Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Sanırım o sahnede Yardımcı Kaptan olduğunu düşünmüştüm, tam o tipte çünkü. Bu da Y. Kaptan değilse, Y. Kaptan Yami seviyesidir diyorum.
Yardımcı kaptanın karakteri büyük olasılık Yami ile benzer. Mangaka karakter için badass demişti bir defasında. Yami imparator olursa bunu da kaptan olsun diye ortaya çıkarabilir.

Fuegeleon salamander ile sahalara geri döndü. Elflerin ruhlarını huzura erdirirlerse muhtemelen Altın şafağın kaptanı da kendi benliğine kavuşacaktır. Bu durumda onun da imparator adayları arasında bulunması kaçnılmaz. Yami'nin kişiliği imparator olmaya ters lakin Julius'un vasiyeti deyip imparator adayı olabilir. Fuegeleon, Yami, Nozelle ve bir ihtimal Vengeance sıradaki imparator adayları. Uyuklayan kaptanın da bir icraatini görmedik ama nasıl bir şey çıkar bilmiyorum.
Bu elflerin saldırısı atlatıldıktan sonra krallık toplarlanmaya gidecek de Juno ya da Aster çok büyük katkıları oldu diye 15-16 yaşlarında imparator yapılacak değil. Hikayenin devamı için ne yapacaklar? Maça krallığına ya da Elmas krallığına sınır ötesi operasyon mu yapacaklar? Bir de şu var, biz yonca krallığı diyoruz da bildiğin iskambildeki sineğin sembolü, maça ve elmas da hakeza, kupa krallığının da bir yerden meydana çıkması lazım.

Fuegeleon salamander ile sahalara geri döndü. Elflerin ruhlarını huzura erdirirlerse muhtemelen Altın şafağın kaptanı da kendi benliğine kavuşacaktır. Bu durumda onun da imparator adayları arasında bulunması kaçnılmaz. Yami'nin kişiliği imparator olmaya ters lakin Julius'un vasiyeti deyip imparator adayı olabilir. Fuegeleon, Yami, Nozelle ve bir ihtimal Vengeance sıradaki imparator adayları. Uyuklayan kaptanın da bir icraatini görmedik ama nasıl bir şey çıkar bilmiyorum.
Bu elflerin saldırısı atlatıldıktan sonra krallık toplarlanmaya gidecek de Juno ya da Aster çok büyük katkıları oldu diye 15-16 yaşlarında imparator yapılacak değil. Hikayenin devamı için ne yapacaklar? Maça krallığına ya da Elmas krallığına sınır ötesi operasyon mu yapacaklar? Bir de şu var, biz yonca krallığı diyoruz da bildiğin iskambildeki sineğin sembolü, maça ve elmas da hakeza, kupa krallığının da bir yerden meydana çıkması lazım.
Benim imparatorluk adayım Mereoleona-sama :D William dönerse o da iyi olur.

Kupa Krallığı mangada geçmedi ama mangaka kendi açıkladı özel bir kitapla. Müttefik bir ülke imiş. Yeşillikleri ve su kaynakları ile ünlüymüş. Barışçıl bir ülke gibi görünüyor şimdilik. Daha bu ülkeler var, başka kıtalar var. Çok uzun olacaksa manga ekmek çok :D

@Riful iki yılı geçti okumayalı, bu hafta güncele geldim. Kupa krallığı zaten kalp şeklinden belliydi müttefik-barışçıl bir yer çıkacağı. Uzaması için ciltlerin çok satması lazım ama karakterler Naruto'dan benzerlikler taşıyor belki de onun yerine geçer. Ki animesini de tv tokyo kapmış, mangaka bir yerde sıvamazsa anime vasıtasıyla ciltler de satacaktır. Hikayeyi uzatabilecek çok şey yok, Aster'in içinden çıkan iblisten devam edebilir ama aksiyonsuz bölüm çok az, böyle giderse 300 bölüme bitirir. Mangaka Toriko'dan ders alıp ortalığa cillop gibi hatunlar saçarak, araya platonik aşklar koyarak fanlara da oynamasını biliyor :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık