirgin artı ve eksi yönleri olması da iyi bir noktadır bu arada
Bekle güncele geleyim tartışmaya da gireriz. :D Onun için açtım sayılır. :I

Moderatör tarafında düzenlendi:
Henüz 2 bölüm izledim lakin şimdiden serideki vslerde yetenekler kazananı etkilemede belirgin rol oynayacak gibi görünüyor. Bunu Bakugou'nun bedenini ele geçirmeye çalışan yaratığa karşı kahramanların "Uygun yeteneği olan birisini beklemeliyiz." demesinden çıkardım.

Unknown

93. Bölüm Güncel
Şuan işler tamamen zirveye geldi. Final arc gibi bir şey en azından eğer mangakanın aklında dahihane bir fikir yoksa bu arc bitince serininde bitmesi gerekir.

Tabi Deku'nun büyümesi gerektiğinden elbette aklında daha kötü şeyler olacaktır.

97 ingiliççe
All Might gaza geldikçe form değiştirmesi komik oluyor. Gerisi laf çevirmece işte. İzuku çok kuğlsun diyecek sandım bi ara ki onu ima eden bir fb de gördük :T

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık