Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bleach (Spoiler)

'Bleach' forumunda Mystogan tarafından 6 Mar 2014 tarihinde açılan konu

1. Minato Üye

Minato (Üye)
    Mesaj Sayısı 917
    Üyelik Tarihi24 Eyl 2011
    Düz Lise yerine Hogwarts gibi bir şeyler çizer umarım. Karakter tasarımlarını zaten çılgın yapar.

2. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 13,617
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Çizimler iyi hakikaten merak ettiğim için bakacağım çizimler yeter.
    Bleachte en başta Rukia ana karakter olacakken değiştirmiş bu kez ise öyle yapmamış görünüyor.
    Mangaka kadın karakter çizmesini iyi biliyor yahu kimilerinin aksine söylemeden edemedim. :D

3. Veritas Üye

Veritas (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,709
    Üyelik Tarihi14 Kas 2009
    Ah Kubo ah. Çalıştığı yeri sevsen bir de sağlam editör verselerdi sana sağlam potansiyelin vardı da işte napalım artık.

4. Tilqi_Gin Tai'shar Malkier!

Tilqi_Gin (Tai'shar Malkier!)
    Mesaj Sayısı 2,489
    Üyelik Tarihi21 Eki 2016
  5. RocheFelix Shiro Yasha

RocheFelix (Shiro Yasha)
    Mesaj Sayısı 3,166
    Üyelik Tarihi2 Mar 2015
    Twintail olanı beğendim ;)
    Ayrıca İchigo ve babasını gördüm sanırım karakterler arasından :rolleyes:

6. xxxxxx14 Üye

xxxxxx14 (Üye)
    Mesaj Sayısı 641
    Üyelik Tarihi11 Şub 2014
    Yav biraz okuyayım dedim de nedense garip bir his geldi moralim bozuldu gibi.Ya çizimlerde sorun var ya da çizimleri mi özledim nedir :D Aşırı bir rahatsızlık hissi duydum.Adını koyamıyorum .Okumayacağım neyse :D

7. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 17,257
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Adam çizgi çizmeyi seviyor. Ortalık düz çizgi dolu. :oleyo2:

8. Master of Puppets It reminds me, that it's not so bad...

Master of Puppets (It reminds me, that it's not so bad...)
    Mesaj Sayısı 4,193
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
  9. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 13,617
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Bakmak lazım o bölüme tekrar.Olabilir tabii aynı evrende geçiyor diye ayarlayabilir belki ama o tarafa dalacağını sanmam bunu ayrı bir tat olsun diye yapıyorlar.Her zaman neden ruhlar alemi sadece karakuri şehriyle ilgileniyor bunlar dünyayı umursamıyor mu deniyordu.Bleach'teki sadece uzak doğuyu umursayan taraf olabilir bölge ayrılma kısmı varsa.

Yalnız quincy işleyememek baya içinde kalmış cadılar baya baya quincy ile benzerlik gösteriyor.Ana karakter de Byakuya tavırları taşıyan biraz Rukia biraz da Lisa olmuş.

O değil de F.tail sağolsun trend böyle güzel kızlar falan çizmek olunca el mahkum o noktaya kaymış mangaka.Daha birşey belli değil ama ecchi tarzı takılırsa bilin ki bu yüzdendir.Artık salt savaş shouneni pek ilgi çekmiyor gibi.

10. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 13,775
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Kubo yapar ama hasta değil miydi?

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık