Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Ama kendini hızlı okutuyor işte ne yapayım.:D Derinlik var ama hızlı geçtiğinden yok gibi. Claymore gibi yavaş işleyebilirdi, daha hemen imparatoru gördük yahu. Birde şehre yapılan saldırı çok basit değil miydi? O da biraz Naruto'ya benziyordu. Bu arclar daha uzun olsa iyi olurdu.
Daha yeni seri olduğu için biraz hızlı girdi tabi olaylara tutması açısından. Yavaş gitme lüksü yok ama yerini garantilediği zaman daha yavaş, daha derin ilerler. Zaten yeri artık garanti gibi. Spoiler gibi olacak ama o saldırı alsında bir yem. Oralara gelince görürsün. Amaç başka. Henüz adam gibi adam Licht reyizi görmedin tabi:D

Birde Claymore bir baş yapıttır. Bunlarla kıyaslanmaz büyük bir eserdir:D All hail Claymore.

İleride manası olsa yine manasız kalabilir. Büyü kralı kılıcı eline aldığında manası hızla emiliyordu.
Birde o dert var dimi:D Kılıçlar zaten tam Aster için uygun silahlar dedi bu nedenle imparator. Mana kullacaksa bir çaresi bulunur elbet. Olmadı eldiven takar:D Ama mana kullanması gerekir gibime geliyor yoksa diğerleri çok uç güçlere sahip. Bunda hiçbir şey yok.

Aslında mana=ki diye düşünülebilirdi en başlarda. Nasıl çakra=ki, haki=ki, nen=ki vs... durumları varsa mana=ki durumu görünüyordu ama sonradan sanki ki farklı bir şeymiş gibi tanıtıldı.

Benim düşüncem ki ile mana aynı şey ama mana ki'nin büyüye dökülmüş halidir. Yani mana aslında bir ki kullanım şeklidir. Aster mana sahibi değil ancak Yami'den ki'yi öğreniyor. Belki de ileride ki sayesinde mana kullanmaya bile başlayabilir. Büyüsüz büyücüler imparatoru olacak değil ya:p

Ama mana eksikliğini ki ileri gidereceği ortada. Tahminimce bir noktada mana'ya giriş yapacaktır bence ve bu da ki sayesinde olabilir.
Aslında Naruto'daki chakra direk vücudun ürettiği birşey değil diye hatırlıyorum. Sakura bunun açıklamasını yapmıştı. Ruh gücü ile fiziksel gücün karıştırılması ile oluşuyordu. Belki "ki" dedikleri böyle birşeydir. Mana ise Fairy Tail'deki gibi belki doğada bulunuyordur ve büyücüler bu Mana'yı kullanarak büyü yapıyorlardır.

Seri önceki mesajımda da dediğim gibi konu olarak iyi gitse de şu Naruto'daki gibi konuşarak ikna etme olmasa, ya da karakterler salak salak "pes edersem Aster beni azarlar" saçmalığı olmasa iyi gidiyor. Umarım düzelir zamanla.

Aslında Naruto'daki chakra direk vücudun ürettiği birşey değil diye hatırlıyorum. Sakura bunun açıklamasını yapmıştı. Ruh gücü ile fiziksel gücün karıştırılması ile oluşuyordu. Belki "ki" dedikleri böyle birşeydir. Mana ise Fairy Tail'deki gibi belki doğada bulunuyordur ve büyücüler bu Mana'yı kullanarak büyü yapıyorlardır.

Seri önceki mesajımda da dediğim gibi konu olarak iyi gitse de şu Naruto'daki gibi konuşarak ikna etme olmasa, ya da karakterler salak salak "pes edersem Aster beni azarlar" saçmalığı olmasa iyi gidiyor. Umarım düzelir zamanla.
FMA'daki simya'da doğada bulunan bir şeydi. Simyacılar ise onu kullabilen insanlardı. Ucu açık bir mesele. İleride her şekilde açıklayabilir. Mana'nın sevme mevzusu olayından ötürü doğada bulunması da mantıklı olur.

O gaz meselesi de ne yaparsın:D Her şonenin kaçınılmaz sorunu. Hepsinde aynı baş karakter goygoyu var. Umarım bunu minimum seviyede tutarak ilerler seri. İşin güzel tarafı bununda bir Sasuke'si ileride o dengeleyebilir Aster'i. O açıdan birazı Yuno'ya kayarsa abartı olmaz bu durumlar.

66 bölümde bitti, fena değildi. Yine de hızlı işlendiğini düşünüyorum. Dönüşen manyak kız çıktı, absürt bir şey bekliyordum.

Noelle mana'sını saldı ama ne kadar mana'sı var. Şu miktarları bir türlü belirtmediler net olarak. Her manası olana devasa diyorlar.

Vetto ve diğer üçüncü gözler için şövalye kaptanlarından daha fazla mana'ları var denmişti. Vetto şimdi Noelle'ye karşı şaşırıyor. Gözlerini belertiyor. O vakit Noelle'nin mana'sı kaptanlardan fazla mı. Bunu bir düzene oturtmaları lazım. Tabi birde koyun kız falan var.

Bir bacak gidişi gördük en azından: Bölüm 67

Noelle mana'sını saldı ama ne kadar mana'sı var. Şu miktarları bir türlü belirtmediler net olarak. Her manası olana devasa diyorlar.

Vetto ve diğer üçüncü gözler için şövalye kaptanlarından daha fazla mana'ları var denmişti. Vetto şimdi Noelle'ye karşı şaşırıyor. Gözlerini belertiyor. O vakit Noelle'nin mana'sı kaptanlardan fazla mı. Bunu bir düzene oturtmaları lazım. Tabi birde koyun kız falan var.

Bir bacak gidişi gördük en azından: Bölüm 67
Bunlar kraliyet ailesinden. Yani yüksek seviye insanlar. Hal böyle olunca manaları yüksek oluyor. Tabi bu kız ana karakterin arkadaşı olunca potansiyeli fazla oluyor haliyle. :D

Unknown

BHA da güncele geleyim kaldigim yerden devam edicem bakalım. Hem bölüm biriksin diye bırakmıştım.

Bunlar kraliyet ailesinden. Yani yüksek seviye insanlar. Hal böyle olunca manaları yüksek oluyor. Tabi bu kız ana karakterin arkadaşı olunca potansiyeli fazla oluyor haliyle. :D
Zaten en başlardan beri bunun mana'sı devasa deniyordu. Hani çok çıkması doğal ancak zamanında ailesi bunu hor görmüş. Mana'sını kontrol edemediği için dışlanmış Noelle. Ailesi yanlış yapmış bu durumda:p

Kaptanların neredeyse hepsi soylu zaten. Kaptanlardan daha fazla manası olan çok az kişi gördük. Yani bu epey nadir bir durum. Şimdi Noelle madem bunlardan daha fazla mana'ya sahip neden dışladılar. Hani neticede daha çocuk sayılır. Dışlamak yerine eğitseler ailenin gururu olurdu:p Kaptanları geçerdi o manaylan. Belki manan çok diye hep kazanamazsın ama o kadar mana ile de canavar sayılmalısın:D

Zaten en başlardan beri bunun mana'sı devasa deniyordu. Hani çok çıkması doğal ancak zamanında ailesi bunu hor görmüş. Mana'sını kontrol edemediği için dışlanmış Noelle. Ailesi yanlış yapmış bu durumda:p

Kaptanların neredeyse hepsi soylu zaten. Kaptanlardan daha fazla manası olan çok az kişi gördük. Yani bu epey nadir bir durum. Şimdi Noelle madem bunlardan daha fazla mana'ya sahip neden dışladılar. Hani neticede daha çocuk sayılır. Dışlamak yerine eğitseler ailenin gururu olurdu:p Kaptanları geçerdi o manaylan. Belki manan çok diye hep kazanamazsın ama o kadar mana ile de canavar sayılmalısın:D
Konyrol edemediğin 1 milyar doların olsa ne olur? Aynı hesap dndndn.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık