Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Bleach'te En Güzel Kadın Karakter?

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    137
Favorim Soifon, ankettekilerden ise Yoruiçi-sama. Ama tüm gönüllerin birincisi Giselle, yalan söylemeyin şimdi.

Soifon alacaktım hem yer yok hem de feminen değil diye vazgeçtim.Giselle’nin tam olarak ne olduğunu bilsen öyle demezdin. :D
Bildiğim için öyle diyorum :D Bir mangada trap karakter varsa herkes gizliden gizliye ilgi duyar ama kimse kendine bile itiraf edemez, onlara ses oldum. Soifon hep favorimdi, Bleach kadın karakter yönünde diğerlerinden çok ileride. Favorimi bile ankete alamamışsın :p Nanao-çan, Unohana, Riruka falan daha çok var. Kubo kadın yaratmasını biliyor. Cadı kızlar da iyiydi.

Bildiğim için öyle diyorum :D Bir mangada trap karakter varsa herkes gizliden gizliye ilgi duyar ama kimse kendine bile itiraf edemez, onlara ses oldum. Soifon hep favorimdi, Bleach kadın karakter yönünde diğerlerinden çok ileride. Favorimi bile ankete alamamışsın :p Nanao-çan, Unohana, Riruka falan daha çok var. Kubo kadın yaratmasını biliyor. Cadı kızlar da iyiydi.
Tam olarak biliyorsan söyle bakalım ne bildiğini merak ettim.Nanao Unohana falan bunların ankette yer almayı hakedeceğini düşünmedim güzel olarak.Hani nanao belki ama Lisa vardı o daha öndeydi.Riruka ne bu arada yav salla onu :/Soifon benim de ilgimi çeken bir karakter ama objektif olursak daha çok erkek gibi davranıyor bir Yoruchi gibi değil.O yüzden zaten oy gitmez almadım.

Tam olarak biliyorsan söyle bakalım ne bildiğini merak ettim.Nanao Unohana falan bunların ankette yer almayı hakedeceğini düşünmedim güzel olarak.Hani nanao belki ama Lisa vardı o daha öndeydi.Riruka ne bu arada yav salla onu :/Soifon benim de ilgimi çeken bir karakter ama objektif olursak daha çok erkek gibi davranıyor bir Yoruchi gibi değil.O yüzden zaten oy gitmez almadım.
Bildiğim derken Giselle hakkındakilerden bahsediyorum. Anket seçimini kastetmedim. Bleach'te sağlam olan çok kadın var, seçmek zor tabi.

Fiziken erkek olduğu dergide onaylanmış. Ruhen kadın ama.
Yanlış bilgi almadıysam novel bilgilerinde okuduğum
hermafrodit
olduğu şeklindeydi.Elemanın biri de japonca kökenine inip böyle birşey söylemiş novel öncesinde uyuşuyor yani ama tekrar bakacağım kontrol amaçlı telefondan bakılmıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık