Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Bogard - Rayleigh Arasındaki Güç Dengesi

Bogard-Rayleigh

• Denktirler

Kullanılan: 32 18.0%
  • Yok yav ne alaka

Kullanılan: 146 82.0%

• Kullanılan toplam oy
    178
Garp bir denizci askerine; "Sence hükümet iki efsaneyle baş edebilir mi?" diyerek Rayleighi ayrı bir yere koyuyor. Öyle bir yer ki o yer kaba bir tabirle "aynı bokun laciverti" diyebileceğimiz WB ile aynı yer. Velhasıl kelam Bogart ile dövüşen Rayleigh değildir. Rayleigh Bogarta biraz fazla gelir. Öyle olmasa Bogarta sen git Rayleighi kulağından tut getir ya da ortadan kaldır der idi. Ya da Kizaru gibi bir kodoman yakalamışken Rayleighi indirirdi. :)

Bogart yüksek ihtimal WG tarafından D. adına sahip Garpın yanına ajan olarak sokulmuş eski bir CP-0 ajanı. Tipide Ajan gibi zaten. Vakti geldiğinde Garpa ihanet edecektir.

Bu arada Bogart hiç ilgimi çekmiyor. Allah bilir poşetin önde gidenidir.

Ray ile denk çıkacağını sanmıyorum. Fakat gücü küçümsenecek bir adam da değildir. Yeri geldiğinde Vista’nın Mihawk’ı tuttuğu gibi Ray’i tutabilecek kapasitededir en azından.

Hiçbir fikrim yok. Ayyaş ve kumarbaz Ray varken aklıma başka kumarbaz olan Fuji geldi. Ray bir Fuji etmez mi diyorsun?
Yok, bu Bogard o ikisinin seviyesinde değildir diyorum. Fuji de Ray de ezerler bunu bence. Çoğu kimse Bogard'dan Garp-Sengoku tarzı bir şeyler beklemiş ama bana göre sıradan normal bir karakterdir. Fuji ile falan kıyaslanamaz bence :) Ezmeyin Fuji babayı bu kadar. Güçlüdür o güçlü. Sadece göstermek istemiyor.

Ray-san'ın resmen kendine ait bir seviyesi var lan. O güçte bir adam olmak kolay değil ama Garp, Roger ile savaşmaya giderken yanında hep Bogart varsa, en azından Ray-san ile dövüşebilecek kadar güçlü olmalı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık