Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Bleach

Espada sıralamasının epey yanlış olduğunu düşünüyorum, özellikle Yami sadece Byakuya ve Zaraki'nin önüne atılmış birer yemdi. 0 numara çıkması olayından bahsediyorum.

Espada sıralamasının epey yanlış olduğunu düşünüyorum, özellikle Yami sadece Byakuya ve Zaraki'nin önüne atılmış birer yemdi. 0 numara çıkması olayından bahsediyorum.
Muhtemelen reiatsu sıralamasıydı o numaralar. Aizenin tek tek kim kimi yener diye hesap yaptığını, espadaların da dövüşmeden bunu kabul ettiğini pek sanmıyorum.

Yami reiatsusu arttıkça büyüyordu. Doğal olarak bi noktadaki reiatsu miktarı pek artmıyordu ve sertliği/dayanıklılığı değişmiyordu adamın. O yüzden ezikti o kadar. O reiatsuyla insan boyunda kalsa ortalığı dağıtırdı o adam. Aizen de sadece reiatsuya baktığı için adamın salınmış halini sıfır numara yapmıştır. Ulqiorra da ikinci salınımı bilinmediği için 4’tü. Bilinse muhtemelen ikinci salınımı yapınca numarası yammy gibi değişirdi.

Muhtemelen reiatsu sıralamasıydı o numaralar. Aizenin tek tek kim kimi yener diye hesap yaptığını, espadaların da dövüşmeden bunu kabul ettiğini pek sanmıyorum.

Yami reiatsusu arttıkça büyüyordu. Doğal olarak bi noktadaki reiatsu miktarı pek artmıyordu ve sertliği/dayanıklılığı değişmiyordu adamın. O yüzden ezikti o kadar. O reiatsuyla insan boyunda kalsa ortalığı dağıtırdı o adam. Aizen de sadece reiatsuya baktığı için adamın salınmış halini sıfır numara yapmıştır. Ulqiorra da ikinci salınımı bilinmediği için 4’tü. Bilinse muhtemelen ikinci salınımı yapınca numarası yammy gibi değişirdi.
Yine okuyucu gözüyle mantıklı değil açıkçası. Madem bu adam 0 numara ikinci salınımında, o kadar aciz çizmemeliydi. Her açıdan mangaka başarısızlığı.

Bleach serisinin ana konusu, one piece evrenin bir karakteri kadar bile tartışlmıyor la (bkz Mihawkın Seviyesi konusu)
Siz Naruto, Bleach, HxH, ToG, Gintama konularını yağdırın, ben uçururum zaten. Bende her numara var. Yeter ki ortamı sağlayın. Ben yağdıracağım Smoker kızıyor anket açma diyor.

Siz Naruto, Bleach, HxH, ToG, Gintama konularını yağdırın, ben uçururum zaten. Bende her numara var. Yeter ki ortamı sağlayın. Ben yağdıracağım Smoker kızıyor anket açma diyor.
Seri şuan bittiği için ne yaparsak yapalım canlanmaz. One piece güncelliğini koruduğu sürece zirve olacak zaten de sadece bir karakterin bu kadar tartışılması garibime gitti. Bleach ve ya naruto için yapılacak bir şey yok aslında, devirlerini tamamladılar ve tarihin tozlu raflarına karışmak üzere bırakıldılar. Seride ki her şeyi biliyoruz hiç bir gizem kalmadı.

Bir Bleach forumu olsa, orada da tam tersi olurdu eminim.
Bir bleach formuna gir bu kadar tartışılan bir karakter yoktur. One Piece evreni kadar gizem kasan bir anime olmadığı için mihawk gibi birinin seviyesini tartışmak aslında normal ama insan biraz garipsiyor işte :D

Edit: One Piece gibi bu kadar gizem kasan bir anime olmadığı için bu forumda diğer serilerin tartışılması çok zor gibi :D

Juha bach soul society arc’ının başında gösterilse o da tartışılırdı. One piece’te mangaka hiçbirşeyi tam vermeden yarım yarım bilgi veriyor manga başından beri.

Gizem yaptığı için iy etkiliyor. Ama bi yandan da güç dengesinin içine etti. Manganın başında güçlü karakterlerin seviyesini kendi de bilmiyordu adam. En büyük icraatı gemi kesmekken yonkou seviyesi denen adam başka bi arc’ta ada boyunda buz dağı kesince hayal kırıklığı oldu:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık