Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Kesinlikle başla bence.

143 ingilizce gelmiş, reis veriyor odunu :D Anladığım kadarıyla ''geleceği çalma'' gücü varmış reisin. Ya da geleceği görmek yerine çalmak yazmışlar tam çözemedim olayı. Bölüm çok güzeldi :D

http://blackclovermanga.com/manga/black-clover-chapter-143/
Anladığım kadarıyla geleceği çalmaktan kastı yaşlandırmak, Licht'in koluna yapmıştı hatırlarsan. Bir çok insanın geleceğini çaldım derken bu durumu kastediyor muhtemelen.Sadece geleceği çalmıyorum, geleceği yaratabiliyorum derken de kastettiği "geleceği çalma" büyüsüne sahibim ama büyücü imparatoru olarak bir farkım varı söylüyor./SPOILER]

Anladığım kadarıyla geleceği çalmaktan kastı yaşlandırmak, Licht'in koluna yapmıştı hatırlarsan. Bir çok insanın geleceğini çaldım derken bu durumu kastediyor muhtemelen.Sadece geleceği çalmıyorum, geleceği yaratabiliyorum derken de kastettiği "geleceği çalma" büyüsüne sahibim ama büyücü imparatoru olarak bir farkım varı söylüyor./SPOILER]

İngilizce çok iyi olmayınca bu kadar oluyor idare et :D Şimdi biraz daha iyi anladım, teşekkürler.

Sonuç olarak reyiz harbiden efsane karakter. Büyü gücü de öyleymiş.

Ne kadar karakterlerin ve hikayenin 12 yaşında bir çocuğun kafasından çıkmış gibi olduğunu düşünsem de olayların çok hızlı ilerlemesi ve her bölüm bir aksiyon olmasıyla kendini okutuyor, bunun dışında sürekli övülen tüm karakterlerin tırt çıkması, Licht'in benden bile güçlü dediği adamlarının bir işe yaramadan yenilmeleri, tiplemelerin içkici kız, karı hastası oğlan, yemek yemeyi seven kızın vs. dışına çıkamaması ve mangakanın bir daha ki bölüme gazlamak için sürekli okuyucuyu kandırmaya çalışması gerçekten sinir bozucu ve gerçekten klişe dolu bir seri. Yine de hiç bir bölümünün boş geçmediği, her bölümünde okuyucuya yeni bir şeyin verildiği kendisini bu şekilde okutturan bir seri.

Kral, Licht'i teklemezse adam değildir. :artiz:

Boş değil tabi Julius Novachrono'da. Yetenek ve güçleri diğer büyülere göre çok farklı ve işlevselmiş , verecek odunu :mincika:

Bleach versiyon 2.
İmparator farkını koymuş ortaya ama güç taşları tamamlandıktan sonra denk bitirebilirler dövüşü.
Bleach'i fazla bilmiyorum. O yüzden v2 de olsa pek bir önemi yok benim için. Benim hoşuma gidiyor seri :)

Vs hemen bitmez zaten ya tahminimce. Bir ara Licht öne geçer veya dengeler vs derken en sonda Licht düşer. Ama bu sefer de ''bu nasıl imparator bu kadar uğraştı'' vs derler o da var. En iyisi teklesin geçsin :D

Bleach'i fazla bilmiyorum. O yüzden v2 de olsa pek bir önemi yok benim için. Benim hoşuma gidiyor seri :)

Vs hemen bitmez zaten ya tahminimce. Bir ara Licht öne geçer veya dengeler vs derken en sonda Licht düşer. Ama bu sefer de ''bu nasıl imparator bu kadar uğraştı'' vs derler o da var. En iyisi teklesin geçsin :D
Yok canım. Üzerinden bi okuyup geçtim de Altın Şafak + Elf Grubunun Lideri olmuş adam. Teklerse bu zamana kadarki emeğe yazık. :) Yani bizim İmparator düşsün de bizim çocuklar mücadele etsin. :D

Yok canım. Üzerinden bi okuyup geçtim de Altın Şafak + Elf Grubunun Lideri olmuş adam. Teklerse bu zamana kadarki emeğe yazık. :) Yani bizim İmparator düşsün de bizim çocuklar mücadele etsin. :D
İmparator daha genç düşmesin hemen ne yaptın bismillah :D En güçlü büyücü hemen düşerse asıl o zaman bozar seri kendini :D

İmparator daha genç düşmesin hemen ne yaptın bismillah :D En güçlü büyücü hemen düşerse asıl o zaman bozar seri kendini :D
Şimdi değil zaten yav. :D Şimdi yenilebilir bir adam olduğunu hissettirsin. Herkese tek atmasın. Mesela bu rakibini ağzı kanaya kanaya yensin. Bizimkiler pişince de emekliye ayrılsın. Vasiyet falan bırakırsa trollenmiş hissedecem. Korkuyorum. :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık