Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Sonunda Yami bölümü! Haftaya da Yami bölümü !! O ikili de aslında baya tehlikeliymiş, Şimdi bu Çarlotte'yi kendi kendine uyandırıp, duygusal sahneler falan yapmazlar umarım :/

Yalnız Yami her şeyin farkındaymış, tsun-tsun dedi :hhh:

Bu bölüm döktürmüş, hem Yamili bölümler hatrı sayılır kadar var.

Bizim boğa timi ülkeyi kurtaracak gibi. Bence Elmas Ülkesindeki Prof. çok dehşet bir şey çıkacak, bütün bu reenkarne olayları bundan vücut bulmuş olabilir.
Prof dediğin kim, çıkaramadım?

Hani elmas çocuğu ve kız arkadaşını eğiten/dövüş makinesi yapan ve kız arkadaş ölünce geri hayata döndüren sonrada dövüş canavarı olarak beyaz gecenin şeytanlarına pazarlayan eleman yok mu, işte o.
Anladım, baktım Morris, şu Elmas krallığını manipüle eden adam. Yüzü bile tam belli değil, tam Yonca krallığı karışmışken pat diye yeni bir güç olarak ortaya çıkabilirler Elmas tarafı olarak.

Sol Marron Asta'nın kadın versiyonu. Çarlotte sınırlı haliyle kaptan olmuş. Çok daha güçlü yani normalde. Yami öldürmeme nedeniyle tek alamayacak gibi. Başkaları da çıkabilir belki de kadın kendi uyanacak.

Yami'nin çektiği zorluk Mere'nin hayvanlığına da işaret. Mereoleona bunun gibi 1 tane + 3 tane güçlü elf + Liar ( bunlardan çok daha güçlü ) 5 tane elfi tokatladı. Bölüm de çok güzel bitti. Haftaya da Yami bölümü okuyacağız.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık