Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Black Clover

Bu seriye başlamanın vakti geldi sanırım. Ortalaması nedir sizce Ft kadar var mı?
Ft'yi okumadım ama ondan iyi diyorlar genel olarak. Hatta geleceğin Naruto'su olarak bile görülüyor. Başla şimdiden zaten 66 bölüm oldu daha. Konusu gereği sakata gelmezse çok uzun bir seri olur. Geleceği parlak:D

İşte o yüzden benzeseydi diyorum ya. Takıntılı adamın takıntısı iki katına çıksa nasıl olurdu acaba? :D
Ayna adam gücünü o takıntıdan alıyor. 2 kat olursa artık imparatorluk yolu açılır buna:p Biraz andırmıyor değil aslında. Belki yapar aralarını mangaka. Ayna adamdan beklentim büyük ama o koyun kullanan obur kız çok acayip güçlü. İkidir ezip geçiyor rakiplerini.

Ayna adam gücünü o takıntıdan alıyor. 2 kat olursa artık imparatorluk yolu açılır buna:p Biraz andırmıyor değil aslında. Belki yapar aralarını mangaka. Ayna adamdan beklentim büyük ama o koyun kullanan obur kız çok acayip güçlü. İkidir ezip geçiyor rakiplerini.
Bana bir samimiyet gözüktü. Yolu açık bence.

Koyun kız apayrı OP. Onların ekipteki Yama'dan sonra en güçlü 2. kişi olabilir takımlarında. Sadece biraz takıntılı. Takımdaki herkes manyak.

Ya serseri, ya yemek manyağı, ya dövüş manyağı, ya manasız vs. vs. :D

Ayna adam ayna bunshin yapıyor ya, o tekniğin ucu çok açık. Naruto'nun yaptığı Taju muydu neydi öyle yapıp binlerce kopya yaptığını ve hepsinin kendi gücünde veya yakın olduğunu düşünsene...

@gyjbsch FT neymiş... :D

Aster fena değil, biraz Naruto'ya benziyor ama o kadar acı çekmedi. Birde seri çok hızlı ilerledi sanki. Elemanın gücü gizem ama konuşan yok.
6 bölüm okudum daha.:d

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık