Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Boku no Hero Academia

Bu tarz potansiyelini harcayan seriler beni üzüyor. Mangaka resmen bir evren nasıl genişletilemez dersi verdi okuyucularına. Özellikle günümüz serileri düşünüldüğünde şimdiki durumu çok kötü değil tabii ki; fakat cidden tüm potansiyelini harcadılar serinin. Efsane olma şansı varken vasatın biraz üstü bir seri olarak kalacak akıllarda.

Ana karakter daha veletin teki. Okuldan mezun edip çeşitli şeyler gösterip tecrübe kazandırmak varken direkt Power up kazanına atıp final arcına yolladılar çocuğu. Kötülerin ana karakteri de aynı. Özel bir arc yaptı çocuk için. Ne kadar Power up varsa verdi. Oradan da tak final arcına.

Sözde seride gözüken en geniş çaplı savaş yaşanıyor ama kadroya bak. Lise ikinci sınıf bebeleri, Aizawa çöpü ve sürekli sağdan soldan tek yiyen dev kadın. Liderleri de Plot armor sayesinde Nomu alıp iki ay kendine gelemeyen Endevour shsksjsksj

İlk çıkışından beri takip ediyorum.Bir yerde beni mutlu edecek diye her çıkışında okuyorum :D Hikaye acayip hızlı ilerliyor. Bazı yerlerde çok saçma olaylar oluyor üstte de dediğim gibi pro herolar nerde de el kadar daha birinci sınıf ikinci sınıf bebelerini savaşa sürüklüyorsunuz. Veya ana karakter çok handikaplı güçlü mü güçsüz mü, kendine güveniyor mu gazla mı çalışıyor anlamak zor geliyor. Ama dediğim gibi çıkışından beri ne olursa olsun severek takip ediyorum. Çizimleri güzel animede sesler, renkler güzel. E daha ne olsun. Varsın hikayede de saçmalık olsun :( diye kendimi avutuyorum.

Bu tarz potansiyelini harcayan seriler beni üzüyor. Mangaka resmen bir evren nasıl genişletilemez dersi verdi okuyucularına. Özellikle günümüz serileri düşünüldüğünde şimdiki durumu çok kötü değil tabii ki; fakat cidden tüm potansiyelini harcadılar serinin. Efsane olma şansı varken vasatın biraz üstü bir seri olarak kalacak akıllarda.

Ana karakter daha veletin teki. Okuldan mezun edip çeşitli şeyler gösterip tecrübe kazandırmak varken direkt Power up kazanına atıp final arcına yolladılar çocuğu. Kötülerin ana karakteri de aynı. Özel bir arc yaptı çocuk için. Ne kadar Power up varsa verdi. Oradan da tak final arcına.

Sözde seride gözüken en geniş çaplı savaş yaşanıyor ama kadroya bak. Lise ikinci sınıf bebeleri, Aizawa çöpü ve sürekli sağdan soldan tek yiyen dev kadın. Liderleri de Plot armor sayesinde Nomu alıp iki ay kendine gelemeyen Endevour shsksjsksj
Seri burada bitmeyecek, mangaka hepsinin pro olduğu döneme geçeceğini söyledi okul hayatları bitince. O zaman BnHA değil de başka bir isimle yayına devam edebilir belki ama burada bitmeyecek.

Shigaraki ilah oldu serinin sonu nereye gidiyor kestiremiyorum bizim dekunun işi çok zor deku olası bı power up alabilir.

Kötüler birliği şuan kahramanlara göre çok güçlü ve onları durduracak bı all might yok üvey evlat todoroki yine her zaman ki gibi arka planda.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık