Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Noblesse'ye yazdım sandım, fail olmuşum.Bunda şeyi merak ediyorum.
Mana bizim oğlanı sevmiyor mu? Yoksa bundan korkuyor mu?
Bence büyücü kralı olabilecekken vazgeçsin Diyarların Büyücüsü olsun. :sapkali:
Canavar büyüsü kullanan bir düşman vardı. Asta'nın kullandığı kılıçların eski sahibinden bahsediyordu. Benim düşüncem Asta, o kişinin oğludur, o adam kılıçları kullanabilmek için kendi manasını yok edecek bir büyü yapmıştır. Bu da Asta'ya geçmiştir. Kesin bir cevabı yoktur bence.

Canavar büyüsü kullanan bir düşman vardı. Asta'nın kullandığı kılıçların eski sahibinden bahsediyordu. Benim düşüncem Asta, o kişinin oğludur, o adam kılıçları kullanabilmek için kendi manasını yok edecek bir büyü yapmıştır. Bu da Asta'ya geçmiştir. Kesin bir cevabı yoktur bence.
Şu Elf Lord'un bu kılıçlar diyen eleman, evet.Asta ve Yuno öksüz değil, bırakılmışlar aynı anda.Çıkar bir bağlantı, tek isteğim Aizen olayı gibi manan o kadar çok ki Kaptanlar bile hissedemiyor demesinler.

Noblesse'ye yazdım sandım, fail olmuşum.Bunda şeyi merak ediyorum.
Mana bizim oğlanı sevmiyor mu? Yoksa bundan korkuyor mu?
Bence büyücü kralı olabilecekken vazgeçsin Diyarların Büyücüsü olsun.
Aster tamamen ''BÜYÜ GÜCÜ OLMADAN'' doğan birisi..Yani vücudunda büyü manası'na dair hiçbir şey yok. Bu yüzden o kılıçları kullanabiliyor..O kılıçlar ''büyüyü emen, manayı emen''bir yapıya sahip.Aster'de de olmadığı için tamamen kas ve vücut geliştirme üzerine antrenmanlar yaptığı için rahatça savurabiliyor.

Aster tamamen ''BÜYÜ GÜCÜ OLMADAN'' doğan birisi..Yani vücudunda büyü manası'na dair hiçbir şey yok. Bu yüzden o kılıçları kullanabiliyor..O kılıçlar ''büyüyü emen, manayı emen''bir yapıya sahip.Aster'de de olmadığı için tamamen kas ve vücut geliştirme üzerine antrenmanlar yaptığı için rahatça savurabiliyor.
Ki tarzı yeni bir kavram ile değişik seviye ve çeşitlerde bir büyü görecez gibi geliyor bana.

Karı canavar çıktı tutamıyoruz efenim.

Aster şu ana kadar beklediğimden çok daha iyi gidiyor. Bir yeri basacaksam ilk Asteri alırım support olarak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık